İçeriğe Yönlendir

Tv Tavsiye

Misafir

Recommended Posts

Telefunken bir tvim  vardı 40 inç son 6 ay içinde 3kez led barları patladı.elazigda yasamaktayim burada bir tamirciye 

1.400tl

2.Ücret almadı 

Tamir ettirmistim. Bugün hanım aradı televizyon gene gitti diye. 

Bunu tamir etirebiileceğim elazigda sağlam bir tv tamircisi tavsiyesi yada 2000tl bütçem ile yeni bir tv tavsiyesi istiyorum(40 inc yeterli internete baglanma ozelligi bu fiyata zaten olmaz sanirim)

Tavsiyede bulayacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Tahir Ak

led barları toplasan 80 yüz lira arası.netten bak kendin tak.ben beko led TV kendim degstrdm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Şu anda a101 in İnternet sitesinde Toshiba smart TV var 43inç 2090 civarı birşey bir inceleyin isterseniz geçeb annemgile aldık memnunlar ayrıca 43inç olunca servis kurulum ücreti almıyor ve netflix gibi birşeyleri de var sanırım. WiFi ile nete bağlanabiliyorsun. 

Yorum bağlantısı
Ömer Sarıgül

Ledlerin güç devresine de baksınlar normalden yüksek voltaj veriyor olabilir.

Yeni led takarsanızda kontrastı biraz düşürüp kullanın. Akım koruyucu prizde taksanız iyi olur servisten duymuştum voltaj dalgalanmasında ledler çabuk bozuluyor diye.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Kasım'da 2500 civarı şimdi düşmüştü diye Samsung 43mu7000 önerecektim, bakmaz olaydım, piyasa çok artmış...

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter yazdı:

Şu anda a101 in İnternet sitesinde Toshiba smart TV var 43inç 2090 civarı birşey bir inceleyin isterseniz geçeb annemgile aldık memnunlar ayrıca 43inç olunca servis kurulum ücreti almıyor ve netflix gibi birşeyleri de var sanırım. WiFi ile nete bağlanabiliyorsun. 

https://www.a101.com.tr/elektronik/toshiba-43l2863dat-43-smart-fhd-led-tv/

https://www.grundig.com.tr/43-gch-6700b.html

Hangisini tavsiye edersiniz a101 toshiba 2099

Grundig hepsi burada da 1999tl?

Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

A101 de satilan toshiba tv ler hakkinda cok sikayet var. Sikayet var sitesini bir inceleyin derim. Gucunuz yetiyorsa Sony yetmiyorsa lg veya muadili bir urun. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)
Buhari Aygün yazdı:

https://www.a101.com.tr/elektronik/toshiba-43l2863dat-43-smart-fhd-led-tv/

https://www.grundig.com.tr/43-gch-6700b.html

Hangisini tavsiye edersiniz a101 toshiba 2099

Grundig hepsi burada da 1999tl?

https://www.hepsiburada.com/grundig-43gch5900b-43-109-ekran-uydu-alicili-led-tv-p-HBV00000HJ8J6?magaza=Hepsiburada

akıllı olmayanı 1899 TL. Garantisine Arçelik bakıyor. mantıklı olabilir.

Daha ucuzları da var , sunny , awox , axen markalarda. Bizim kayınpeder A101"den SEG almıştı, kanal geçişleri biraz yavaş ama görüntü kalitesi iyiydi. SMART özelliği yoktu.

2bin liraya SEG in 4k sı var.

https://www.hepsiburada.com/seg-43sbu700-109cm-4k-ultra-hd-uydu-alicili-smart-led-tv-p-HBV00000KW71M?magaza=TVSHOOP

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk yazdı:

https://www.hepsiburada.com/grundig-43gch5900b-43-109-ekran-uydu-alicili-led-tv-p-HBV00000HJ8J6?magaza=Hepsiburada

akıllı olmayanı 1899 TL. Garantisine Arçelik bakıyor. mantıklı olabilir.

Daha ucuzları da var , sunny , awox , axen markalarda. Bizim kayınpeder A101"den SEG almıştı, kanal geçişleri biraz yavaş ama görüntü kalitesi iyiydi. SMART özelliği yoktu.

