İçeriğe Yönlendir

Bilgisayara Android Yükleme

Levent Güzelkalp

Recommended Posts

Levent Güzelkalp

Hali Hazırda Evde duran asus transformer book bilgisayarıma Android Yüklemek istiyorum . İşletim Sistemi Yasal Win 10 Bunu yapabileceğim program tavsiyesi olan varsa yazabilir mi ? Bir iki araştırdım edindiğim sonuç kabaca 2 seçenek var ben 1 seçenekte ilerlemek istiyorum ama çok sorun olacaksa 2 de olabilir

1- Seçenek UNetbootin tarzı bir program ile le bir usb bellek ke Android yüklemek kullanılacağı zaman pc usb başlatma iş bitince çıkarmak gibi

2. Seçenek Mevcut işletim sistemini uçurup direk android yüklemek. ben pek istemiyorum 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Mevcut sistem dursun bence, bozulursa windows üzerinden gidersiniz, emulatör kullanmak mantıklı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Ömer Yürekli

bu işin kralı bluestacks'tır. istediginiz kadar hesap oluşturabiliyorsunuz. Alternatif olarak nox var fakat bluestacks kadar başarılı değil. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mevcut sistem dursun bence, bozulursa windows üzerinden gidersiniz, emulatör kullanmak mantıklı..

Hımm. Böyle oluyor muymuş.
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Evet ben de bluestacks kullanıyorum kesinlikle çok kullanışlı bir emülatör. Hiç sisteminizi değiştirmenize gerek yok. Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum hiç bir aksama takılma vs yaşamadım. İstediğinizde açın istediğinizde de kapatın. Sistemle hiç alakası yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Cem Dilmen yazdı:

Evet ben de bluestacks kullanıyorum kesinlikle çok kullanışlı bir emülatör. Hiç sisteminizi değiştirmenize gerek yok. Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum hiç bir aksama takılma vs yaşamadım. İstediğinizde açın istediğinizde de kapatın. Sistemle hiç alakası yok. 

Ömer Yürekli yazdı:

bu işin kralı bluestacks'tır. istediginiz kadar hesap oluşturabiliyorsunuz. Alternatif olarak nox var fakat bluestacks kadar başarılı değil. 

Cihat Küçükay yazdı:

Sani Gerşon yazdı:

bluestack kullanın. Müthiş bir yazılım.

Hasan Karabekiroglu yazdı:

Cevaplarınız için teşekkür ederim . Bluestack deneyeceğim benim amacım digitürkplay kullanmak bu yıl yenilerken dalgınlıktan iki ekran satın almışım (tablet telefon) pc de izlemek için bu yol umarım işe yarar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...