İçeriğe Yönlendir

Ford Fiesta vs Fiat Panda

Ferhat Tiryakioğlu

Recommended Posts

Ferhat Tiryakioğlu

Herkese merhabalar arkadaslar merak ettigimbir konu var. siz olsaydiniz Fiat Panda 2004 mu derdiniz yoksa Ford Fiesta 2000 mi derdiniz

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Daha yeni olduğu için panda tercih ederim ama kullanım keyfi olarak Fiesta daha çok keyif verir.

Yorum bağlantısı
Cihaner Öztürk

Hangisi daha temiz kullanıldıysa, kaporta-motor hangisinin daha temizse, kullanım maliyetleri daha düşükse onu seçerim. Eğer hasar-km gibi önemli kriterlerde eşitse fiesta derim. Bu yaştan sonra sorun çıkma olasılıkları yüksek olacaktır. Eski Pandalar için çok iyi yorumlar duymadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ferhat Tiryakioğlu

Oncelikle yorumlariniz icin tesekkur ederim ben fiesta almistim 1 yil once ama pandalara bakinca acaba hatami yaptim diye dusundum.Baslik icin ozur dilerim tekrar forumda yeni oldugum icin bilemedim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Oncelikle yorumlariniz icin tesekkur ederim ben fiesta almistim 1 yil once ama pandalara bakinca acaba hatami yaptim diye dusundum.Baslik icin ozur dilerim tekrar forumda yeni oldugum icin bilemedim

Sorun yok. Bizim işimiz düzenlemek. :)

Temiz fiesta iyidir bence
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Ferhat Tiryakioğlu yazdı:

Fiesta candır,gerisi heyecandır diye klişe bir cümle kurasım geldi. 

Aracınız temiz ve sorunsuz ise hiç macera  aramayın bence. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...