İçeriğe Yönlendir

100.000 Lira Civarında Araç Önerileriniz

Murat Öngür

Recommended Posts

Efe Özer

Fiat bravo ya mutlaka bakın piyasası focus vs ye göre daha uygun.1.6 dizel otomatik tadından yenmez.

Yorum bağlantısı
Uğur Sarac

Toyota yada honda olsun derim, baş ağrısı yapmaz. Su yağ devam 

Yorum bağlantısı
Eren Bulut

Herkese Teşekkürler.

Çocukla yetmez dememe rağmen Ford Fiesta 2010 Model OV bir araç buldum. Eşimin baskısı ile. :) Kaporasını verdim. Fikirleriniz için teşekür ederim. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Burak Uzel

Selam arkadaşlar,

önümüzdeki 1-2 ay içerisinde arabayı değiştirme düşüncem var.  6 yıldır 2005 model otomatik vites VW Bora kullanıyorum. dile kolay 110bin km yapmışım.  :) şuan 215bin km'de. 

yeni almak istediğim araç en az 2011-2012 model olsun istiyorum.  otomatik vites sorunu yaşatmayacak bir D segment araca geçiş yapayım diyorum.  Bora'nın şanzımanı 185binde revizyon ettirmek zorunda kaldım.   Bundan dolayı km olarak hem 120bin km'leri geçmezse hem de sorunsuz   bir otomatik şanzmanı olursa iyi olur.

mondeo, s60,s80, elantra, cc, a4 gibi araçlara bir bakındım. pek de karar veremedim.

Not olarak belirteyim, aracı hanımla bearber  kullandığımız için ön koltuğun hafızalı olması çok iyi olur.

sizlerin tavsiyesi nedir?  

Bütçem 75 civarı.  değecek bir araç olursa  85'e kadar çıkabilirim. 

şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Elentranın sıfırını o fiyata alabilirsiniz.Sorunsuzluk ve garanti açısından düşünülebilir.

s60 pek d sınıfı değil bana göre.s 80 olabilir. CC de d sınıf sayılmaz.

Yine aynı şekilde a4 değilde a6 olabilir ama o fiyata yüksek model olmaz.

Mondeo ve superb tercih edilebilir.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

SuperB veya mondeo bakardım ben.
DSG li araç alcaksanız. Servis bakımlısını bulmanız zor arama daha önce dsg işlem görmüşmü onu araştırın. Kullanımla alakalı ama genelde 100-150binde arıza çıkartıyor. 2bin ile 7bin tl arası değişiyordu enson masrafı. 200bin üstünüde görenler var sorunsuz.

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

C5 2.0 exlusive , deri,hafızalı ısıtmalı koltuk,otomatik vites, hidroaktif suspansiyon, vs vs vs

(executive ile karıştırılmasın)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)

Bahsettiğiniz araçlara bende bakmıştım. Bulabilirseniz mondeo 2.0 tdci selective donanım öneririm. Zamanında 1.6 tdci selective çok aradım denk gelmedi. 23 bin km de1.6 tdci titanium aldım. Muadilleri arasında sınıfın standartlarını belirleyen özellikte bir araç. 4 yılda yaklaşık 65~70 bin km yaptım. Yol tutuşu rahatlığı çok iyi bir araba. Birçok resmi kurumda makam aracı ve başbakanlıkta koruma eskort aracı olarak kullanılıyor (2.0 ecobost). Ankara istanbul otoyolunda passat ve s60 ile biraz koşturdum ama gelemediler. Genişliği ve ferahlığı çok iyi yılı itibari ile mk4 kasalar muadillerinin en geniş, en uzun aks mesafesine sahip olanı. Mondeo aslında D ile E arası bir araç.

Kesinlikle tavsiye ederim.

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Bir dostumuza o rakamlarda Honda Accord 2.0 otomatik aldık. Mutlu mesut biniyor şimdilik :) 

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
(düzenlendi)
1 saat önce, Muhittin Kaplan yazdı:

C5 2.0 exlusive , deri,hafızalı ısıtmalı koltuk,otomatik vites, hidroaktif suspansiyon, vs vs vs

Peugeot ve Citroen'in yüksek km ve biraz yaşlı elektroniği bol araçlardan oldum olası korkmuşumdur herzaman. Kolay arıza vermez diye biliyorum ama arıza verince sonu gelmiyor yada uğraştırıyor biraz maddi ve manevi olarak. Çevremde çok örneklerini gördüm. 

tarihinde Uğur Kamil tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Bu bütçeye alacağınız Volvo Audi Passat model araçlar pek diri olmayacaktır ve ayrıca açacağı ufak bir masraf bütçeyi aşırı sarsabilir. Temizinden bir Citroen C5 2.0 hdi diyorum fiyatına göre oldukça dolu donanım mevcut ve Fransız algısına nazaran kaliteli bir araçtır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
27 dakika önce, Koray Demir yazdı:

Bu bütçeye alacağınız Volvo Audi Passat model araçlar pek diri olmayacaktır ve ayrıca açacağı ufak bir masraf bütçeyi aşırı sarsabilir. Temizinden bir Citroen C5 2.0 hdi diyorum fiyatına göre oldukça dolu donanım mevcut ve Fransız algısına nazaran kaliteli bir araçtır.

Miadi geçmiş büyük boy fransız araçlarının açtığı masraf dillere destandır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
2 saat önce, Muhittin Kaplan yazdı:

Genelde düşük km bulmak zor oluyor.Eğer bulunursa mantıklı bir seçenek.

Yorum bağlantısı
Burak Uzel

Fransız araçları pek düşünmüyorum.
Bir ara ben de c5 lere baktım ama km düşük pek yok. Km yüksek olanlar da güven vermiyor nedense.

Mondeo ve s80 ağır basıyor aslında.

Fiyat performans baktığımızda en mantıklı araç mondeo gibi duruyor aslında.
Mondeonun 2.0 dizelleri çok baş ağrıtır mı?
Özellikle powershift şanzıman nasıl?
Volvoda da powershift var sanırım.

S80 ler bu fiyat aralığında genelde ağır hasarlı. Ağır hasarı olmayan denk gelir mi bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Fiyat performans algısı şu an en iyi olan araç Insignia üstad :) O fiyatlara en babasını bulursun. Lakin beni biliyon VW den Opel e geçiş yaptım. VW den sonra bir insanı ancak daha üst bir VW keser. Boranın konforu ve sessizliğinden sonra kesmez de diğerlerine göre idare et :)

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

accort,avensis yada mazda 6 bunlarda kesinlikle seçenekler arasında olması lazım

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-daha-temizi-borusan-da-654598482/detay

Ben olsam bunu alırdım. Sahibini tanımam etmem. ZF şanzımanlı, tüp takılmamış, istenirse takılır. Yıl düşük olduğu için vergi de avantajlı. Sağlam mı sağlam. Yol tutar mı tutar. Zevk verir mi (6 silindir olmadığı için beni tatmin etmez) verir.

Şuna da bi bakın derim. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-tam-full-buyuk-ekran-navigsayon-isitma-654998389/detay

Yorum bağlantısı
Tahir Ak

1.8 veya 2.0 benzinli premium avensis
lpg uyumlu ve ekonomik cvt sorunsuz şanzıman sorunsuz araç.
hafızalı ve inişte otomatik aşağı inen koltuk ve direksiyon simidi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...