İçeriğe Yönlendir

Akıllı TV Sahibi GS'li Aranıyor

Eyüp Çetin

Recommended Posts

Eyüp Çetin

Arkadaşlar 140 TL'ye sezonun tüm maçlarını Akıllı TV'den izlemek isteyen Galatasaraylı bir arkadaş arıyorum. İlgilenen varsa DM'den ulaşabilir.

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
(düzenlendi)
Erdem Bozkurt yazdı:

4lü ekran 660 tl galatasaraylı arkadaşı bulursanız kaç kişi olacaksınız? :) 

3 kişi olacağız. 😊

😉

tarihinde Eyüp Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Aynı anda aynı tip ekranda açabiliyor mu?

Yani demek istediğim ben alırsam hepimiz Akıllı TV 'de izleyebiliyor muyuz? Yoksa PC, Tablet, Akıllı Telefon, TV her birine ayrı mı veriyorlar hizmeti.

Açıkçası son günlerde ilgimi çekiyordu bu konu. Telefondaki uygulama açıkken ekrana yansıtmaya izin vermeyince dursun şimdilik demiştim.

Kısacası teklifinizi değerlendirmek isterim. Her hafta iç saha, deplasman, derbi farketmeksizin Galatasaray 'ın tüm lig maçlarını izleyebiliyoruz değil mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Aynı anda iki ekran kullanımı olan bir paket bizdeki. Aynı anda akıllı TV ile birlikte PC, laptop, tablet, telefondan biri kullanılabilir. Sadece GS'li bir arkadaşa akıllı TV hakkını vermeyi düşünüyoruz. Sadece BJK ile Vodafone Park'ta oynanacak olan derbiyi izleyemiyorsunuz o da bende çünkü. ☺️ Bende Türk Telekom Arena'daki derbiyi izlemeyeceğim. Bu kadar.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Eyüp Çetin yazdı:

Aynı anda iki ekran kullanımı olan bir paket bizdeki. Aynı anda akıllı TV ile birlikte PC, laptop, tablet, telefondan biri kullanılabilir. Sadece GS'li bir arkadaşa akıllı TV hakkını vermeyi düşünüyoruz. Sadece BJK ile Vodafone Park'ta oynanacak olan derbiyi izleyemiyorsunuz o da bende çünkü. ☺️ Bende Türk Telekom Arena'daki derbiyi izlemeyeceğim. Bu kadar.

Farklı IP ile girişlerde sorun çıkarmıyorsa ben talibim o halde. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Derbiler nasi oluyor abi ben bu senelik aldim ama önümüzdeki yıl için düşünebilirim [emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Recep Selim Kaya yazdı:

Akıllı TV'de Digitürk play uygulaması var ise tüm sezon GS maçlarını izleyebilirsin üstad. Dediğim gibi sadece Vodafone Park'ta oynanacak olan derbi hariç. TV'nizin uygulamalar kısmında kontrol edin var mı?Digitürk play yoksa olmaz ama.

Recep Selim Kaya yazdı:

Yanlış anlaşılmasın aynı anda ya TV ya da laptop, PC, tablet olabilir. Aynı anda laptop, tablet, PC'den biri girebiliyor sadece.

Levent Güzelkalp yazdı:

Derbiler nasi oluyor abi ben bu senelik aldim ama önümüzdeki yıl için düşünebilirim emoji3.png

Derbilerin biri kaçıyor çakışırsa. 😊

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Eyüp Çetin yazdı:

Akıllı TV'de Digitürk play uygulaması var ise tüm sezon GS maçlarını izleyebilirsin üstad. Dediğim gibi sadece Vodafone Park'ta oynanacak olan derbi hariç. TV'nizin uygulamalar kısmında kontrol edin var mı?Digitürk play yoksa olmaz ama.

Muhtemelen vardır. Yoksa bile uygulama marketinden indirilir diye düşünüyorum. Bi kontrol edeyim. Ona göre sonuçlandırırız.

Eyüp Çetin yazdı:

Yanlış anlaşılmasın aynı anda ya TV ya da laptop, PC, tablet olabilir. Aynı anda laptop, tablet, PC'den biri girebiliyor sadece.

Yakın zamanda niyetine girmiştim. TV hariç paketi olan bir arkadaşım, farklı IP 'den açınca öncekini atıyor demişti. Ama dediğim gibi onda TV yoktu. iPhone uygulamasında da digiturkplay açıkken ekrana yansıtma olmayınca tek başıma o kadar vermek istememiştim.

TV yi bi kontrol edeyim. Netflix, BlueTV vs. var. DigiturkPlay 'de olmalı diye düşünüyorum. Kontrolden sonra sonuçlandırırız sizin içinde sorun yoksa.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Recep Selim Kaya yazdı:

Muhtemelen vardır. Yoksa bile uygulama marketinden indirilir diye düşünüyorum. Bi kontrol edeyim. Ona göre sonuçlandırırız.

Yakın zamanda niyetine girmiştim. TV hariç paketi olan bir arkadaşım, farklı IP 'den açınca öncekini atıyor demişti. Ama dediğim gibi onda TV yoktu. iPhone uygulamasında da digiturkplay açıkken ekrana yansıtma olmayınca tek başıma o kadar vermek istememiştim.

TV yi bi kontrol edeyim. Netflix, BlueTV vs. var. DigiturkPlay 'de olmalı diye düşünüyorum. Kontrolden sonra sonuçlandırırız sizin içinde sorun yoksa.

Tamam siz bir kontrol edin. Uygulaması varsa şifreyi göndereyim. 😉

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...