İçeriğe Yönlendir

Hepsi Bitti Far Çalmaya Başladılar.

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Ebrar Tüfek

Bir ara multimedya sistemlerine kafayı takmışlardı, ki hala çalmaya devam ediliyor. Şimdide far çıktı, led farlı arabaların farlarını gece vakti söküp götürüyorlar. Bu kadar mı düştünüz yahu.. Dikkatimi çekti forumda paylaşayım dedim, dikkatli olalım.

fc5e457c312a6dd58356e6c7abe8d76f.jpg5ce8087c3ed3bdf6d92e83672a08bd3c.jpg

Konuyu yanlışlıkla arabam bölümüne açmışım, öğlen arabamı paylaştığım için orada kalmış, yöneticiler uygun bölüme taşıyabilirmi rica etsem ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Konuyu Yaşam bölümüne taşıdım. 

Gerçekten de yazık, çalana da çaldırana da. Gel de sıfır araba al. Elimdekine sahip çıkayım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Kapalı garajıma çekiyorum kafam rahat... Bmw'de NBT ve hayalet gösterge hırsızlığı pek meşhurdur :)  

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

Kapalı garajıma çekiyorum kafam rahat... Bmw'de NBT ve hayalet gösterge hırsızlığı pek meşhurdur :)  

Kapı kollarını da çok çalıyorlar BMW'lerin, k-go kapı kolları far parası kadar herhalde.

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz
Yusuf Berke yazdı:

Kapı kollarını da çok çalıyorlar BMW'lerin, k-go kapı kolları far parası kadar herhalde.

İnternet üzerinden kıyamet gibi F10 F30 G30 parçası satıyorlar... Kimseye güven kalmadı

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)

En favorisi budur gözümde. 

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Kapı çalıyorlardı, Porsche farı çalıyorlardı. Hatta bir ara 206’ların sunrooflarını çalıyorlardı. Kötü bir durum. Allah ıslah etsin ne diyelim.

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Kasko şart  oldu kur yukarı gidince  araclar pahalandı  yedek parcada pahalandı hırsızlar sektör cıkdı 

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
2 far 20 30 bir tampon 10 15 bin olsa Merco sahibi olmak istemezdim.
Adam satmaya kalksa anlatamassin farlarim calndi 50 bin hasar kaydi var diyince
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
Uğur Çınar yazdı:
Metin Akbal yazdı:
2 far 20 30 bir tampon 10 15 bin olsa Merco sahibi olmak istemezdim.

Adam satmaya kalksa anlatamassin farlarim calndi 50 bin hasar kaydi var diyince

Ben 2 hafta önce sağ ön farımın camını ufak bir sürtme sonucu kırdım ,aracım yeni kasa ford mondeo. led far serviste değişim yapıldı.Farın fatura tutarı 10.700 tl merco değil artık tüm araçların parçaları pahalı.Araçlara iyi bakmak lazım.Çalan boşa çalmıyor.Para eden herşeyi çalar şeref yoksunu herifler

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Milletin emeğine yazık be. Sabahtan akşama kadar eşek gibi çalışıp kazanıyorsun. Gelip iki dakikada hiç ediyorlar haysiyetsizler. 

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Talep olursa bu şerefsizler çalmaya devam eder. Çıkmacılar almasalar bu iş kökten çözülür ama nerdeeeee... 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
Ben 2 hafta önce sağ ön farımın camını ufak bir sürtme sonucu kırdım ,aracım yeni kasa ford mondeo. led far serviste değişim yapıldı.Farın fatura tutarı 10.700 tl merco değil artık tüm araçların parçaları pahalı.Araçlara iyi bakmak lazım.Çalan boşa çalmıyor.Para eden herşeyi çalar şeref yoksunu herifler
Gecen sene Audi a4 lerin led farlari 25 bin tl diyr duymustum
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Hayatım boyunca anlam veremediğim olayların başında gelir hırsızlık. Adamın hayallerini süslediği araca sahip olmak için belki yıllarca çalıştı, belki hala kredisi var.

işin kötü yanı bu adam  yakalansa mahkemede kravat taktığı için iyi hal indirimi alır.

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
Fatih Evcin yazdı:

Hayatım boyunca anlam veremediğim olayların başında gelir hırsızlık. Adamın hayallerini süslediği araca sahip olmak için belki yıllarca çalıştı, belki hala kredisi var.

işin kötü yanı bu adam  yakalansa mahkemede kravat taktığı için iyi hal indirimi alır.

İyi hal indirimi neyse direk salıyorlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Azad Mirzade yazdı:

İyi hal indirimi neyse direk salıyorlar.

Far çalmayı geçtim zamanında babamın Broadway'ını çaldılar. Adam iki sene sonra arabayla yakalandı hiç bir şey olmadı. Adalet güzel işlemiyor güzel ülkemde.

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

af70a6e115fd2bff42d122d1e75797cd.jpg

4ee760ed0f5a0b6d9f0658d50833fdc1.jpg

005cb087acdd6ee1499783edef1f524b.jpg

526d490eff2eb95664e0290ac49e976a.jpg

9aa0502f52e183dc097ac524acc524a6.jpg

Arasokağa bırakamıyorum artık aracımı, iki far 21 bin lira serviste.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

İnsanlık kalmamış.

Bir fara 25 bin lira fiyat çekerlerse normaldir, kaskodan da yaptırdın ve hasar kaydı da bindi, satarken 2 fardan 25 bin lira hasar kaydını anlatmaya çalışırız artık.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Çoğu da plaka serilerine bakilinca 1 yaşında ya da daha yeni araçlar. Artık araç ilanlarinda bunlarida gorucez hasar kaydı çıkıyor park halinde farları çalındığından dolayı fotoğraflari mevcuttur...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...