İçeriğe Yönlendir

Ses Sistemi

Furkan Tombul

Ses sistemi  

2 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Furkan Tombul
(düzenlendi)

Arabama tesisat çektirdim ve arabada kimi zaman kontağı açtığımda yani arabayı çalıştırdığımda ses geliyor bazen ise tekrar çalış tırdıgımda sadece bastan buvvvvvvv diye ses geliyor teyipi açıp kapatsamda gitmiyor lütfen bana yardımcı olun

tarihinde Furkan Tombul tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Bende çok ayrıntısını bilmiyorum ama bunu bağlarken şase kablosu denen birşey var onun montaj edildiği yer ve montajı önemli demişlerdi sizin şase bağlantıda sıkıntı olabilir mi acaba ? 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Furkan Bakırel yazdı:

WhatsApp üzerinden ulaşın yardımcı olmaya çalışayim montaj hatası yüzünden bu tarz sıkıntılar oluşuyor.

Çözümü buraya da yazın ama :)

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

@Furkan Bakırel telefon numarası paylaşımınızı güvenliğiniz  açısından  lütfen özel mesaj olarak yapınız. Mesajınız gizlendi.

Bilginize... 

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Çözümü buraya da yazın ama default_smile.png
Geri dönüş olur ve çözüme ulaşırsak yazarım tabiki.
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Bu işi yapan kişiye gidip baktırın bence,kendiniz uğraşıp zamanınızı harcamayın...bu sorun tesisatı çektirdikten sonramı oldu yoksa hep varmıydı?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Furkan Bakırel

Sıkıntıyı çözemedik arkadaş da forum şifresini unutmuş geri dönüş yapamadı .

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Şaşe alıyor olabilir amfi kablosunun topraklama kısmına bakın, o duyduğunuz ses motorun frekans sesi :) 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Serhat Işık

arkadaşlar merhabalar;

biliyorsunuz bende clio 2001 1,4 16 valf lpg.li araç var. orijinal teybin yerine dandik ama iş görür bir usb.li, aux.lu bir teyp var. araç çalışırhalde, seyir durumunda ve hızın artmasına azalmasına bağlı olarak müzik sesiyle beraber kolonlardan jıııı diye bir ses geliyor. çok rahatsız verici bir durum ortaya çıkıyor. yani motorun sesi ile paralel ses geliyor. bu durum ne ile alakalıdır? nasıl çözebilirim?

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Serhat Işık yazdı:

arkadaşlar merhabalar;

biliyorsunuz bende clio 2001 1,4 16 valf lpg.li araç var. orijinal teybin yerine dandik ama iş görür bir usb.li, aux.lu bir teyp var. araç çalışırhalde, seyir durumunda ve hızın artmasına azalmasına bağlı olarak müzik sesiyle beraber kolonlardan jıııı diye bir ses geliyor. çok rahatsız verici bir durum ortaya çıkıyor. yani motorun sesi ile paralel ses geliyor. bu durum ne ile alakalıdır? nasıl çözebilirim?

Ses parazit giderici diye bir parça var google da aradığında görürsün, müzik tesisatı yapanlarda da bulunur.O parça ile parazitten kurtulursun .

https://www.koctas.com.tr/soundmagus-sm-80p-parazit-kesici-izolator/p/1000304633?gclid=EAIaIQobChMIkIKYhZq05QIV1_hRCh0Y5QcSEAQYAiABEgJ7UvD_BwE

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Serhat Işık yazdı:

arkadaşlar merhabalar;

al bi jeep olsun bitsin bence

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık
Fatih Keskin yazdı:

al bi jeep olsun bitsin bence

aldık çok şükür. onunda teybine aux bağlamak gerekecek ama nasıl?

Cem Işık yazdı:

Ses parazit giderici diye bir parça var google da aradığında görürsün, müzik tesisatı yapanlarda da bulunur.O parça ile parazitten kurtulursun .

https://www.koctas.com.tr/soundmagus-sm-80p-parazit-kesici-izolator/p/1000304633?gclid=EAIaIQobChMIkIKYhZq05QIV1_hRCh0Y5QcSEAQYAiABEgJ7UvD_BwE

eyvallah Cem kardeşim. alalım da şu cilo da müzik dinleme zevkine varalım😃

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Jeepte Bagajda changer var sağda ?o yeter aslında

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık
Jeepte Bagajda changer var sağda ?o yeter aslında
ALLAH tan ki 6 cd var.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Serhat Işık yazdı:

aldık çok şükür. onunda teybine aux bağlamak gerekecek ama nasıl?

teybi komple 3 anfi çıkışlı ile değiştimresi en iyisi 1200 doleros

Yorum bağlantısı
Serhat Işık
Çağlar Bayur yazdı:

teybi komple 3 anfi çıkışlı ile değiştimresi en iyisi 1200 doleros

Maliyeti fazla olur benim için Çağlar abi. basit yoldan çözmenin yolunu arıyorum. olmaz ise cd.den devam edeceğiz.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Serhat Işık yazdı:

Maliyeti fazla olur benim için Çağlar abi. basit yoldan çözmenin yolunu arıyorum. olmaz ise cd.den devam edeceğiz.

Teyp değişimi çok basit kendim yaptım ben. 2 tane teypci uğraştı takamadı amfi lazım dedi. Orjinal amfisini kullanarak 250 liralık usb li Pioneer taktım mis olmuştu. 

Hatta aparat yaptırdım direksiyon tuşlarını bile aktif kullanıyordum.

Teypcinin biri amfi satacaktı, diğeri ise her kolona kablo çekecekti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...