İçeriğe Yönlendir

Pencere Korkulukları

Eyüp Çetin

Recommended Posts

Eyüp Çetin

Paylaşabilirim. Sorun olmuyor. Taktıranlar var. Ölçüleri kapanacak şekilde ayarlanmış.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Paylaşabilirim. Sorun olmuyor. Taktıranlar var. Ölçüleri kapanacak şekilde ayarlanmış.

Mutlaka ayarlamışardır ancak içeri gelip vida atılan lama parça En iyi şartlarla 2mm kalınlığı vardır oda karsi taraftaki conta ya basıyor gördüğüm kadarı ile conta ya iz yapacaktır yağmurlu havada kanat içersine  su alır gibi geliyor bana aynı conta kanat üzerinde de var bu contaların kanat ile kasa arasından suyun içeri gelmesini engeller tam kapanmayacak için sürekli kasa icersine şu alacaktır

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Mutlaka ayarlamışardır ancak içeri gelip vida atılan lama parça En iyi şartlarla 2mm kalınlığı vardır oda karsi taraftaki conta ya basıyor gördüğüm kadarı ile conta ya iz yapacaktır yağmurlu havada kanat içersine  su alır gibi geliyor bana aynı conta kanat üzerinde de var bu contaların kanat ile kasa arasından suyun içeri gelmesini engeller tam kapanmayacak için sürekli kasa icersine şu alacaktır

Pencerelerin içinde de vida var aslında. Benimde aklıma ilk kapanıp kapanmayacağı geldi. Adam hiçbir şekilde sorun olmayacağını söyledi ama aklıma su alıp almayacağını sormak gelmedi. Deneyip göreceğiz aldık bir kere.  😊

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Arkadaşlar taktım korkulukları. Çok kolay monte ediliyor. Pencerenin kapanıp açılmasına da herhangi bir etkisi olmadı. İhtiyacı olanlara şiddetle tavsiye ederim. Burda bu işi yapan abi emekli bir öğretmen. Güvenilir. Ölçüleri veriyorsunuz istediğiniz her yere gönderiyor. 

anlX15.jpg

86a8NQ.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Metin Akbal yazdı:

Sistem Corum daki evimde mevcut. Su an Corum Osmancik ilcesindeki yazligimdayim gidince atarim emoji85.png

Bi daha gelince örtmen olacağım kesin 

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Servet Aydın yazdı:

Bi daha gelince örtmen olacağım kesin 

Emin ol istemezsin abi. 😊

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Tamam tamam şaka. Tabi ki öğretmen olacan. Yazın üç ay tatil ohhh misss. 😂

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Servet Aydın yazdı:

3 ay mı azmış olm. 6 ay yatarım ben 

Hep öyle diyorlar diye üç ay yazdım. Yoksa tatilimiz az. 2 aycık. 😊

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Önce ben öğretmen olacağım.
Tatilde öğretmen müşterilere hiç ulaşamıyorum. Çoğu kapamış telefonları.
Bir kısmı da yurt dışında çıkıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ogretmen olmak isteyenlere bir kac site onerisi:

https://www.osym.gov.tr/

https://www.osym.gov.tr/TR,8837/hakkinda.html

https://www.memurlar.net/

https://www.pegem.net/kitabevi/Arama_Sonuc.aspx?kelime=kpss

http://www.yargiakademi.com.tr/

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...

Mulakatla ilgili google sonuclarini da ekleyeyim de lazim olabilir ;)

https://www.google.com/search?q=ogretmenlik+mulakat&oq=ogretmenlik+mulakat&aqs=chrome..69i57.7146j0j4&client=ms-android-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Anahtar kelimeler: 3aytatil, herseyetatil, mulakat, ancatatilyapiyolar, kpss, osym, enazmaasalanmemur, sozlesmeliogretmen, velilercocuklarinicalistirirmaasiogretmenalir...

Insallah colugunuz cocugunuz ogretmen olur diye beddua etmeyeyim [emoji16]

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
 Anahtar kelimeler: 3aytatil, herseyetatil, [emoji16]

Hadi yine iyisiniz. Yıl içindeki tatil sayısı üçe çıktı. Artık yarıyıl tatili yok. 1/4 tatili var.

