İçeriğe Yönlendir

Konya Oto Boya Tavsiyesi

Emrah Özgilik

Recommended Posts

Emrah Özgilik

Merhabalar kardeşlerim, abilerim. Honda Accord 2004 2.4 aracım mevcut bir çok yerinde vernik atması da var aracı tavan harici komple boyatmak istiyorum. Konya'da işini hakkı ile yapan fırını bulunan oto boyacısı tanıdığı olan var mı tahmini olarak fiyat ne çıkar ? 

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Usta tavsiyesi veremem ama boyayı standoxtan yaptırmanızı tavsiye edebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Özgilik

Buradaki ustalar bilir mi bilmiyorum hocam söylediğiniz markayı. Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Usta tavsiyesi de lazım bana götürüp emanet edip işi düzgün yapabilecek.

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Konya'da çok profesyonel işini hakkıyla yapan ben göremedim. Çağdaş Oto Boya'ya bir kaç araç götürdüm profesyonel değil açıkçası ama işlerini düzgün yaptılar. 

Mevlüt usta: 0536 606 55 91

Yorum bağlantısı
mustafa çetinkaya
(düzenlendi)

Ben aksarayda boyatmıştım tavan dahil komple konuda aşağıda. Fotoğraflar silinmiş ama Aksaray'da boyatırım dersen tekrar foto yüklerim.

DOyOrv.jpg

Z5O5qV.jpg

gP9PGO.jpg

tarihinde mustafa çetinkaya tarafından düzenlendi
foto ekleme
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
mustafa çetinkaya yazdı:

Ben aksarayda boyatmıştım tavan dahil komple konuda aşağıda. Fotoğraflar silinmiş ama Aksaray'da boyatırım dersen tekrar foto yüklerim.

Son halinin fotoğrafı var mı ?

Yorum bağlantısı
Emrah Özgilik

Olabilir hocam iş temiz çıksın yeter. @Mehmet Ozyurek hocamın dediği gibi son hali var mı ? Birde ne kadar sürede boyandı masrafı ne oldu bilgi verebilirseniz ben konya merkezdeyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
mustafa çetinkaya

Arabayı sattım o son halinin fotoları bulamadım. 2016 da 1900 TL ye boyatmıştım. ramazan ayına denk geldiği ve tavanda band olduğu için normalden daha üzün sürdü 2 haftaya yakın kaldı araç. şu anda fiyat en az 2 katı dır aracı görüp fiyat verirler sanırım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...