İçeriğe Yönlendir

100.000 Lira Civarında Araç Önerileriniz

Murat Öngür

Recommended Posts

Bekir Çelik

Ehliyetini yeni almış bir bayan için ideal midir? Tavsiye der misiniz? Normalde 100.000 bandında Uno 70S bakınıyordum ama az önce bu denk geldi: Ford KA 1.3 - 1998

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yeni ehliyet konusunda ben ufak araba tavsiye etmem, aksine kavşakta karşısındakini sindirecek büyük bir şey daha iyi olur, ve uno kontrolü kolay bir araba da değildir

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
Çağlar Bayur yazdı:

yeni ehliyet konusunda ben ufak araba tavsiye etmem, aksine kavşakta karşısındakini sindirecek büyük bir şey daha iyi olur, ve uno kontrolü kolay bir araba da değildir

Farklı bir bakış açısı, mantıklı da. Biz nedense kolay park eder girer çıkar, kontrolü kolay olur diye hep HB düşünüyoruz bayanlar için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

2000 model civic 270 bin mi?

Egea 600 e ucuz valla o zaman

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
İlkay Başaran yazdı:

2000 model civic 270 bin mi?

Egea 600 e ucuz valla o zaman

Bedava. 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Evren Erakçora yazdı:

Bedava. 

Yanılmıyorsam km sayacında 258 k yazıyor. Tüm gün ş.içinde vututu yapıyorlar yine de maşallah km düşük. Geri geri geziyorlar demekki hep. Cidden iyi fikir.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

analog km göstegeliler her ne hikmetse bir türlü artamıyor, vardır bir sebebi ben bielemedim :mangal:

• Teşekkür 1
  • Mutlu 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Serkan Derya

Alternatif olarak ,Sağlam bir ustanız var ise, taksi çıkması albea bulabilirsiniz. Mjet motorlar ustalar tarafından da iyi bilinir, parçası ucuz yürütme maliyeti de uygundur.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Eski araç olduğu için ilk bakacağınız yer çürükler lifte kaldırıp çürük var mı bakın, değişen boya bakmak olmaz bu araca yürümesinde rolantisinde problem yoksa alınabilir 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Serkan Derya yazdı:

Alternatif olarak ,Sağlam bir ustanız var ise, taksi çıkması albea bulabilirsiniz. Mjet motorlar ustalar tarafından da iyi bilinir, parçası ucuz yürütme maliyeti de uygundur.

Cevabınız bana ise, bu fiyatlara çok zor.

Yorum bağlantısı
Serkan Derya
Ahmet Çalışkan yazdı:

Cevabınız bana ise, bu fiyatlara çok zor.

Ben 1 ay önce taksi çıkması olmayan 220000 km de albeayi 166 ya sattım. Piyasası yükselmiş demek ki. Ne diyim, piyasa iyice saçmalamış o zaman.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Çağlar Bayur yazdı:

aday araba nedir link gitmedi bir ilana

1994 Spring. İlan Facebook Marketplace de. Facebook hesabı yoksa o yüzden açılmamış olabilir.

Selçuk Bakış yazdı:

Eski araç olduğu için ilk bakacağınız yer çürükler lifte kaldırıp çürük var mı bakın, değişen boya bakmak olmaz bu araca yürümesinde rolantisinde problem yoksa alınabilir 

Fotoğraflarda görünürde çürük yok. Araç altını da bi ustaya göstereyim o zaman.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Ahmet Çalışkan yazdı:

1994 Spring. İlan Facebook Marketplace de. Facebook hesabı yoksa o yüzden açılmamış olabilir.

Fotoğraflarda görünürde çürük yok. Araç altını da bi ustaya göstereyim o zaman.

Çamurluk ve tabanda olabiliyor, dikkat etmek gerekir 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...