İki aya bir 1/4 tatili. [emoji28]

İklimler de bozuldu. Kış ortasında iki defa da şiddetli kar yaptı mı. Oh. Yıl içinde 5 kez tatil. Yazın zaten 3 ay.

[emoji85]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Mehmet Ozyurek yazdı:

Hadi yine iyisiniz. Yıl içindeki tatil sayısı üçe çıktı. Artık yarıyıl tatili yok. 1/4 tatili var.

İki aya bir 1/4 tatili. emoji28.png

İklimler de bozuldu. Kış ortasında iki defa da şiddetli kar yaptı mı. Oh. Yıl içinde 5 kez tatil. Yazın zaten 3 ay.

emoji85.png

Bu ülkede her konu öğretmenin tatiline geliyor arkadaş. 😀 Yaz tatili 3 ay değil sadece 2 ay. 😆 Yıl içindeki tatiller sadece öğrencilere. 😊 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Benim çözümde bütün pencerelerin kollarını çıkartmak oldu. :)

Hepsini söktüm sadece bir tane ulaşılacak yerde diğerlerini dolaba kaldırdım.

4596085dbcfd98d7bfdc20133e53eb4a.jpg

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Hadi yine iyisiniz. Yıl içindeki tatil sayısı üçe çıktı. Artık yarıyıl tatili yok. 1/4 tatili var. İki aya bir 1/4 tatili. [emoji28]

[emoji85]

Yayladaki süte yogurt calinir miydi calinmaz miydi default_smile.png Kar yagdi sel oldu deprem oldu falan filan default_smile.png Ara tatillerde ogretmenlere seminer olacak.

Ben velilerin korkularini endiselerini anliyorum merak etmeyin. 2 cocukla bizlerin 30 cocukla basa ciktigimiz gibi cikamayacaksiniz. Buda gecer 5 10 yilin var abi [emoji16]

Bu ülkede her konu öğretmenin tatiline geliyor arkadaş. [emoji3] Yaz tatili 3 ay değil sadece 2 ay. [emoji38] Yıl içindeki tatiller sadece öğrencilere. [emoji4] 

Bilmezler ki ogretmenlerin tatili olmasa kimse dugun dernek kuramaz, yazin kimse tatile gidemez evde sicakta pinekler, cocuklarin okulu kapansa da biyerlere kacsak diyemez vs vs vs vs say say bitmez.

Kadinlari anlama klavuzu gibidir ogretmenlerin tatili default_smile.png

Benim evimdeki sistem su sekilde en ucuz ve etkili bir yontem.

fc45455aceb5a4d89c5dffb69a9a8579.jpg

65fa7d3a5355e2a18c7dcf7627b8ec43.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Eyüp Çetin yazdı:

Bu ülkede her konu öğretmenin tatiline geliyor arkadaş. 😀 Yaz tatili 3 ay değil sadece 2 ay. 😆 Yıl içindeki tatiller sadece öğrencilere. 😊 

I ıh.. 3 ay, bunu zamanla sen de kabul edeceksin :)

Metin Akbal yazdı:

Ara tatillerde ogretmenlere seminer olacak.

Biliyoruz o seminerleri. Temmuzda da vardı değil mi. ?

Metin Akbal yazdı:

65fa7d3a5355e2a18c7dcf7627b8ec43.jpg

Bunu çok mantıklı buldum.. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Biliyoruz o seminerleri. Temmuzda da vardı değil mi. ?

Tamam bakanligin belirlemis oldugu oriyentiring mi ne zimbirti ise orada piknik yaparken yagmura yakalanmis olabiliriz abartmaya gerek yok :)

Bunu çok mantıklı buldum.. 

Cocuk olumca herseye kafa basmak zorunda, biraz da el becerisi.

Yalniz benim oglanin elinde tornavidayi buldum o zamanlarda senin yolladigin direksiyon setinin direksiyonu eline almis, birde hizini alamamis kapi kollarini sokmeye baslamisti :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Metin Akbal yazdı:

Yalniz benim oglanin elinde tornavidayi buldum o zamanlarda senin yolladigin direksiyon setinin direksiyonu eline almis, birde hizini alamamis kapi kollarini sokmeye baslamisti :)

Oo aferin.. geleceği parlak.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...