İçeriğe Yönlendir

İlk Beyazım Astra J 🙂

Arif Aykın

Recommended Posts

Arif Aykın
Köksal Yılmaz yazdı:

Fren ampulü değiştin mi hiç? 16w dipsiz ampul görünüyor. Bende biri patladı elimde vardı değiştirdim, bikaç gün yine uyarı verdi sonra kendiliğinden söndü.

Evet değiştirdim hatta tanesine 100 tl para verdim içim acıdı geçen sene :( Bende değiştirince hemen uyarı gitmişti. 21 W diye hatırlıyorum ben belki 16W taktığından yapmıştır. Benimde 1 haftadır sol gündüz farı yanmıyor aldığımdan beri 2. kez aynı lamba patladı. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Arif Aykın yazdı:

Evet değiştirdim hatta tanesine 100 tl para verdim içim acıdı geçen sene :( Bende değiştirince hemen uyarı gitmişti. 21 W diye hatırlıyorum ben belki 16W taktığından yapmıştır. Benimde 1 haftadır sol gündüz farı yanmıyor aldığımdan beri 2. kez aynı lamba patladı. 

Kitapçığında göremedim ampul türünü, nette sedan 21w hb 16w olarak gördüm, üstünden de 16w çıktı. 

Gündüz farı için, turuncu photonlarla aramız iyi şimdilik tavsiye ederim. 

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Köksal Yılmaz yazdı:

Kitapçığında göremedim ampul türünü, nette sedan 21w hb 16w olarak gördüm, üstünden de 16w çıktı. 

Gündüz farı için, turuncu photonlarla aramız iyi şimdilik tavsiye ederim. 

Bundan mı diyorsunuz?

https://www.hepsiburada.com/photon-t20-w21-5w-1016-turuncu-dipsiz-led-p-HBCV00001DQ8OC?magaza=autocelik

Evet bende baktım şimdi HB 16W görünüyor enteresan.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Tamamdır bundan alayım olmadı bulabilirsem burada direkt alırım yoksa internetten sipariş veririz artık.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Arif Aykın yazdı:

ESP arızası meydana geldi 10.08.2022 tarihinde ve 11.08.2022 tarihinde buji ve LPG filtresi değişimi yapıldı.

Sorun bujide miymiş? Bende ara ara silkeleme yapıyordu sonra hata verdi bobin değiştiğinden beri sorun çıkmadı.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Metin Akbal yazdı:

Sorun bujide miymiş? Bende ara ara silkeleme yapıyordu sonra hata verdi bobin değiştiğinden beri sorun çıkmadı.

Yok abi belli değil daha buji değiştirmeden 25 km yol yaptım hiç arıza vermedi yine de ben değiştirdim 35000 km dir değişmediğinden dolayı. 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Arif Aykın
Köksal Yılmaz yazdı:

Yakışmış, güle güle kullan :)

Teşekkürler sen tavsiye etmeseydin standart devam ederdim :) 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ben aldım 1 ay olmadan patlamıştı inşallah sen uzun süreli kullanırsın 😊

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Metin Akbal yazdı:

Ben aldım 1 ay olmadan patlamıştı inşallah sen uzun süreli kullanırsın 😊

Heh şimdi mi söylenir bu allah allah gitti 100 tl :D 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Arif Aykın

Sabah işe gelirken yokuş aşağı iniş esnasında önümdeki aracın aniden fren yapıp dörtlüleri yakması sonucu aracı kurtarmaya çalışsam da kurtaramadım ve çarptık. Aramızda yaklaşık 1 araç mesefa vardı ama aniden frenlemesi ve yokuş aşağı olmamız durmama engel oldu. Akan trafikte aracından ses geldiği için aniden durmuş beyfendi. Allahtan araçta kasko var daha yaptıralı 7 gün oluyor. Allah daha beterinden saklasın inşallah. 

3.jpg.98d4b83a3cb6afa6d3d8c450328efe29.jpg

1.jpg.b1338d37a0e2ded8365180a4cf5333c6.jpg

2.jpg.c1d4be479b516ae27a16127a03e7c1a9.jpg

4.jpg.b997eec591dc99b7a32dcb2ac1f9d0eb.jpg

• Şaşkın 1
  • Üzgün 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Çok geçmiş olsun, frenlerini beğendim j nin ama o da bir yere kadar tabi. Dengesiz çok :( 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Geçmiş olsun.

Allah beterinden korusun.

Kaskonun önemi tek bir olayda çıkıyo ortaya işte

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Geçmiş olsun. Lastiklerin durumunu çok iyi göremedim mi yoksa fotoğraftan mı öyle gözüküyor

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
(düzenlendi)
Köksal Yılmaz yazdı:

Çok geçmiş olsun, frenlerini beğendim j nin ama o da bir yere kadar tabi. Dengesiz çok :( 

Çok hızlı olmamama rağmen arada bir arabalık mesafe vardı ama aniden durması benim manevra alanımı kısıtladı :(  İlk fotoğraf araçlar geçiş yapsın diye kafayı sağa çevirip öyle çektim fren izin de belli zaten.

Koray Demir yazdı:

Geçmiş olsun. Lastiklerin durumunu çok iyi göremedim mi yoksa fotoğraftan mı öyle gözüküyor

Teşekkür ederim. Yok değil gerçekten de nokian zline modeli yıpranma çok fazla oluyor biliyorsun konularıda vardı, 2 ay sonra kışlıkları takınca yazlık sipariş vereceğim zaten :( 

Alptuğ Özcan yazdı:

Geçmiş olsun.

Allah beterinden korusun.

Kaskonun önemi tek bir olayda çıkıyo ortaya işte

Teşekkürler. Aynen öyle kafadan 15000 civarı masraf var gibi parçaların fiyatlarına baktım biraz :( 

Çağlar Bayur yazdı:

geçmiş olsun

Sağoalsın abi

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Selçuk Bakış yazdı:

Bununla geçmiş olsun

Sağolasın Selçuk abi teşekkürler

Alpay Sumer yazdı:

Ben yeni gördüm, cok gecmis olsun 😔

Sağolasın Alpay abi geçti üzüldük canımız sıkıldı biraz yapacak birşey yok artık.

Sani Gerşon yazdı:

Çok geçmiş olsun :( 

Teşekkürler Sani abi

Mustafa Arıkan yazdı:

Geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. 

Sağolasın teşekkürler 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...