İçeriğe Yönlendir

Ev İçin İnternet Paketi Tavsiyesi

Harun Kocaçalışkan

Recommended Posts

Harun Kocaçalışkan

Şu an kullandığım süperonline taahhüdüm bitiyormuş. Aylık 55 tl ücret ödüyordum. Bana yeni sunulan tarifeler ise 85 tl'den başlıyor. 

50-60 TL civarı olan paket tavsiyelerinize açığım. Evde internetten yapılan tek şey youtune, whatsapp, facebook, instagram vs. Başka türlü hiçbir kullanım yok. 

Aylık kullanımımız 30 gb civarı. 

Bi de yok modem kirası, yok bilmem ne ücreti faso fiso bişeyler uydurmuşlar. 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Kendim cevaplayayım 25 GB lık esnek pakete geçtim. Aylık 59.90 TL.

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Benim ttnet taahhüdüm de bu ay bitiyordu. Ev telefonuylu birlikte 120 lira gibi teklif verdiler. Zaten hızı yüzünden şikayetçiydim. Türkcel süperbox 'ı duydum. 109 liralık paketi zamanı yanlış söylemesinden dolayı 159 tl ye aldım. Hız mükemmel. Fiyat fazla . Ancak ben hem işte kullanmak hemde evde kullanmak için aldım. Taşınabiliyor. Ttnet kapatma başvurusu yaptıktan sonra 59 lira teklif ettiler ama süperbox almıştım zaten.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Azad Mirzade yazdı:

Uydunet var mı bulunduğunuz yerde?

Hiçbir bilgim yok açıkçası. Muhtemelen vardır ama, ucuz mu uydunet.

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Bende aynı durumdayım. Ayın 25 inde süper online taahhadüm doluyor imiş. Banada 85 lira gibi bir fiyat verdiler. Kabul etmedim. Araştırmayada başlamadım. Konuyu takipte kalayım bakalım. Uygun bir tarife denk gelirse bizde ona geçelim. 

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Turknet kullanıyorum,taahhütsüz ve sınırsız son zamla beraber 75 tl ödüyorum,35 mps kadar destekliyor 25-30 arası genelde hız testlerinde görüyorum,tavsiye ederim....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

Turknet kullanıyorum ben de, aylık 350-400 GB kullanımımız var ve çoğunlukla bir sıkıntı yaşamadım bu kullanımlarda. Taahhüt yok, AKK kaldırıldı zaten ama Turknet bu kanundan bayağı önce kaldırmıştı AKK'yi. 35 Mbit indirme - 3 Mbit yükleme hızı veriyor -bazı hız testlerinde 3.70 gördüm-.

Ama bazen ping sorunum ve geceleri pingte yükselme görüyorum. Geceleri neden böyle sapıtıyor anlamadım. Kesilme bile yaşıyorum bazı geceler, bu aralar sorun yok.

60₺ ile başladı, 75₺ oldu şuan fatura. Upload arttırıp +5₺ eklediler.

Evimin altyapısı desteklese aynı paraya 75 mbit alıyordum ama altyapımız sıkıntılıymış, 35 verdiklerini söylüyorlar. Hız testlerinde 34.50 Mbit en yüksek, 32 Mbit en düşük değer. Hız dalgalanması yaşamadım.

Tavsiye ederim ama fatura yüksek duruyorsa düşük hızlı tarifeler iyi olur. 

Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Ben de Türk Telekom ile yollarımı ayırdım. Türknet bağlatmayı düşünüyorum. Takipteyim.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bizim binaya yeni fiber hat çekildi VDSL den kalan taahhütüm bitiyor bu ay sonu. Ucuz yollu fiber arıyorum.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Ucuz ve fiber aynı anda olmuyor bankacı bey :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Yalçın Korkmaz

Speed net kullanıyorum. Hız 16 ve de sınırsız 56tl ödüyorum.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

turknet kullanıyoruz 5 aydır. süper bence. ilgilenen varsa kayıt için kod göndereyim bir ay beleş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

D-smart tv ve internetini kullaniyorum. 

Sinema dizi spor paketi ve 10 gb sinirsiz,  kotasiz imternet 73 tl ödüyorum. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Ne olursa olsun yinede Türk Telekom diyorum. Superonline tecrübemde en ufak arızada suçu bina içindeki tesisata atıp elektrikçi çağırmanızı söyleyip kapatıyorlar. Türk Telekom evinizdeki prize kadar gelip müdahale ediyor. Arıza bildiriyorsunuz hızlı bir şekilde müdahale ediyorlar. Diğer operatörler alt yapıyı TT'dan aldığı için arıza talepleri uzun sürede karşılanıyor. Türk Telekom'dan şaşmayın derim ;)  

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Öner Kurukuz yazdı:

D-smart tv ve internetini kullaniyorum. 

Sinema dizi spor paketi ve 10 gb sinirsiz,  kotasiz imternet 73 tl ödüyorum. 

Otomatik klavyede yazinca GB olarak yazmış :)

10 mbps internet var sınır ve kota yok. 

bulunduğum yercen fazla bu kadar alıyor zaten. 

10 yildir D-smart da olunca ful paketi bu fiyata alabildim. 

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Benim de 2 yıllık taahhütüm 2-3 ay içinde doluyor. Konunun takipçisiyim.

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Yeri gelmişken ben de bir duyuru yapayım. Malûmunuz kısa bir süre içinde Almanya’ya gidiyoruz. Evdeki tüm abonelikleri kapatmak durumundayım. Bu da bana yüklü miktarda tazminat çıkarıyor. Mücbir sebeplerle gidiyorum ama Türk Telekom bunu kabul etmiyor. 

Neyse, tek çare devretmek. Devretme gibi bir hakkımız varmış. 76 liradan 35 Mbps’lik paket kullanmak isteyen varsa devredebilirim. Ayrıca 15 liralık Tivibu paketim ve 45 liralık 8 GB internet 1000 dakika bilmem kaç adet SMS olan hattım var. Teklif benden değerlendirmek sizden. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Kendim cevaplayayım 25 GB lık esnek pakete geçtim. Aylık 59.90 TL.

Kablonet'i araştırın, ben memnunum. 
Hizmeti kapatacağınızı söyleyin, daha sonra sizi arayacak olan ikna birimi bir yıllığına bir miktar indirim sağlayabilir. Yine de fazla bi indirim olmayacaktır. 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Selçuk Keleş yazdı:

Kablonet'i araştırın, ben memnunum. 
Hizmeti kapatacağınızı söyleyin, daha sonra sizi arayacak olan ikna birimi bir yıllığına bir miktar indirim sağlayabilir. Yine de fazla bi indirim olmayacaktır.

Kablonet bizim ilçede yokmuş maalesef.

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Ben süperonline devam. 85 liraya 10 mb sabit hız ve türkcell tv ile devam edeceğiz.

Yorum bağlantısı
Emrah Uludağ
(düzenlendi)

Full paket Dsmart+10 Mb akn'siz Dsl için 85 tl ödüyorum. 

Ekleme: Taahhüt yok. 

tarihinde Emrah Uludağ tarafından düzenlendi
ek
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...