İçeriğe Yönlendir

Volkswagen CC Yorumlarınız

Macit Aliyev

Recommended Posts

Fatih Keskin
Mehmet Göktürk yazdı:

SW araçlar evet iyi. tutuluyordu eskiden çok. gene tutulmalı. Herkes ukala herkes zengin herkes patron oldu. İki kutu seramiği bile arabasına koymuyor insanlar. 

Kriz bunlardan kaynaklanıyor biraz da. 

Bayram da dana yı yüklemeyi düşünüyorum geçen de inşaat a kum taşımıştım kamyonet tutup dünyanın parasını mı verseydim yani.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

SW araç en güzeli ama bagajdaki eşyalardan ses gelmesini sevmiyorum. Bagaj ve iç mekan birbirinden ayrı olacak. Ticari araç gibi hissediyorum :) Keza HB veya SUV araçlarda öyle. 

D sınıf sedanların bagajları yeterli. Tek parça çok büyük eşya koyamazsınız ama parça parça koyduğunuzda HB’den geri kalmaz.

Birde HB araçlarda camı kapatana kadar doldurman gerekiyor çok yük alması için. O durumu da sevmiyorum. Bir de kaza anında bana mantıklı gelmiyor. Özellikle arka koltukta küçük bebek filan varsa bagajdaki eşyalar örneğin bir takla anında zarar verebilir. Bu yüzden dikkatli olmak gerek.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk yazdı:

SW araçlar evet iyi. tutuluyordu eskiden çok. gene tutulmalı. Herkes ukala herkes zengin herkes patron oldu. İki kutu seramiği bile arabasına koymuyor insanlar. 

Kriz bunlardan kaynaklanıyor biraz da. 

geçen ikeadan gardrop halı vs bişeyler aldım. ikea 250 lira istedi eve getirip montaj yapmaya

tabiki vermedim atıverdim libertye kurdum kendim. 

r020N1.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
(düzenlendi)

11e58fba20bd86c754744ed05dd52174.jpg

Kadjar almamın sebeplerinden biri de buydu. Bagajın kaç litre olduğundan çok kullanışlılığına bakmak lazım. Dik şeyler konabilmeli, uzun şeyler konabilmeli.

Arka koltuklar iki parça halinde yatıyor, hatta ön yolcu koltuğu bile yatıyor. 

Yükleme ağzı geniş. Fidan bile koydum.

tarihinde Mahmut Yıldız tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Mustafa Arıkan yazdı:

SW araç en güzeli ama bagajdaki eşyalardan ses gelmesini sevmiyorum. Bagaj ve iç mekan birbirinden ayrı olacak. Ticari araç gibi hissediyorum :) Keza HB veya SUV araçlarda öyle. 

D sınıf sedanların bagajları yeterli. Tek parça çok büyük eşya koyamazsınız ama parça parça koyduğunuzda HB’den geri kalmaz.

Birde HB araçlarda camı kapatana kadar doldurman gerekiyor çok yük alması için. O durumu da sevmiyorum. Bir de kaza anında bana mantıklı gelmiyor. Özellikle arka koltukta küçük bebek filan varsa bagajdaki eşyalar örneğin bir takla anında zarar verebilir. Bu yüzden dikkatli olmak gerek.

Mükemmel yorum. 

Toros sw macerası olmayan yoktur, yolculuk esnasında gelen sesler, tam yükleme olmadığında kayan sağa sola vuran eşyalar ve tam yüklemede de ilk frende kafaya inen eşyalar... 

Kullanana, sevene ve hayali olana elbette saygım var ama bana çok da mantıklı gelmiyor. Senede 1 veya 2 defa kaba eşya taşımak için çekilir çile olduğunu düşünmüyorum. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

benim golfun bagajıda iyi 2 tane bisikleti sıgdırabiliyorum.

tatile gittigimde yine koltukları yatırıp yatak gibi oluyor 1 hafta böyle şehir şehir gezmiştim bayramda.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Selim Bilgin yazdı:

Şanzımanı düzgün olaydı da Levorg alaydık.

Şanzımanı hiç olmasa bile Levorg alabilmek isterdim. :biggrin:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mais Jannataliyev yazdı:

Niye malesef? kötü mü CVT?

Kötü diyemem ancak ben sevmiyorum continious olayını. :)

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

İkiz bebek arabası gibi geniş yer kaplayan eşyaları hb bagajına koyamazsınız. Ben mecburen sedan aldım. Sw de alınabilir tabi ama o zaman başka öncelikler öne geçiyor. Sedanda bagajın izole olması da hem güvenlik hem ses hem de koku anlamında daha avantajlı. Küçük çocuğu olamayan sadece valiz vs taşıyacak insanlar için çoğu hb aracın bagajı yeter zaten.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bunu hangi sedan alir?

94ec2da5eb54d1cb6961afc87d0db4dd.jpg

Hb de pandzotu cikar dunyayi aliyor. Bende sedandan HB ye gecen biri olarak kolay kolay sedan almam diyenlerdenim.

CC icin yorumum bagaj haric her turlu alinir :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Maden

CC'nin spor sedan görünümünü seviyorum. Sürüş testlerinde passatla (b7 kasa) aynı karakterde olduğunu duymuştum. 1.4 olanların yakıt ortalaması 7lt fabrika verisi buda normal kullanımda 9  10 lt.leri bulabilir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Serkan Maden yazdı:

CC'nin spor sedan görünümünü seviyorum. Sürüş testlerinde passatla (b7 kasa) aynı karakterde olduğunu duymuştum. 1.4 olanların yakıt ortalaması 7lt fabrika verisi buda normal kullanımda 9  10 lt.leri bulabilir.

Bulmaz bulmuyor

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Cc ye binerken başımı çarpmıştım. Çarpmamak için baya bi eğilmek gerekiyordu. Benim boy biraz uzun ama aracın tavanı da çok alçak.

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

passat cc güzel aracdır zamanında test etmişdim normal passata göre daha yalıtımlı daha konforludur  2 000 motor olandan alınır aslında binilir 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...