İçeriğe Yönlendir

Youtube Videoları, Bilgilendirici veya Beğendikleriniz.

Sinan Akgöl

Recommended Posts

Muhammed Orak

ben japonic i öneriyorum, japonya hakkında arabaları ve ekonomik durumu hakkında da bilgi veriyor.

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Recep Selim Kaya yazdı:

my mechanics alet edevat restorasyonunda mükemmel işçilik yapıyor. Terapi niyetine tavsiye ederim. 

Kerem Gök hava araçları ile ilgili mevzularda favorim. 

Eray Karakuzu genel olarak samimi ve objektif bir bakış açısı var. Beğeniyorum. 

Anlatan Adamlar gerek otomotiv sektörü gerekse buna bağlı makine konularında anlaşılır anlatımları var. 

Hocam Kerem Gök izliyorsan

Cihan Akgün'ün Take off channel kanalını da tavsiye ederim. 

Özellikle pilotlarla soylesileri harika olmuş. 

https://www.youtube.com/channel/UCl1HPqJBDBt43ulCldNV_SA?app=desktop&persist_app=1

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ahmet Çalışkan

Kim Jong Un öldü mü yaşıyo mu gündemi arasında, Kuzey'den Güney'e kaçış videosu. Çok heyecanlı.

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Otomobil tanıtımları ile ilgili takip ettiğim birçok kanal var, son zamanlarda bunlara "otomobil günlüklerim" de eklendi. Hem samimi bir arkadaş hem de arabanın inciğine cinciğine kadar anlatıyor, ayrıca hep full modeller değil baz donanımları da incelediği için bazen bütçemize göre başka kanallarda testi olmayan otomobiller de denk geliyor.

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Eski müzik setini küvette yıkayan adam...Nejat Abi..Keyifle takip ederim..

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
Furkan Bakırel
Videoyu izledikten sonra [mention=83999]Furkan Bakırel[/mention]olduğunu farkettim. Ama çok gömmüşsün arabayı sanki. [emoji1]

Evet videoyu biz çektik [emoji846] herkes öyle diyor ya[emoji846] . Aslında çok gömmek değil de masraflarını yada açabileceği problemleri tarafsızca anlatmaya çalıştım hep olumsuz yönleri video da öne çıkmış.200 le yola gidiyor 180 le viraja girip yolları uçarak geçiyorum kısımları kurallara uymadığı için yayınlanmamış [emoji1][emoji1][emoji1] .
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Selim Bilgin yazdı:

Videoyu izledikten sonra @Furkan Bakırelolduğunu farkettim. Ama çok gömmüşsün arabayı sanki. 😄

Ne kadar güzel bir A6 imiş. Maşallah. 

Furkan Bakırel yazdı:

Evet videoyu biz çektik emoji846.png 

Furkan tebrikler kardeşim. çok beğendim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş
Videoyu izledikten sonra [mention=83999]Furkan Bakırel[/mention]olduğunu farkettim. Ama çok gömmüşsün arabayı sanki. [emoji1]

Anaaa Sivas [emoji28]
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Du bakayım trafikte rastlaşır mıyız
Belki rastlaşırız [emoji846]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş
Belki rastlaşırız [emoji846]

Sevinirim valla. Geçenlerde şeyh şamilde, bi okulun önünde sarı bi 500L park etmişti. Dedim acaba @Selçuk Bakış mı. 3 kişiyiz sanırım sivasta forumdan
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Sevinirim valla. Geçenlerde şeyh şamilde, bi okulun önünde sarı bi 500L park etmişti. Dedim acaba @Selçuk Bakış mı. 3 kişiyiz sanırım sivasta forumdan
Eskiden Atatürk caddesinden ki Turkcell de çalışıyordu ben görmüştüm bir kere [emoji846] . Kılavuz tarafında oturan Mercedes'i olan biri daha var forumda bir de Seyrantepe tarafında oturan var 3-4 ay önce kaydolmuştu foruma da hiç birini görmedim 5-6 kişi var Sivas'tan.
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Oktay Göktaş yazdı:

Hanımın okul 😊 başka sarı 500l yok bildiğim kadarıyla Sivas'ta.

Aktif 5 kişi varız ama İstanbul'da ki Sivaslılar hariç 😁

Furkan Bakırel yazdı:

Eskiden Atatürk caddesinden ki Turkcell de çalışıyordu

Halen oradayım ama servis bölümünde değilim 😊

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Selçuk Bakış yazdı:

Hanımın okul 😊 başka sarı 500l yok bildiğim kadarıyla Sivas'ta.

Aktif 5 kişi varız ama İstanbul'da ki Sivaslılar hariç 😁

@Abdussamed Acar'ı atlamayalım. Şarkışla'da ama olsun. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Selim Bilgin yazdı:

@Abdussamed Acar'ı atlamayalım. Şarkışla'da ama olsun. :)

Şu an Ertan abi Mahmut abi ve Abdussamed abi pek aktif değiller gerçi ama yine de küçük bir etkinlik bile yapılabilir 😊

Yorum bağlantısı
Barış AÇIL
Şu an Ertan abi Mahmut abi ve Abdussamed abi pek aktif değiller gerçi ama yine de küçük bir etkinlik bile yapılabilir [emoji4]
Covid zamanı polis operasyonuna maruz kalırız
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Barış AÇIL yazdı:
Selçuk Bakış yazdı:
Şu an Ertan abi Mahmut abi ve Abdussamed abi pek aktif değiller gerçi ama yine de küçük bir etkinlik bile yapılabilir emoji4.png

Covid zamanı polis operasyonuna maruz kalırız

Şu zamanda otobüse bile topluca binilmez 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Şu zamanda otobüse bile topluca binilmez [emoji16]
Ayakta dikilen 3-5 kişiyi de yıpratmazlar ya bence [emoji1] .
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Herkese çok selam, çok aktif giremiyorum uzundur, bu başlığı da Yavuz etiketleyince farkettim. uğrayan olursa çayım kahvem herzaman hazır, başım üstüne, sivas merkezde de mağazamız var ama genelde şarkışla daki merkezimizde oluyorum ,)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Abdussamed Acar yazdı:

Herkese çok selam, çok aktif giremiyorum uzundur, bu başlığı da Yavuz etiketleyince farkettim. uğrayan olursa çayım kahvem herzaman hazır, başım üstüne, sivas merkezde de mağazamız var ama genelde şarkışla daki merkezimizde oluyorum ,)

Hanımın kendi kasabı vardı, merkezden bir kere et aldırdım 😃 kendi kasabına uğramaz oldu.

Bu arada eklemeden geçmem olmaz, merkezdeki görevli arkadaşlarımız 10 numara, karşılama uğurlama vs hiç bir ters durum yaşamadım:flowers:

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
Hanımın kendi kasabı vardı, merkezden bir kere et aldırdım [emoji2] kendi kasabına uğramaz oldu.
Bu arada eklemeden geçmem olmaz, merkezdeki görevli arkadaşlarımız 10 numara, karşılama uğurlama vs hiç bir ters durum yaşamadım:flowers:

Eyvallah Selçuk sağolasın, memnun kalmana sevindim :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...