İçeriğe Yönlendir

2013 Megane mı? 2011 Focus mu?

Sabri Yığman

Recommended Posts

Sabri Yığman
(düzenlendi)

65-70bintl arasinda az kmli ve az hasari olan c sinifi otomatik lpgli arac dusunuyorum. Bu iki arac arasinda kaldim 2013 icon megane lpg otm 1350 tramerli megane 58binde 70bin tl istiyorlar meganenin bu cvt sanzimanin lpgyle uyumu nasil acaba? 2011 Focus ta ta 87binde triger dahil agir bakimlar yapilmis 1800 tramerli otm lpg titanum 66bintl hangisini tercih etmeliyim acaba? Ya da siz 65-70bin tl arası c sinifi otomatik lpgli hatcback hangi araci tavsiye edersiniz?

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sabri Yığman

65_70bin arasi sizin tavsiye edebileceginiz  c sinifi hatcback otomatik lpgli arac var mi?

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

mutlaka 2 araçtan biri ise hangisi daha dolu ise onu alırdım.

2. şık olarak araç tavsiyesi hk. yine aynı cevabı vermek istemiyorum :) 

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Ben Fordcuyum ama :)  Megane diyorum. çünkü 2013 yeni kasa. 2011 Focus'da ESP bile yok ve eski kasa.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sabri Yığman

Yorumlariniz icin tesekkurler arkadaşlar. Bir de megane 3 lerde tup genelde bagaj icine konuluyormus ama stepne yerine koyduran da var. Bagaji kullanmak icin stepne yeri daha mantikli olani ama guvenli mi acaba ?

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

1.5 Sene Focus 2.5hb otomatik titanyum kullandık, motor gücü olan 100hp benzinde kullanımda bile otomatikle birleşince yetersiz. Megane ise hiç binmediğim kullanmadığım bir otomobil. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...