İçeriğe Yönlendir

Tramer Hatası Düzelir mi ?

Erkut Uysal

Recommended Posts

Macit Aliyev
Mehmet Ozyurek yazdı:

Kime sordun ben öyle bir şey demedim :)

Mehmet abi, kaskom için eski firmayla devam et dedin ya bana. Ona sordum o böyle dedi))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Keşke cam değişimini kaskodan Orjinal mi kaskodan yan sanayi mi yoksa kendi cebimden mi yaptırsam ikilemini yaşadığım dönemde de yazsaymışım buraya belki anlaşmalı serviste yan sanayi cam taktırsam çıkmaz mıydı acaba diye düşünmeden edemedim [emoji2]

Sonuç değişmezdi :)
Orijinal camla doğru karar vermişsiniz.

Bir daha bankadan kasko yaptırmayın. :)
Kaza olsa pert olsa kimle muhatap olacaktınız.
Mehmet abi, kaskom için eski firmayla devam et dedin ya bana. Ona sordum o böyle dedi))

Bunu sadece o yıl için demiştim. Yenilemesi gelince bakalım yine. ;)
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bunu sadece o yıl için demiştim. Yenilemesi gelince bakalım yine. ;)

Aynen abi, bitince bakalım👍

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yumuşak

Mehmet hocam konuyla alakalı araştırmaya devam edince bir arkadaş kaydını paylaşmış ona ulaştım KZ:1 xxxx tarih Far/Stop/Sinyal/ Ayna Kırılması 321 TL şeklinde kaydı demek ki çarpma dışında kayıt girilebiliyor sanırım. Gruba yeni üye olduğum için görsel nasıl yüklenir bilmiyorum o yüzden yükleyemedim. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mustafa Yumuşak yazdı:

Mehmet hocam konuyla alakalı araştırmaya devam edince bir arkadaş kaydını paylaşmış ona ulaştım KZ:1 xxxx tarih Far/Stop/Sinyal/ Ayna Kırılması 321 TL şeklinde kaydı demek ki çarpma dışında kayıt girilebiliyor sanırım. Gruba yeni üye olduğum için görsel nasıl yüklenir bilmiyorum o yüzden yükleyemedim. 

Bazı şirketlerde far kırılması hasarsızlığı bozmaz.. Ancak o şirkette devam zorunluluğu vardır.. Bu sebeple bunu özellikle ayrı girmişlerdir. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...