İçeriğe Yönlendir

Araç Kamerası Tavsiyesi

Mehmet Atlıhan

Recommended Posts

Mehmet Atlıhan

Arkadaşlar, Araç kamerası almayı düşünüyorum. Daha önce arabama vurup gitmişler. Tamponu çizdiler. Vs. Araç kamerası kullanan arkadaşlar varsa tavsiye edecekleri bir marka model varmı? 

Yorum bağlantısı
Arkadaşlar, Araç kamerası almayı düşünüyorum. Daha önce arabama vurup gitmişler. Tamponu çizdiler. Vs. Araç kamerası kullanan arkadaşlar varsa tavsiye edecekleri bir marka model varmı? 
200 liradan 3 bin liraya kadar bolca seçenek var. isteklerinizi ayrıntılı yazarsanız üstat lar cevap verebilir
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Viofo A119 kullanıyorum.. 

Viofo A129 u da ortağıma aldım.. 

Her ikisi de çok kaliteli ve çok yetenekli cihazlar. Tavsiye ederim. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Viofo A119 kullanıyorum.. 

Viofo A129 u da ortağıma aldım.. 

Her ikisi de çok kaliteli ve çok yetenekli cihazlar. Tavsiye ederim. 

Benim araçta harici 3 çıkışlı çakmaklık var. Oradan enerji alıp sağ ön direkten tavana çıkıyor.

Ortağımın Tucsonda sigorta kutusundan aldım. Tucsonda sabit +12, kontak ve şasi bağlantısı var. Kontak kapanınca park moduna geçiyor.

Kutu direksiyon altında. Sol direkten tavana çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)

İki adet gw1c kullandım gayet iyi idi. Biri sattığım aracımda gidince voifo a129 siparişi vereli 1 ay oldu olacak. Henüz gelmedi.

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

119 bende hafıza hatası veriyor, hafıza kartını değiştirmiştim düzeldi bir süre sonra yine hata veriyor. Araba sıcakta kaldı ondan mı oldu acaba?

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

4 aydır xiaomi 70 mai pro kullanıyorum. 350-400 bandında fiyatı var. N11 kuponu ile 340  civarına geldi bana. Gayet memnunum. Görüntü kalitesi çok iyi. Park modu var.Sesle komut var. Kendi çakmak  adaptörü içinden çıkıyor. Kablosu gayet uzun. Bagajdaki çakmaklık girişinden elektrik aldım. Sürekli takılı duruyor. Yorumlardaki tek olumsuz tarafı  pilli olmasi şeklinde ama ne ısınma ne de pilde şişme olmadı sürekli güneş  altında olmasına rağmen.

Aynı ürünün  ekransız olani var o da 100 tl daha ucuz benimkinden.

Gps aparati ayrı satılıyor ve gps + şerit  takip gibi ek özellikleri destekliyor bu aparatla. 

indir.jpeg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Kart bozulmuş olabilir, ben yaşadım. Bilgisayara bağlayıp bakın Kart çalışıyor mu?

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
İnan Çınar yazdı:

xiaomi 70 mai pro

indir.jpeg

Cihaz güzelmiş.

Babamda 2 tane araç kamerası sipariş etmiş.

Bir tanesi VIOFO 119s v2 modeli. Şerit takip,gps,park modu vs gibi özellikleri var.

Diğerinin model ismini hatırlamıyorum ama o da hem önü hem araç içinin kaydeden bir model. 1-2 video izledim görüntü kalitesi baya hoşuma gitti.

Bakalım 119s gelsin araca monte edeceğim bende

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet Atlıhan yazdı:

Pille çalışan varmı arkadaşlar?

Sürekli pil mi ? Olmaz. pil dayanmaz. 

Şarjlılar var ama uzun süre çalışamaz ve zaten 1-2 yıla kalmadan piller ölüyor. Onun için en güzeli kondansatörlüler. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Birde çinden gelseler...

Mehmet Ozyurek yazdı:

Onun için en güzeli kondansatörlüler. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Metin Uzunoğlu yazdı:

Birde çinden gelseler...

Geldiler aslında.. Gümrükteler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Ne zaman sipariş vermiştiniz, ne zaman geldi. Gelsinde 15 tl vereyim. Tatile çıkacağım diye firstadaki gw1-c yi mondeoya taktım.

Metin Akbal yazdı:

10 lirayi hazirlayin benden aldilar.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ne zaman sipariş vermiştiniz, ne zaman geldi. Gelsinde 15 tl vereyim. Tatile çıkacağım diye firstadaki gw1-c yi mondeoya taktım.

Mayista vermistim Agustos ortasinda geldi.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...