İçeriğe Yönlendir

Hangi Aracı Tavsiye Edersiniz?

H.Murat Başaran

Recommended Posts

Sinan Akgöl

Temiz bir Civic bulursanız hiç kaçırmayın bu fiyatlara alınıcak en ideal sorunsuz üyelerimizin dediği gibi bende Honda civic diyorum.

Yorum bağlantısı
H.Murat Başaran
Selçuk Tutar yazdı:

Merhaba, 2012 model Punto 1.4  S&S kullandım daha önce sanırım Fire motor olarak geçiyor 1.4 8V çok az yakıt tüketiyordu fakat günümüz şartlarında performansı aşırı kötü tavsiye etmem otomatik olanı hakkında bilgim yok,  2007 model 1.6 astra 15 gün kullandım benzinde inanılmaz yakıyor, yarı otomatikleri çok sorunlu diye söylenir.

Hocam benim alacağım  punto evo 1.4 multiair dynamic 105 hp olan düz vites modeli. Bu model nasıldır kullanan var mı acaba? Şimdilik otomatik vitesten ve sürüş konforundan vazgeçtim diyebilirim :)

Mehmet Göktürk yazdı:

Niye fırsatçı olsun yerine ne koyacak?

Yani ne bileyim ötv kalktı diye 40'a sattığı bir aracı bir hafta sonra 45'e ilana koymanın şahsen fırsatçılık olduğunu düşünüyorum. ne değişti yani aracında. araba aynı araba. tabi bu benim fikrim

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
H.Murat Başaran yazdı:

Hocam benim alacağım  punto evo 1.4 multiair dynamic 105 hp olan düz vites modeli. Bu model nasıldır kullanan var mı acaba? Şimdilik otomatik vitesten ve sürüş konforundan vazgeçtim diyebilirim :)

Motor benim arabanın motorunun turbosuz hali, 1.4 fire'a göre güzel gider ancak multiair üniteleri hassas ve oldukça pahalı parçalar. Alacaksanız çok iyi baktırmanızı ve bakım geçmişi düzgün bir araba almanızı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
H.Murat Başaran yazdı:

valla çok haklısınız hocam. ÖTV kalktı diye bizim fırsatçı millet 5-6 bin lira zam yaptı arabalarına. Çok yazık 

Saolun ama hyundai'yi çok sevemedim :)

Ülkemize yatırım yapıp fabrikasını kurdurran bir sürü insana ekmek kapısı olan. Bol bol yedek parçası olan bir firmayı sevmemeniz bizi üzdü. :) 

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Yani ne bileyim ötv kalktı diye 40'a sattığı bir aracı bir hafta sonra 45'e ilana koymanın şahsen fırsatçılık olduğunu düşünüyorum. ne değişti yani aracında. araba aynı araba. tabi bu benim fikrim
Aracın sıfır fiyatı artınca ikinci elinin de artması doğal.

Ülkemize yatırım yapıp fabrikasını kurdurran bir sürü insana ekmek kapısı olan. Bol bol yedek parçası olan bir firmayı sevmemeniz bizi üzdü. [emoji4] 
Sağlam mekanik nedeniyle ikinci elde her zaman mantıklı bana göre.
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Sıradan olmasın, herkeste olmasın, japon sağlam olsun güvenlikli olsun iyi yol tutsun alt takım ford olsun. Şanzıman ford olsun. Motor ford ortak üretimi olsun dersen ve sürerken keyif versin dersen buyur

bMzZla.jpeg

WUG4Wo.jpeg

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Ülkemize yatırım yapıp fabrikasını kurdurran bir sürü insana ekmek kapısı olan. Bol bol yedek parçası olan bir firmayı sevmemeniz bizi üzdü. :) 

Bu şekilde yaklaşımı çok doğru bulmuyorum. Bu söylediklerim hyundai için değil ama Ülkemizde yatırım yapıp insanımızın sağlığı ve geleceği ile oynayan gdo lu,  çevreye zararı olan onlarca firma varken böyle bir yaklaşımı benimseyemem.

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan
H.Murat Başaran yazdı:

Araç aynı araç da piyasası değişiyor işte. Fiyatın değişmesi çok normal. Altın aynı altın ama dün farklı fiyat bugün farklı fiyat.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ben de olsam, ötv yi cart diye arttırınca, zart diye fiyatımı arttırırdım anında tam bir fırsatçı olarak. 😛 :) çünkü;

2 haftadır arkadaşıma araba bakıyorum düzgün araba yok. düzgün arabanın ikinci eli de yüksek oluyro haliyle.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...