İçeriğe Yönlendir

Kuş Pisliği ve Harelenme

Gencay Bengli

Recommended Posts

Gencay Bengli

Değerli forum üyeleri merhabalar ,

Ön kaputta bir bölgede bir harelenme mevcut. Boya yanığı ya da boya da bir deformasyon gözükmüyor.Ama belli bir açıyla bakınca bir bölgede boyanın üzerinde harelenme var.

Resim çektim ama fotoğraflarda belli olmuyor. O yüzden eklemedim. Kuş pisliği aracımda uzun süre kalmaz; ama son birkaç gündür istanbulda aşırı bir sıcak hava mevcut. Gözümden de kaçmış olabilir.

Bu harelenme pasta ile çıkar mı?  Bana uygun bir ürün söyleyebilir misiniz? 

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Gencay Bengli yazdı:

Değerli forum üyeleri merhabalar ,

Ön kaputta bir bölgede bir harelenme mevcut. Boya yanığı ya da boya da bir deformasyon gözükmüyor.Ama belli bir açıyla bakınca bir bölgede boyanın üzerinde harelenme var.

Resim çektim ama fotoğraflarda belli olmuyor. O yüzden eklemedim. Kuş pisliği aracımda uzun süre kalmaz; ama son birkaç gündür istanbulda aşırı bir sıcak hava mevcut. Gözümden de kaçmış olabilir.

Bu harelenme pasta ile çıkar mı?  Bana uygun bir ürün söyleyebilir misiniz? 

Çıkması lazım denemen lazım hare giderici çilalar var ondan al dene normal cıla almıyor bazı hareyi 

Yalnız ustam fiestaya makıne ile cila yapma dedi boyayı alırsın dedi boyaların bazıları farklı diyor oyuzden sızde elle yapın bence önce

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Çağlar Bayur yazdı:

kapalı otoparkta kalıyor mu?

Abi neden sordun benim ki kalıyor mesela merak ettim? 

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Çağlar Bayur yazdı:

tavandan damlayan su olursa o işliyor verniğe

Teşekkürler ederim

Yorum bağlantısı
Gencay Bengli
Çağlar Bayur yazdı:

kapalı otoparkta kalıyor mu?

Çağlar abi selamlar,

Aracım hep açık alanda

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Benim de böyle bir sorunum var , ele geliyor hareler belli bir açıyla bakınca görünüyor çok canımı sıkıyor kasaplar makineyle çizmiş sanırım yanlış müdahale de bulunup tamamen mahvetmek istemedim

Benim de böyle bir sorunum var , ele geliyor hareler belli bir açıyla bakınca görünüyor çok canımı sıkıyor kasaplar makineyle çizmiş sanırım yanlış müdahale de bulunup tamamen mahvetmek istemedim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...