İçeriğe Yönlendir

Araç İçin Şemsiye Tutucusu Fikri

Harun Kocaçalışkan

Recommended Posts

Harun Kocaçalışkan
(düzenlendi)

Arabamın bagajında bir şemsiye var ancak bu şemsiye bana bazen dert oluyor. Koyacak yer bulamıyorum. Neyse geçen gün bagaj kapağını açınca bu şemsiyeyi neden bagaj kapağının iç kısmına koymuyorum diye düşündüm ve aklıma cırt bantla sabitlemek geldi. Ancak biraz araştırıca bu iş için hazır kitler olduğunu gördüm.

Özetle aşağıdakiler gibi bir ürün gören bilen var mıdır. Yoksa da buna benzer bir yapıya nasıl kavuşabiliriz. Oem görüntüsü vermesi gerekiyor. Uyduruk bir şey olmamalı.

Aliexpress'te şunlar var ama vergi işlerinden dolayı şu an son seçenek;

https://tr.aliexpress.com/item/32870118465.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.6bf212b7IAlABT&algo_pvid=c0625299-9ea1-489d-95b3-f233b7845345&algo_expid=c0625299-9ea1-489d-95b3-f233b7845345-47&btsid=7b4037ff-204f-42f9-a030-6877ba5e5bca&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5,searchweb201603_53

umbrella_1_1__12_umbrellaholder2__74258.

268392d1380494156-2014-e350-diy-7-micro-

tarihinde Harun Kocaçalışkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

bentleyde kapı gövdesi içinde var

Mehmet Göktürk yazdı:

Passatta da var. Bende vardı. Suyu tahliye de ediyordu

Zati, ha passat ha bentley...

Skoda da gördük @Cem Işık

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Nezih Binbay
Mehmet Cihat yazdı:

benim araçta var ufak bir şemsiyelik koreliler düşünmüş :D

😩

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Cem’in skodada da var galiba
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin
Fikir cok guzel.
Ama islak bir semsiyeyi ben oraya koyamazdim[emoji849]
Ben bir yıldır şöyle kullanıyorum; aparatı sol orta direge plastik kaplamaya emniyet kemeri e mani olmayacak şekilde küçük vida ile vidaladım, yagmur da ıslanınca önce havuzlu paspas üzerinde dikine kurutup kuruyunca yerine takıyorum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Benim araçta da var, ön iki kapıda da var, aldığım kişi her ne kadar ikisini de alıp vermese de muadil aynı ebatta şemsiye koydum. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

ama bentleydeki metal gövde nikelaj falan da var, psst taki plastik

Ben arabadan inerken Vale şemsiye açıyor, sonra nerede duruyor bilmiyorum şemsiye?

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Harun, alieksprestekini al. Güzel ürünmüş.

Bagaja da kapağa değil de. Kenarlara bi yerlere monte et. Kapağa ağırlık yapar. Ağırlık da dengesini bozar, yayları değişmen gerekir. Vs.

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Mehmet Ozyurek yazdı:

Cem’in skodada da var galiba

Ön iki kapıda oem olarak mevcut abi aynen

DA5AC8D4-5A8D-454D-8979-95D3956132FC.jpeg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Sani Gerşon yazdı:

Skoda da gördük @Cem Işık

Çağlar Bayur yazdı:

bentleyde kapı gövdesi içinde var

Bir bentley değiliz ama şemsiyemiz var bizim de. Zaten bentley skodadan görüp ilham almış🤪

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Harun, alieksprestekini al. Güzel ürünmüş.

Bagaja da kapağa değil de. Kenarlara bi yerlere monte et. Kapağa ağırlık yapar. Ağırlık da dengesini bozar, yayları değişmen gerekir. Vs.

Onu dusundum de abi agirligi 300 gram falan semsiyenin cok agir bisey degil. Onu kaldiramayacaksa doverim bu bagaj kapagini :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Bagaj kapaginiz ya da yan taraflar fotodaki gibi ise su bantlar isinizi gorebilir; ben kullaniyorum, on cama koydugum guneslik, cam silici vs gibi uzun parcalari Fluence'in bagajinda yan tarafa bunlarla sabitliyorum; semsiye icin de is goreceklerdir.

https://www.hepsiburada.com/fastcar-bagaj-sabitleyici-cirt-bant-4-boy-p-HBV00000BU65A

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin
Bir semsiye yuzunden bagaj kapagi dövülmez [emoji16]
O kapak sökülür atılır [emoji1787]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

bagajda duran şemsiye ne işe yarayacak ben ıslandıktan sonra, oldu mu araç içinde olacak skoda ki gibi. 

yoksa vale gibi olur insan yağmurda in aşağı git bağajdan şemsiyeyi al sağ kapıya geç yolcuya kapıyı aç şemsiye ile eşlik et :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...