İçeriğe Yönlendir

Citroen C4 Hoparlör Değişimi ve Tavsiyesi

Özkan Gülenç

Recommended Posts

Özkan Gülenç
(düzenlendi)

Merhabalar, aracımın sağ arka hoparlörü çalışmıyor. Ayrıca hoparlörler çok verimsiz. Ses kalitesi maalesef kötü. Hazır bozuk hoparlör varken hepsini değişim düşünüyorum. Amacım yüksek ses degil ama kaliteli cızırtısız ses istiyorum..

Bana tavsiye edebileceginiz hoparlör var mi?

Ayrıca temiz ses almak için amfi bağlamak gerekir mi? En küçük amfi tavsiyeniz var mi? Ortada amfi olsun istemiyorum. Multimedya ekrani arkasında boş yer varsa öyle bir yerde dursun..

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Başlık+imza
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Merhabalar, aracımın sağ arka hoparlörü çalışmıyor. Ayrıca hoparlörler çok verimsiz. Ses kalitesi maalesef kötü. Hazır bozuk hoparlör varken hepsini değişim düşünüyorum. Amacım yüksek ses degil ama kaliteli cızırtısız ses istiyorum..

Ayrıca temiz ses almak için amfi bağlamak gerekir mi? En küçük amfi tavsiyeniz var mi? Ortada amfi olsun istemiyorum. Multimedya ekrani arkasında boş yer varsa öyle bir yerde dursun..

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ds serilerinde kullanılan ses sistemine bakmanız yararlı olacaktır. Amfi kullanmadan da orjinale yakın güzel ses alabilirsiniz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli
Özkan Gülenç yazdı:

Takipteyim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Su şekilde minik amfileri araştırabilirsiniz.
(Foto alıntı cihaz hakkında tecrübem yok).
Hoparlör konusu göreceli olmakla birlikte orjinal hoparlörü gördükten sonra ona göre fikir yürütülebilir.cee0720cac4583c675380448a028385b.jpgbfbb5d25cb2428b27189900044170e10.jpg

Su şekilde minik amfileri araştırabilirsiniz.
(Foto alıntı cihaz hakkında tecrübem yok).
Hoparlör konusu göreceli olmakla birlikte orjinal hoparlörü gördükten sonra ona göre fikir yürütülebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özkan Gülenç

Sony'e ait cihaz güzel ama biraz maliyetli.

Dediginiz gibi diğer ürünlere de bakacağım. Sonuçta görünecek bir yerde olmayacak.

Dün fark ettim. Kablolarda temassizlik var. Sag hoparlorde Ses arada gidip geliyor. Sag Arkada komple ses yok. Belki onda kopukluk olabilir.

Tek sıkıntım tırnaklı yerleri açmak hoşuma gitmiyor. Birde trim sesi çok fazla. Sanırım sabitleme işlemi de yapmak gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Özkan Gülenç

Dün navigasyonu taktirgim yere gittim. Hoparlör ve birkaç sorun vardı. Navigasyonu söküp incelediler. Taktıkları soket temassizlik yapıyormuş. Sag arka kapi hoparlörü patlak sandım ama soket değişince ses gelmeye başladı.

Ses kalitesi biraz düzeldi. O yüzden şimdilik amfi olayını beklemeye aldım. Ama ufak amfi araştırması yapacağım. Güzel birşey bulursam kendim araca monte etmeyi düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Sony'e ait cihaz güzel ama biraz maliyetli.

Dediginiz gibi diğer ürünlere de bakacağım. Sonuçta görünecek bir yerde olmayacak.

Dün fark ettim. Kablolarda temassizlik var. Sag hoparlorde Ses arada gidip geliyor. Sag Arkada komple ses yok. Belki onda kopukluk olabilir.

Tek sıkıntım tırnaklı yerleri açmak hoşuma gitmiyor. Birde trim sesi çok fazla. Sanırım sabitleme işlemi de yapmak gerekiyor.

Dikkatli acın. 2004 c4 söktüm o kadar titiz adamım. Hatasız söktüm kapı döşemesini ama takarken çok zor oldu eskisini gibi olmadı. Yaparken foto falan çekin bol bol sıkıntı olmasın

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu Banda anfileri internette görüdm, içleri 50 dolarlık çin anfilerine benziyor, 1000 TL fiyatlara ilginç birşey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Bu Banda anfileri internette görüdm, içleri 50 dolarlık çin anfilerine benziyor, 1000 TL fiyatlara ilginç birşey.
Evet banda pahalı klonu var Forx ucuz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...