İçeriğe Yönlendir

AUX Tuşlu Ford 6000 CD Arıyorum

Oğuzhan Aslan

Recommended Posts

Oğuzhan Aslan
(düzenlendi)

Mk2 Focusum için üzerinde Aux tuşu olan 6000 Cd ford teybi arıyorum. Bendeki teyp cddj olduğu için aux yapılamıyor.  Elimdeki teyple takasta olabilir.

2OnOq0.jpg

tarihinde Oğuzhan Aslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
(düzenlendi)

Eski aracımdan kalma,sorunsuz,sizin araca uyarmı? tek sıkıntısı tuşlardaki aşınmalar..andgNg.jpg

tarihinde Erdem Bozkurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Aslan
(düzenlendi)
Erdem Bozkurt yazdı:

Eski aracımdan kalma,sorunsuz,sizin araca uyarmı? tek sıkıntısı tuşlardaki aşınmalar..andgNg.jpg

Bunu takmak için iç kasa ve dış çerçeveyi değiştirmek lazım biraz uğraştırıcı iş parçayı bulmakta sıkıntı olabilir. Fiyat olarak ne düşünüyorsunuz ? 

Yılmaz Gökçe yazdı:

Ucuz yollu bir double teyp alsanız işinizi görmez mi ?

Hocam kaliteli olmayacak ki hem görüntü hem ses olarak. ben bu elimdekini satıp diğer auxlu modeli almayı düşünmüştüm.

Mustafa Şimşek yazdı:

letgo'da 250tl (siyah renk)

Aynı modelin Aux'lu olanı mı ? ben baktım ama letgoda bulamadım o modeli, başka yerlerde ise uçuk fiyat veriyorlar.

tarihinde Oğuzhan Aslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek
Oğuzhan Aslan yazdı:

Bunu takmak için iç kasa ve dış çerçeveyi değiştirmek lazım biraz uğraştırıcı iş parçayı bulmakta sıkıntı olabilir. Fiyat olarak ne düşünüyorsunuz ? 

Hocam kaliteli olmayacak ki hem görüntü hem ses olarak. ben bu elimdekini satıp diğer auxlu modeli almayı düşünmüştüm.

Aynı modelin Aux'lu olanı mı ? ben baktım ama letgoda bulamadım o modeli, başka yerlerde ise uçuk fiyat veriyorlar.

aux oluyor bu cihazda amma bilemedim ?

https://letgo.onelink.me/O2PG/9ae9206

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

yeşil ışıklı sony alsanız daha güzel olmaz mı?  (fotoğrafları göremiyorum ama kare sony denk gelmeli 2006 focusa.)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Aslan
Mustafa Şimşek yazdı:

aux oluyor bu cihazda amma bilemedim ?

https://letgo.onelink.me/O2PG/9ae9206

araç 2006 focus, oval teyp olmuyor direk, iç kasa ve çerçeveyi değişmek gerekiyor.

Ahmet İhsan Akşen yazdı:

yeşil ışıklı sony alsanız daha güzel olmaz mı?  (fotoğrafları göremiyorum ama kare sony denk gelmeli 2006 focusa.)

kare sony olur sanırım 2006 ghia modellerinde zaten ondan var diye biliyorum ama onlarda da direk aux var mı ki ? bundan farkı şekli diye biliyorum. Orijinalden usb aux veya bluetooth özelliği var mı onlarda ?

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
Oğuzhan Aslan
Ahmet İhsan Akşen
Oğuzhan Aslan yazdı:

araç 2006 focus, oval teyp olmuyor direk, iç kasa ve çerçeveyi değişmek gerekiyor.

kare sony olur sanırım 2006 ghia modellerinde zaten ondan var diye biliyorum ama onlarda da direk aux var mı ki ? bundan farkı şekli diye biliyorum. Orijinalden usb aux veya bluetooth özelliği var mı onlarda ?

Aux var ama bluetooth modül ile oluyor sadece.

https://www.vocomo.de/en/bluetooth-freisprecheinrichtung-kx-1-ford-v1.html

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Alpay Sumer yazdı:

Su phone yazan tus hangi gorevi goruyor? Mute ozelligi mi sunuyor yoksa?

Kırmızı ışıklı Sony de mute görevi görüyor. Bluetooth modül alınırsa telefona cevap veriyormuş.

Konu sahibinin teyp anladığım kadarıyla CD değiştirici uyumlu, oraya takılan USB oynatan aparatlar var, aux da oluyor üstünde, onu araştırın bence.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Aslan
Alpay Sumer yazdı:

Su phone yazan tus hangi gorevi goruyor? Mute ozelligi mi sunuyor yoksa?

aynen mute 

Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Kırmızı ışıklı Sony de mute görevi görüyor. Bluetooth modül alınırsa telefona cevap veriyormuş.

Konu sahibinin teyp anladığım kadarıyla CD değiştirici uyumlu, oraya takılan USB oynatan aparatlar var, aux da oluyor üstünde, onu araştırın bence.

Bahsettiğiniz aparatı biliyorum teyp fiyatında hatta daha fazlaya satan bile var :)

Furkan Bakırel yazdı:

Yapılır belki aux buna incelemek lazım

Bulunduğum yerde 2 yere sordum buna olmaz dediler. Aux yazan modele olduğunu söylediler. Forumlarda 1 2 kişi aynı şeyi söylemiş ama yinede tam bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
Oğuzhan Aslan
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...