İçeriğe Yönlendir

İstanbul'da Şiddetli Yağış

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Ali Darbaz

Pendikte yakalandım. Araba yüksek olmasa sahil yolunda kalmıştım. Video cektim. Baldızın esenyalıdaki evine binbir macera ile vardık. Yutubeye düşünce atarım linkini. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Pendikde yağmurun başlama ağnı.

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

geçmiş olsun,doğa intikam almaya devam ediyor,son yıllarda aşırı ısınmanın arkasından getirdikleri,kuzey avrupada rekor sıcaklar,orta akdenizde bile kasırgalar ortaya çıkarak değişmelerki  geçen sene teyet geçti,dünya nereye gidiyor birileri kafa yormazsa( 2 trilyon ağaç dünyayı kurtarabilir yorumları,aksine her gün yanan ormanlar) daha felaketlerini görebiliriz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal
Mehmet Ozyurek yazdı:

Kim nerede ne durumda. ?

@Emin Önal Fatih'e çok yağmış.. ?

Abi şehirdışındaydım. Çok şükür zarar ziyan yok bizde.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ben Karamürsel`de köyde idim aniden yakalandık dolu yağdı arabayı tente altına zor çektim. Dolu sebzelere de zarar verdi. Köyün yolu ağaçlardan kopan ufak tefek dallarla doluydu.

78fd21f16324decfda819fd5f508b8ca.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Köksal Yılmaz yazdı:

Ben Karamürsel`de köyde idim aniden yakalandık dolu yağdı arabayı tente altına zor çektim. Dolu sebzelere de zarar verdi. Köyün yolu ağaçlardan kopan ufak tefek dallarla doluydu.

Geçmiş olsun.. inşallah azdır zararın.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Geçmiş olsun.. inşallah azdır zararın.. 

Sağol abi prof tarım yapmadığımız için maddi olarak pek zarar yok ama aklıma geçimini bundan sağlayanlar geldi, sigorta gerçekten önemli yoksa yıllarını 10 dk lık doluya harcayabilirsin.

Bu arada köyde elektrik kesintisi oldu arızayı aradı komşular Kocaeliden Bolu dahil kesinti sıraladı telesekreter. Bizde güneş paneli olduğundan etkilenmedik.

57be04484c6dc36607ac585817e529bd.jpgb793ccccc0bdf6724c68a9085ad9aeea.jpg

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Üzgün 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...