İçeriğe Yönlendir

Sırt Terlemesine Çözüm Bulan Var mı?

Mustafa Karahan

Recommended Posts

Cem Işık
Köksal Yılmaz yazdı:

Atas clim veya klima bombası yazınca çeşitli sitelere çıkıyor, uygulaması basit ama kanallarda sabit koku varsa 2 hafta sonra geri gelebilir. Köpüklü temizleyici+klima bombası olursa daha verimli olur. Bir de klimayı, aracı durdurmadan 1 dk bile önce olsa kapatıp havalandırma ile kanalları kurutmak kokuyu kesiyor.

Köpük olarak motip klima temizleyici tavsiye ederim.

Şöyle bişey değil mi Köksal bahsettiğin? Araba hazır nereye geleyim?

85F6619F-816C-459B-9EC9-8713C7A01A4F.jpeg

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Cem abi Ben arabasiz gelmisim simdi farkettim🙄

Cem Işık yazdı:

Şöyle bişey değil mi Köksal bahsettiğin? Araba hazır nereye geleyim?

85F6619F-816C-459B-9EC9-8713C7A01A4F.jpeg

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Alpay Sumer yazdı:

Cem abi Ben arabasiz gelmisim simdi farkettim🙄

Yolcu koltuğuna geç Alpay ayıp ettin. Senin yerin hazır. Ama mayo yoksa sıkıntı bak🤪

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bence sana büyü yapmışlar abi, kendini dağa taşa vuran adam az yakma fotoları çekiyor, ocakbaşında menemen yiyor, bi iş var bunda. Derhal 1500 mt üstüne çıkılıp büyünün etkisi yok edilmeli :D

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Servet Aydın yazdı:

Menemen neydi menemen kapitalist düzene karşı ekmek savaşı idi 

Peki soğan bu savaşın(menemenin) neresinde, içinde mi dışında mı?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Radikal kararlar alan sovan kenarda bekliyor. Her an tetikte her an saldırıya hazır her an anaları ağlatacak durumda 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Talip Eren yazdı:

Sırt terlemesine çözümü acilen bende bekliyorum, hele ki deri koltukta mahvediyor. 

Mersinden taşın 😀

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Valla deri koltukta pantolon terlemesi daha beter. Hele de pantolon kumaşı ıslandığını belli ediyorsa.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mahmut Yıldız yazdı:

Valla deri koltukta pantolon terlemesi daha beter. Hele de pantolon kumaşı ıslandığını belli ediyorsa.

Yok, o kadar terlemiyoruz biz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talip Eren
Servet Aydın yazdı:

Mersinden taşın 😀

Derileri arabadan taşımayı ciddi düşünüyorum. 😉

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Yılmaz Can Aktaş
Mustafa Karaca yazdı:

Kilom yok zayıf bir insanım 😊 ama kullandığım her araçta bu sırt terlemesi olayı oldu. Boncuk lu hasır kılıf vs denemedim hiç. Koltuk soğutmalı aracım yok malesef. Ama ilk olarak boncuklu kılıflardan almak olacak işim bir de klimada iç sirkülasyonu çalıştırmanın böyle bir işe yaradığını düşünmemiştim onu da ilk fırsatta deneyeceğim 😊

Merhaba, boncuk hasır uzun süreli yolculuklarda acı hissi veriyor. Dilerseniz kilim kılıf yada orjinal kumaşlardan koltuk koruyucu deneyebilirsiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Zayıflamak. Zayıfken gram terlemeyen vücut kilo alınca her sıcaklık artışında terliyor. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Tahir Ak yazdı:

Astım var mı?

Yok çok şükür 

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Zayıflamak. Zayıfken gram terlemeyen vücut kilo alınca her sıcaklık artışında terliyor. 

Kilolu değilim ki

Yılmaz Can Aktaş yazdı:

Merhaba, boncuk hasır uzun süreli yolculuklarda acı hissi veriyor. Dilerseniz kilim kılıf yada orjinal kumaşlardan koltuk koruyucu deneyebilirsiniz. 

Şehir içi pek sıkıntı değil de şehir dışı yolculuklar ter yapıyor. Boncuklu kılıf büyük ihtimalle o kadar oturunca uyuşturur her yeri 😊

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...