İçeriğe Yönlendir

Gtechniq G1-G2 Cam Su Kaydırıcı

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu

Daha önceden yazmıştım. Ön camdaki kılcal çizikleri sildirdikten sonra gtechniq g1-g2 uyguladım. 3 hafta sonra arabayı yıkarken gördüm ( 3 haftadır istanbuş’da yağmur yağmıyor) su Üstünde durmuyor gerçekten. 

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok güzel bir yağmur kaydırıcı olmuş.
50-60 km üstünde silecek çalıştırma istemez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

8 sene önce pek ortalıkta yokken sağolsun abim getirmişti, ilk arabamda kullanmıştım. Çok güzel bir kaydırıcı. Nano teknoloji ürünü. Etkisi 6 ay civarı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Nasiol uygulamıştım ben de. Nisan ayında felaket yağmur yağarken 120km/s hızda sıfır silecek kullanarak yüzlerce km yol yaptım :) 

Fiyatı da çok uygundu o zaman 45TL’ye almıştım. Ortalama 2 yıl ömrü var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emre Şimşek yazdı:

8 sene önce pek ortalıkta yokken sağolsun abim getirmişti, ilk arabamda kullanmıştım. Çok güzel bir kaydırıcı. Nano teknoloji ürünü. Etkisi 6 ay civarı. 

Ürün üstünde 2 sene yazıyor ama denemeden bilinmez tabi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Ürün üstünde 2 sene yazıyor ama denemeden bilinmez tabi
2 sene kalmaz :) 6-7ay anca oda cam suyunuza bağlı
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Bende Köksal'ın tavsiyesiyle almıştım. İsmini hatırlamıyorum, bölünmüş ürün.

Glass guard yerli ürün Yar-kim kimya üretiyor. G techniq ten daha çok beğeniyorum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Aynen oydu Köksal. Başka ürün bilmiyorum ama bende bunu beğendim. Yılda 1 kere yapıyorum. Yaz biterken. Kışı çıkarıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Köksal Yılmaz yazdı:
Fırat Önal yazdı:
Bende Köksal'ın tavsiyesiyle almıştım. İsmini hatırlamıyorum, bölünmüş ürün.

Glass guard yerli ürün Yar-kim kimya üretiyor. G techniq ten daha çok beğeniyorum.

harikaymış link var mı abi bulamadım kendi sitesinden başka :)

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Yanılmıyorsam 3 sene kadar önce Erdemboyadan almıştım ama sahibi vefat etti. Kösalında yazdığı gibi sadece yarkim kimyada satılıyor. Fiyatı uygun. Video gerçekte olduğundan daha kötü göstermiş. Gerçekte sileceğe düşük hız hariç hiç ihtiyaç duymuyorsunuz.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Dün gece bilecik’ten halkalı’ya kadar etkili ve kesintisiz yağış vardı. Yazın gtechniq g1-g2  su kaydırıcı uygulamıştım. Ama bu kadar işime yarayacağını hiç düşünmemiştim. 

Özellikle aydınlatmasız yollarda silecek hiç çalıştırmadım. Ama en büyük etkisi araçların arkalarından giderken ve sollarken su bulutunun görüşü hiç etkilememesi oldu. Yağış çok fazlaydı. Anadolu otoyolu’nda bile lüks araçlar 100-110 hızını geçmiyordu. Çünkü gerçekten inanılmaz bi su bulutu oluşuyordu. Sollamak ve çizgileri takip etmek zordu. Fakat bu su kaydırıcı sayesinde 120 altına düşme gereği hiç duymadım. Artık sürekli uygularım ve tavsiye ederim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

marka bazında değil ancak bu tip uygulmaalardan sonra kalıcı olarak camda yapışıp kalıp zamanla buğu görünümü yapanlar yüzünden ön cam değişenler olmuştu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Ürün güzelmiş. Kis geliyor uygulamak lazım. 

Metro sürücüsüne :bambam2:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

yıllardır ilk zamanlar hafif wax sonraları sadece hızlı cila sürerek bu olayı yaparım (etki süresi aylarca), pahalı şeylere gerek yok, 90 üstü hızda silecek açmam, 110 da zaten yağmuru sesinden duyup hala yağıyor derim :) pahalı şeylere boşa para harcamayın arkadaşlar..... elbette alanada lafım yok, sadece gerek yok demek istemiştim...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...