İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - 1.5 TDCI Yağ Basıncı Düşük Uyarısı

Erkan Işık

Recommended Posts

Erkan Işık
(düzenlendi)

fiestanın yag bakımını yapdırdım yag filtresi olarak citroen peuguat amblemli mahle marka yag filtresi takmısdık sonrasında ilk çalısmada yag basıncı düşük uyarısı verdi, usta yine aynı marka yag filtresi ile degişdi yine yag basıncı düşük uayarısı verdi ankaradan bu sefer orjınal mavı kutuda ford yag filtresi getirttim takdım yag basıncı uyarısı vermıyor demem odurki fiesta 1.5 tdci ye mavi kutu ford yag filtresi harıcı kabul etmıyor 

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

yağ filtresi , mazot filtresi gibi küçük ama arızası sıkıntı yaratacak malzemeler kesinlikle orijinal kullanılmalı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Tayfun Aydın yazdı:

yağ filtresi , mazot filtresi gibi küçük ama arızası sıkıntı yaratacak malzemeler kesinlikle orijinal kullanılmalı..

Sözde orjinaldı önce ben başka yerden aldım takdık basınc uyarısı verdi, usta benım aldıgım ürünün aynısı kendı stokundan takdı yine aynı basınc uyarısı verdi, sonra önceki yag degişiminde ankaradan aldıgım yerden sipariş geçdım görünüşde farkyok gibi idi takdık uayarı vs kalmadı demekki bir püf noktası var beni yanıltan ustanın her fiestaya takıyoruz oluyor demesiydi ama sınırım ofiltreler 1.4 tdci ye uygun 1.5 uygun degil 

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç

Bu 1.5ler cidden biraz farklı yağ viskozitesi de aynı şekilde ne marka yağ koydurdunuz acaba?

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Çağatay Kılınç yazdı:

Bu 1.5ler cidden biraz farklı yağ viskozitesi de aynı şekilde ne marka yağ koydurdunuz acaba?

5-30 MOBİL 3000  sorun yok su anda araba kendıne geldi amartisör bilyası degişip diskleri torna yapınca 10 numara beşyıldız oldu kafama yer etmişdi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...