İçeriğe Yönlendir

Cooper S Kullanıcı Yorumu

Ali Can Yurtalan

Recommended Posts

Ali Can Yurtalan
(düzenlendi)

Merhaba

Mini Cooper s 2007 model alınır mı iyi veya kötü yanları kronik arızaları varmıdır kullananlardan yorumları alabilirmiyim teşekkür ederim.

Motor sıfır yapılmış 4000 km bı sıkıntı açar mı

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mini-john-cooper-works-otomatik-f1-vites-713383755/detay

tarihinde Ali Can Yurtalan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Şu aralar benimde radarımda olan bir model. Ancak genel olarak kimse 2008 öncesini tavsiye etmiyor. Benim bütçem de 2008 öncesine yetiyor. O yüzden vazgeçtim gibiyim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Can Yurtalan
Mustafa Arıkan yazdı:

Şu aralar benimde radarımda olan bir model. Ancak genel olarak kimse 2008 öncesini tavsiye etmiyor. Benim bütçem de 2008 öncesine yetiyor. O yüzden vazgeçtim gibiyim. 

Güzel araç ama işte sonuçta mini iyi bilmek bakmak lazım

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Bu km'de motor neden sıfır yapılmış ? Birde agır hasar kaydı varmış. Uzak durulması gerekilen bir araç bence Mini alıncaksa 2008 üstü bakılmalı çogu kronik sorun giderildi 2008 üstünde, R53 kasalarda kronik olarak bildiğim otomatik vites şanzıman sorunu sunroof ve kapı camları açılmaması direksiyon pompası arızası ille alıncaksa çok iyi ve sağlam bir Mini ustasına baktırmakta fayda var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Can Yurtalan
Onur Bulut yazdı:

Bu km'de motor neden sıfır yapılmış ? Birde agır hasar kaydı varmış. Uzak durulması gerekilen bir araç bence Mini alıncaksa 2008 üstü bakılmalı çogu kronik sorun giderildi 2008 üstünde, R53 kasalarda kronik olarak bildiğim otomatik vites şanzıman sorunu sunroof ve kapı camları açılmaması direksiyon pompası arızası ille alıncaksa çok iyi ve sağlam bir Mini ustasına baktırmakta fayda var.

Sekman sesi varmış o sebeple triger kayısı devirdaim yağ pompası paletler turbo değişmiş 4k km önce

Yorum bağlantısı
Onur Bulut
Ali Can Yurtalan yazdı:

Sekman sesi varmış o sebeple triger kayısı devirdaim yağ pompası paletler turbo değişmiş 4k km önce

Çokmu hor kullanıldı acaba nasıl başarmışlar bu km'de ilginç, Acaba agır hasar kaydı ile alakası varmı ? Kazada belki motora kadar yedi hasarı bu arac aklınızda var ise araştırın exper harici işinin ehli bir Mini ustasına baktırın.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

genelde bu tip zevk otomobillerinde ne kadar az oynanamış varsa o daha kıymetlidir, ayrıca jcw lerin tavanı damalı diye hatırlıyorum stnadartta?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

cooper S ten sonra polo tdi farklı bir dünya. araçtan beklenti ve ihtiyaçları tam karşılamaz ise bugatti bile alsanız memnun etmez. mantık olarak polo tdi daha iyi ancak bir cooper S in tırnağı olamaz

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bu polo da oynanmış :)
Yok mu orijinal bişey.

modifiye suç değil yaşam biçimidir :f1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...