İçeriğe Yönlendir

Focus II - Teyp Sorunu

Yunus Al

Recommended Posts

(düzenlendi)

Herkese Merhaba! Konu başlığından da anlaşılacagı üzere 2008 focus collection aracımın teyp kodunu girdigim halde açılması gerekirken kapanıp tekrar acılıyor ve yine kod istiyor sorunun ne oldugunu bilmiyorum başına gelen veya cözümü bilenler yardımcı olursa sevinirim

tarihinde Emre Şimşek tarafından düzenlendi
Başlık
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Yunus Al yazdı:

Herkese Merhaba! Konu başlığından da anlaşılacagı üzere 2008 focus collection aracımın teyp kodunu girdigim halde açılması gerekirken kapanıp tekrar acılıyor ve yine kod istiyor sorunun ne oldugunu bilmiyorum başına gelen veya cözümü bilenler yardımcı olursa sevinirim

Yunus Bey merhaba,

Konunuz uygun bölüme alınıp, başlık uygun formata getirilmiştir. Keyifli forumlar dilerim.

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Teybin baglantı soketini söküp tekrar takarmısınız ? Eger sökemezseniz kutup başını tekrardan söküp bi 30 saniye bekleyip takarmısınız ? Birde öyle deneyin.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek yazdı:

Kod doğru mu ?

Onur Bulut yazdı:

Teybin baglantı soketini söküp tekrar takarmısınız ? Eger sökemezseniz kutup başını tekrardan söküp bi 30 saniye bekleyip takarmısınız ? Birde öyle deneyin.

Kod doğru ve akü negatif kutup başını söküp 1 dk bekledikten sonra tekrar taktım ama sonuç değişmedi doğru kodu girdigim halde kapanıp tekrar kod istiyor 

Sigorta kutusu ile alakalı oldugunu da düşünmüyorum orda sıkıntı olsa hiç çalışmaz dı

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz yazdı:

teybi açtım . teyp soket şemasında gnd keycode yazan yere (-) voltaj verince kodu onayladı  :good1:

gXPm02.jpg

şimdi sırada teybi bozmak var :D :D

şaka şaka tuş takımının ledlerini değiştiricem :)

Forumda bunu gördüm ama anlayamadım aynı sorunun çözümü bu ama şema yı ve eksi voltaj olayını anlamadım

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

dışardan şase verilir.

teybe giren sokettte negatif kutubu bulun. siyah renkli kablodur.

sokette o siyah kabloya bir kablo ucu sokun soket takılı iken sıkıştırın yani o pin e. kablonun diğer ucunu da teyp kasasında uygun bir yere vidalayın tutturun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...