İçeriğe Yönlendir

İlk Beyazım Astra J 🙂

Arif Aykın

Recommended Posts

Hacı Şenyurt

Geçmiş olsun. Önemli bir şey değil. Gezmeye gittiğiniz yerde gitmeden randevu alarak birkaç saatte hallederler. YouTube videolarına bakıp kendiniz düzeltmeye çalışmayın bence yeter.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Geçmiş olsun Arif. 200 300 e hallolur gibi. Trabzonda vardı biryer.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Metin Akbal yazdı:

Geçmiş olsun Arif. 200 300 e hallolur gibi. Trabzonda vardı biryer.

Sağol abi trabzona gitmeyecem bu sene artık yakın yerlerde yapan yer varsa mini onarım üzerinden yaptırırım.

Hacı Şenyurt yazdı:

Geçmiş olsun. Önemli bir şey değil. Gezmeye gittiğiniz yerde gitmeden randevu alarak birkaç saatte hallederler. YouTube videolarına bakıp kendiniz düzeltmeye çalışmayın bence yeter.

Yok o şekilde yapmam kaportacı arkadaşım var ona gösteririm en kötü ihtimal ona yaptırırım.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bunu yutubede bantlayarak onaran adam gördüm. Tampon dişleri kırılmadıysa sıkıntı olmaz. 

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Bugün sigorta ve kasko yaptırdım. 

Ak sigorta 466 TL, 7. Basamak ,

Axa kasko 2168 TL %30 hasarsızlık indirimiyle 1668 TL yaptırdım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Arif Aykın

Bugün ilk kendi hatam olan kazaya karıştım sabah işe giderken. Çok şükür büyük birşey yok ama insanın yinede  canı sıkılıyor.

50557975601_9753245253_b.jpg

50557236193_78939ba043_b.jpg

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Şimdilik niyetim kaza tutanak falan tutmayarak sadece tamponu cebimden yaptırayım diyorum karşı tarafı. Kendi aracımı elimle düzelttim çok birşey belli değil şu anda.

50557996746_bdce4f1863_b.jpg

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Geçmiş olsun, bence sıkıntı yok arabanda. Çarptığın araba tofaş olması iyi. Çepten yaptır gitsin. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Sadece o alt ızgaranın ön çıtası olmadan servis fiyatı geçen sene 780 liraydı bilgin olsun. Plakalık bandını saymıyorum :)

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Metin Akbal yazdı:

Sadece o alt ızgaranın ön çıtası olmadan servis fiyatı geçen sene 780 liraydı bilgin olsun. Plakalık bandını saymıyorum :)

abim sağolasın. Bende o yüzden yaptırmayayım diyorum. Kaportacı arkadaşıma getirip hallettiririm kırık olan tırnak vs olanları. Online yedek parçada baktım 1780 TL sanırım ıthal olanı. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
abim sağolasın. Bende o yüzden yaptırmayayım diyorum. Kaportacı arkadaşıma getirip hallettiririm kırık olan tırnak vs olanları. Online yedek parçada baktım 1780 TL sanırım ıthal olanı. 
Ne diyon sen. Yan sanayisi 400 500 lira idi. Anam enflasyona bak pardon parca değer kazanmış.
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Metin Akbal yazdı:
Arif Aykın yazdı:

Ne diyon sen. Yan sanayisi 400 500 lira idi. Anam enflasyona bak pardon parca değer kazanmış.

10 gündür ben niye cırmalıyorum 😁

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Selçuk Bakış yazdı:

10 gündür ben niye cırmalıyorum 😁

O zaman Arif e önerim :)

images?q=tbn:ANd9GcTO4YoRmmlCXHlOIOb2jOl

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Kaportacı arkadaşım baktı far ayakları falan sağlam dedi panjur kırılmış tamponu söküp bakacak müsait zaman duruma göre hareket edecek değiştirmeyeceğiz orası kesin. Çarptığım kişiminin yanına gittim tanıdık ben adamı tanımıyorum ama adam benim bütün sülaleyi biliyor. Adama verdim kaportacının numarasını gidecek duruma göre ya sigortadan yaptıracaz yada cepten yaptıracam orasına bakacağız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Arif Aykın yazdı:

Şimdilik niyetim kaza tutanak falan tutmayarak sadece tamponu cebimden yaptırayım diyorum karşı tarafı. 

Öyle yap.. zaten 50 lira falandır o tampon.. yada 100 olmuştur belki. 

Geçmiş olsun. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Sani Gerşon yazdı:

Bu site sanırım kazık 😊 aynı yerde çekilmiş tamponu 100 TL diyorlar. Benim kaportacı adama 75 - 100 TL ver olmadı dedi ben tanıdık diye adama gönderdim kaportacıya bakalım ne zaman giderse o zaman duruma göre bakacak.

Mehmet Ozyurek yazdı:

Öyle yap.. zaten 50 lira falandır o tampon.. yada 100 olmuştur belki. 

Geçmiş olsun. 

Yan sanayii boya tutma konusunda sıkıntı oluyormuş adam da boyatmam ne olacak dedi bana. Bugün amcamı görmüş çıkma vs ne bulursa taktırsın taktırmasada olur demiş 😊

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...