İçeriğe Yönlendir

V Weekend Motoring 2019

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz
(düzenlendi)

Geçen seneden kareler.

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
(düzenlendi)

Böyle bir etkinliğe bizim oğlanı götürsem çok mutlu olur. Gaziantep'te yok. Bende diğer ilgi alanı olan futbol maçına götüreceğim artık. 😊

tarihinde Eyüp Çetin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Aynen geçen sene ben de gitmiştim ama bu sefer ufaklığı götürmeyeceğim. Çünkü egzoz seslerinden çok korktu ve zevkli bir şekilde gezemedik. Forum olarak bir organizasyon yapılırsa daha güzel olabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Geçen senede oradaydık.Unutup kaçırmazsak, Allah'tan bir mani olmazsa biz de orada olacağız inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Ali hocam video için teşekkürler gitmeyi düşünüyordum şimdi kesin giderim bir aksilik olmazsa. Şimdi biraz bilgi almam lazım ne zaman gidersek daha rahat gezeriz, videoda gördüğüm kadarı ile her aracı her bölümü gezme şansınız olmuş görevli veya özel davetli olarak mı gezdiniz yoksa her giden rahatça dolaşabiliyor mu, bir de alana araba ile nereden giriş yaptınız ve ücret ödediniz mi? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Müze kısmı vb ücretsiz. Araçları da eh görüyorusunuz tabi. Çok kalabalık olmadığından erişim sorunu olmaz. Giriş araç için 20 tl alınıyordu. Ondan da imtina ederseniz birkaç araç gidildiğinde tek araç ile içeri girilebilir diğerleri hemen yakında kavşakta yeni yapılan cami önüne bırakılır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Davetiyede ücretsiz yazıyor ama araç girişi ücretli olabilir , ücretsiz otoparkta var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Adnan Çakır yazdı:

Davetiyede ücretsiz yazıyor ama araç girişi ücretli olabilir , ücretsiz otoparkta var.

Araba ile girince sadece 20 tl. Ben severek veriyorum. İstanbulpark'ın varlığına destek olmak istiyorum. 

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Adnan Çakır yazdı:

Neresi? Tarif eder misin?

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Neresi? Tarif eder misin?
Hocam davetiye de sağ tarafta giriş ücretsiz yazıyor .
Park işini de sizin dediğiniz gibi dışarda bırakıp çözdük mü tamamdır.
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ha anladım. O zaman en yakın camidir. yine 10 dk yürüme sürer ama yürünmez değil. 

En son ışıklara geldiğinizde OKAN CAMİSİ var garip şekilli modern. Onun önüne bırakın. ışıklarda sol  yapın yani hemen köşe.

Diğer eski ücretsiz arka dış otoparklardan giriş yok. Giremezsiniz. Formulayı tavaf etmeniz gerekir.

Camiye de bi girip bakın enteresan yaptılar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Araba ile girince sadece 20 tl. Ben severek veriyorum. İstanbulpark'ın varlığına destek olmak istiyorum. 
Vural beyin ihtiyacı da yok aslında ama ücretsiz olursa Perşembe pazarına döner .
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Adnan Çakır yazdı:
Ali Darbaz yazdı:

Vural beyin ihtiyacı da yok aslında ama ücretsiz olursa Perşembe pazarına döner .

Benim bildiğim çalışanlara dağıtıyorlarmış. Tip box gibi. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...