İçeriğe Yönlendir

Klima Ne Zaman Uygun Fiyata Alınır?

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu

2D60W8.jpeg

ev küçük. Kırmızı işaretlediğim yere 18000 btu taksam ve odalara doğru üfletsem, verim alabilir miyim? 

Normalde bu durumda hol çok soğuk, odalar istenilen derecede ve klima sık çalışır diyebilir miyiz? Yok yaa ev küçükmüş odalara doğru da üflerse dağılım fena olmaz mı deriz?

çift iç ünite işine girmek daha mı mantıklı? 

Yorum bağlantısı
Hamit inan
Sani Gerşon yazdı:

Yetkili servis sökmediyse, elde form yoksa maalesef garanti vermeyi kabul etmiyorlar.

Ama yine de ölü fiyatı varsa alırım ben.

30. Binlik salon tipi klimaları 1000 küsür fiyata verdiklerini gördüm insanin gözü o fiyatı görünce garanti falan aramiyor :)

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

2D60W8.jpeg

ev küçük. Kırmızı işaretlediğim yere 18000 btu taksam ve odalara doğru üfletsem, verim alabilir miyim? 

Normalde bu durumda hol çok soğuk, odalar istenilen derecede ve klima sık çalışır diyebilir miyiz? Yok yaa ev küçükmüş odalara doğru da üflerse dağılım fena olmaz mı deriz?

çift iç ünite işine girmek daha mı mantıklı? 

Yeterli olur. Bende 24bin ile dublex, net 250mkare evi soğuttum. Şimdiki ev 130mkare net. Yine kafi geliyor. Soğutma ısısını 24 25 yap yeterli.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Serdar Göktaş

Merhaba, artık Antalya'ya taşındık. Burada klima lazım olacak. Hem ısınma hem soğutma için 30 35 metrakare salon için tavsiyeleriniz neler olur?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...