İçeriğe Yönlendir

Çadırvan

Fatih Evcin

Recommended Posts

Fatih Evcin

Araçüstü çadır bu ama daha bi fakir işi.

Sizce nasıl olur?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

nasıl uyunurki bunun içinde. iki büklüm. koltukta yat daha iyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Çadırın genişliği sanırm 2 Mt. 130-140 falandır, görünüşe göre 3 kişilik gibi içinde yatmada sorun olacağını zannetmiyorum. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

4 çeker bir minibüs bulmalı. gerisi yalan. çadır sakat iş bizim ülkede. iti var çakalı var ayısı var. hayvan olmayan sıfatlardan bahsediyorum tabi.

• Beğen 9
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)
Erkan Işık yazdı:

1 gün yatar hevesini alır

yatmasın demiyoruz zaten, yatsın ama evinin otoparkında yada bahçesinde yatsın. hobi amaçlı.

tatil için çoluğum çocuğumla gidip,  o tip birşeyin içinde uyumam gece.  nöbet tutarım aşağıda tüfekle o derece sakat hissettiriyor. isterseniz paranoyak deyin bana. ben ise tecrübe derim.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Karavanları incelemeyi severim belki bir gün diyerek bu modeller hep ilgimi çekmiştir. Çadır sorusuyla alakasız belki ama paylaşmak istedim. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Sinan Akgöl yazdı:

Karavanları incelemeyi severim belki bir gün diyerek bu modeller hep ilgimi çekmiştir. Çadır sorusuyla alakasız belki ama paylaşmak istedim. 

Hayalimiz bu :) ama hayaller ve gerçekler maalesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Kredi Kart Rider olayı varken çadıra gerek yok bence. Kredi kartıyla çeke çeke kalıyorsun pansiyonda orda burda. Sonra kışın ödüyorsun. Tabi doğalgaz faturasından imkan kalırsa.   

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Çadır kampı gibi bir yer değilse cesaret edip çadırda uyuyamam.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Altımızda araba var nasıl olsa. Fethiye gittiğinizde uygun bir otel  bulamıyorsanız daha uzak yerlerden bir pansiyon odası kiralamak %50 daha ucuza gelebilir. Kapadokya otelleri çok pahalı ama, oraya 40 km uzaktaki oteller son derece ucuz oluyor. Sabah kalkıp arabanızla 20 dk yol alırsınız olur biter. 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Ali Darbaz yazdı:

Kredi Kart Rider olayı varken çadıra gerek yok bence. Kredi kartıyla çeke çeke kalıyorsun pansiyonda orda burda. Sonra kışın ödüyorsun. Tabi doğalgaz faturasından imkan kalırsa.   

sonra ödemiyor musun ?

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Amaaannn ne ettiniz bee sanki hakkari çukurcada dağda yatacaksınız o çadırla😂

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Fatih Evcin yazdı:

sonra ödemiyor musun ?

Kışın ödüyorsun dedimya hocam. 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Ali Darbaz yazdı:

Kışın ödüyorsun dedimya hocam. 

çadır olayı farklı farklı. Pansiyonda kalıp kışın ödemekle kıyaslanamaz

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Fatih Evcin yazdı:

çadır olayı farklı farklı. Pansiyonda kalıp kışın ödemekle kıyaslanamaz

Benim hanım ve kızı çadıra hayatta sokamam. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Gayet de güzel ben beğendim. İllaki taban düz zemin olup, üstüne de Konya usulü 2 sünger yatağı atıldı mı mis gibi yatılır bunun içinde; :tease3: aylarca ikamet etmeyecek ya adam bunun içinde birkaç gün tatil yapacak, ister yaylaya ister denize oh... Hem aracın üzeri yüksek olunca börtü böcek de ulaşamaz bence çok mantıklı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Gök yazdı:

Amaaannn ne ettiniz bee sanki hakkari çukurcada dağda yatacaksınız o çadırla😂

Ankara Akyurt da, yıldız pozlamak için giden amatör fotoğrafçı gençlere pompalı tüfekle ateş açmışlardı iki sene önce. Pek uzakta aramayın mutluluğu yani.

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)
Dogan Arsiray yazdı:

Ankara Akyurt da, yıldız pozlamak için giden amatör fotoğrafçı gençlere pompalı tüfekle ateş açmışlardı iki sene önce. Pek uzakta aramayın mutluluğu yani.

Abi çok derine gitme şehir içinde gezen harfiyat kamyonları daha tehlikeli mesela

olacak oldumu olur çare yok gididlecek yere şahinle gelip içki içen tiplerin gelemeyeceği yerler olmalı . tehlike %70 azalır kalan %30 her daim var malesef

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...