İçeriğe Yönlendir

Sürücünün Aracını Şeritte Tutamaması.

Ali Darbaz

Recommended Posts

Haşmet Güngör

Baba,Dede,İhtiyar Başka işiniz yok mu ?  Ali bu yazılarını babana yolluyorum. :fiuw:

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

bence yaşla alakası yok, benim kayın bilader de öyle kullanıyor, direksiyon tepkileri sert hep, virajlarda içeriden çizgi dışından döner falan, ben yumuşak kullanırım mesela, hep şerit içinden dönerim, ani direksiyon hareketi yapmam çukur falan olmadıktan sonra.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Haşmet Güngör yazdı:

Baba,Dede,İhtiyar Başka işiniz yok mu ?  Ali bu yazılarını babana yolluyorum. :fiuw:

Ben ne zaman babama söylesem , kızgın ifade ile " Bir dehakine sen kullanırsın oğlum" der

Yorum bağlantısı

Direksiyonu tutmaya calisiyorsaniz eger arac serit degistirmesin diye o zaman direksiyon açı sensoru kalibrasyonunun yapilmasi gerekiyor.

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Mustafa Erkan

Dun gece bindigim bir sehirlerarasi otobuste ayni bu olayi yasadim. Sofor 55 yaslarinda idi arac neredeyse 0 km bir mercedes ancak soforumuz surekli araci saga kaciriyor ve 30 sn de bir araca direksiyon kontrasi veriyor. Onde oturdugum icin bu olay cok dikkatimi cekti. Otobus bursada otogara girdiginde gidip adamla konusayim dedim sonra yanlis anlar deyip vazgectim. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

arıza vardır belki, ben olsam merkz ile konuşrudum bu olayı. can taşınıyor, sürücü ile konuşmazdım

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

arıza vardır belki, ben olsam merkz ile konuşrudum bu olayı. can taşınıyor, sürücü ile konuşmazdım

Forumda yazdım mı bilmiyorum, yıllar önce benzer durumda muavine söyledim, 200 ile gidiyor sanki, emniyet şeridinden girip sol şeritten çıkıyordu virajdan. 

O da şoföre iletmiş, otobanın ortasında frene asıldı, araya muavin vs. girmese kafa göz giriyorduk birbirimize.

Gençlik hali, firma ile filan da uğraşmadım. Şimdiki aklım olsa polisi bile ararım.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selim Bilgin yazdı:

O da şoföre iletmiş, otobanın ortasında frene asıldı, araya muavin vs. girmese kafa göz giriyorduk birbirimize.

şoför ile konuşulmaz.... ın yaşanmışı olmuş

Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Çağlar Bayur yazdı:

Haklısınız esasen merkezlerini aramam gerekli idi . Ancak sefer Bursa otogarda sona ermesinden ve gece 01,00 olmasından dolayı yapmadım. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...