İçeriğe Yönlendir

Bmw 7 Serisi ile Audi A7 Kapışması

Erkan Işık

Recommended Posts

Erkan Işık
Metin Akbal yazdı:

Ilk sapaktan cikmis basemeyecegini anlamis.

A7 yi ben gecebılıcegını sanmıyorum belkı yenı seri bmw 7 ler kafa tutar 

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

A7 Quattro'nun hakkını dönüşte vermiş fazla söze gerek yok...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Bana göre noyan çok korkak sürmüş. Bahsi geçen virajda kolay kolay salmaz kendini. Son düzlükte zaten devirlenmiş vaziyetteyken gaz çekip tekrar basıyor tekrar tekrar yapıyor.  Bu arada A7 ‘nin bu işten pek haberi yok gibi görünüyor. Yoksa düşük süratlerde A7 nin ayırması gerekiyordu. 

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Tamamen şehir içi bariyerler le bölünmüş e5 tarzı olsa bi nebze anlayacağım ama bu nedir böyle demek okumak yetmiyor bazı şeylere

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Bu video kapışma bile değil, ki Noyan hoca döner kavşak yaklaşımında direkt gazı kesip fren atıyor. 

Not olarak konuşmak gerekirse, Noyan hocam dinlemekten zevk aldığım, kendisinin de söylediği gibi öyle aşırı bilgisi olmayan ama uğraşmayı ilgilenmeyi seven biri. 

Konuşması youtuber geçinen zerzevatların yüzde 99'undan daha seviyeli ve daha samimi. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Hakan Tarım yazdı:

Konuşması youtuber geçinen zerzevatların yüzde 99'undan daha seviyeli ve daha samimi. 

Kesinlikle katılıyorum. Konuşması ve anlatım tarzı çok seviyeli ve zevkli.

Çektiği videolar genelde hayatını anlatma amaçlı, içerisinde bilgi anlatma da serpiştirilmiş. Çorbadaki tuz kadar bile az görünsede tuzsuz çorba tatsız olduğu gibi ufak tefek bilgi aktarımı da olmazsa izlenmeyebilir. Önceden takip ederdim, sonradan F01 'e yaptıkları ve yapılırken çektiği reklam kokan videolar neticesinde takibi bıraktım. Eskisi gibi zevk veren videoları bana göre şu an yok.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Ben de takip ediyordum ve yakın zamanda takibi bıraktım. 7.40'ı alması hataydı, kuyruğu dik tutmak için iyice saçmaladı ondan sonra. Kompleksli bir insan olduğunu düşünüyorum.

Kardeşi daha samimi ama o da fazla samimi, üstsüz video atmaya başlayınca onu da takibi bıraktım. :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Noyan standart bi araç kullanıcısı, araba sürüş dinamiklerini test edebilecek bi kabiliyete sahip değildir. Havadan sudan konuşur düzde basar o kadar. Beni muhabbeti pek sarmaz açıkçası.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...