43inc smart olanı aldım artık çocuklar durmuyor tvsiz😊

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Hocam 9 senedir Vestel kullanıyorum hem de LCD tv. çok şükür sıkıntı yok. elektrik gidip gelmeleri çok oluyordu bir kere besleme kartı yandı ve 100 liraya değiştirdim o kadar. Panel zaten hepsinin aynı burada önemli olan garanti durumudur..

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mahir Yıldız

a 101 bu televizyon geliyor ben almayı düşünüyorum bir arkadaşım kavisli ekranı pek tavsiye etmedi siz nedersiniz hem fiyat hem kalite olarak birde yılbaşına doğru indirim olurmu acaba9aac871db41173700170de51f5e08510.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Türk halkı pek sevmedi curved.
Bunu yakından ve tam ortadan izlemek gerekiyor galiba.
Yakından kastım; Düz 55 4 metre ise curved 3 metre falandır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

Ben bu tvyi kullanıyorum gayet de memnunum. Görüntü kalitesi çok güzel. Curved olunca tv aşırı büyük gelmiyor göze. Alıştıktan sonra ise diğer tv ler çok "düz" geliyor. Kim niye önermedi bilmem ama bence gayet güzel. 

Mahir Yıldız yazdı:

a 101 bu televizyon geliyor ben almayı düşünüyorum bir arkadaşım kavisli ekranı pek tavsiye etmedi siz nedersiniz hem fiyat hem kalite olarak birde yılbaşına doğru indirim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahir Yıldız
Ben bu tvyi kullanıyorum gayet de memnunum. Görüntü kalitesi çok güzel. Curved olunca tv aşırı büyük gelmiyor göze. Alıştıktan sonra ise diğer tv ler çok "düz" geliyor. Kim niye önermedi bilmem ama bence gayet güzel. 

bilgi için teşekkür ederim bu televizyon duvara asilabiliyormu
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

Büyük ihtimalle asılır ama ben tv ünitesine koydum. Arkasına aparat gereklidir. Görüntü kalitesi olsun izleme zevki olsun bence gayet güzel. Curved kim niye tavsiye etmiyor merak ettim bende 😃 

Mahir Yıldız yazdı:
Mustafa Karaca yazdı:

bilgi için teşekkür ederim bu televizyon duvara asilabiliyormu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Fatih Mehmet Uslu

Yeni konu açmak istemedim. Kayınpedere tv alacaz, bütçe 2500 maksimum. 40 inç civarı yeterli, full hd olsa yeter. Dahili receiver ve smart olmasına da gerek yok. Tavsiye edebileceğiniz marka model varsa çok yardımcı olursunuz. Epeydir araştırmıyorum tv piyasasını.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Yeni konu açmak istemedim. Kayınpedere tv alacaz, bütçe 2500 maksimum. 40 inç civarı yeterli, full hd olsa yeter. Dahili receiver ve smart olmasına da gerek yok. Tavsiye edebileceğiniz marka model varsa çok yardımcı olursunuz. Epeydir araştırmıyorum tv piyasasını.

Samsung un urunleri guzel. Tavsiye ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Bende LG tavsiye ederim. Samsung ile aynı ürün daha uygun fiyata. 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Vestel'in TV'leri güzel. İlla ki LG, Samsung falan bakmanıza gerek yok. Hele hele Philips'e hiç yanaşmayın. Fiyata bir sınır çizip o aralıktaki özellikleri inceleyip karar verin. Hertz önemli. Düşük Hertz TV göz yorar. Ona dikkat edin.

Linkteki TV gayet güzel görünüyor. 

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu
Eyüp Çetin yazdı:

Vestel'in TV'leri güzel. İlla ki LG, Samsung falan bakmanıza gerek yok. Hele hele Philips'e hiç yanaşmayın. Fiyata bir sınır çizip o aralıktaki özellikleri inceleyip karar verin. Hertz önemli. Düşük Hertz TV göz yorar. Ona dikkat edin.

Linkteki TV gayet güzel görünüyor. 

Teşekkür ederim. Yarın bi de mağazada görüp son kararı veririz. 

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Serhat Işık

arkadaşlar hayırlı haftalar;

televizyon ihtiyacım doğdu. 49 ile 55 inç arasında 2000-3200 tl limitleri arasında televizyon önerileriniz hangi marka olur? 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...