İçeriğe Yönlendir

Gaziantep'te 1+0 Stüdyo Daire Arıyorum.

Ömer Yürekli

Recommended Posts

Ömer Yürekli

Merhabalar, eğitimim için antebe yerlesecegim. Antep'te olup ta bu işlerden anlayan abilerimin yardımlarını bekliyorum. Umarım konu yanlış yerde değildir ☺️

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Antep'te ve Kilis'te şu anda ev büyük büyük sıkıntı kardeş. Evi olanın da mizanı, izanı, insafı yok. Kilis'de şu anda 1+1 daireye 1300 TL. para istiyorlar. Kiralar 3000 TL.ye kadar çıkıyormuş. Ev almak daha mantıklı görünüyor.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Ömer Yürekli yazdı:

Merhabalar, eğitimim için antebe yerlesecegim. Antep'te olup ta bu işlerden anlayan abilerimin yardımlarını bekliyorum. Umarım konu yanlış yerde değildir ☺️

Kardeşim ne zaman yerleşeceksin? Eğitimin sanırım GAÜN'de olacak. Üniversite civarında stüdyo daire kirası evine göre 800-1000 TL arası bulunabilir. Evine göre değişiyor. Fakat elini çabuk tutmazsan Ağustos sonunda zor bulursun. 

Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli
Eyüp Çetin yazdı:

Kardeşim ne zaman yerleşeceksin? Eğitimin sanırım GAÜN'de olacak. Üniversite civarında stüdyo daire kirası evine göre 800-1000 TL arası bulunabilir. Evine göre değişiyor. Fakat elini çabuk tutmazsan Ağustos sonunda zor bulursun. 

Hocam ilginiz için teşekkür ederim, dün gaziantepteydim. Ev işini çözdüm. 750 tl kira, 1+1 full eşyalı bir şekilde.  Evet GAÜN'de doktora eğitimim başlayacak. Çay içmeye beklerim inşallah :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Ömer Yürekli yazdı:

Hocam ilginiz için teşekkür ederim, dün gaziantepteydim. Ev işini çözdüm. 750 tl kira, 1+1 full eşyalı bir şekilde.  Evet GAÜN'de doktora eğitimim başlayacak. Çay içmeye beklerim inşallah :) 

İyi güzel hayırlı olsun. İnşallah bende 10 -15 gün sonra Antep'te olacağım. Haberleşelim. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli
Eyüp Çetin yazdı:

İyi güzel hayırlı olsun. İnşallah bende 10 -15 gün sonra Antep'te olacağım. Haberleşelim. 

haberleşelim hocam, görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...