İçeriğe Yönlendir

Multivan el yapımı stop

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Ebrar Tüfek
2 mm yada daha ince levha bulmanız lazım. Ben ankara da bulamamıstım.
Çok ucuz fiyatı, istediğiniz ölçüyü yazıyorsunuz kargo ile gönderiyorlar 2 mm hemde, istenilen kalınlıkta yapıyorlar inceliğinied1347642f4b43cd044759a9830c6d5b.jpge7dee53527a7cfae4c9c8e1d073dc4de.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Parlak olsun dert etme. Kimsede olmayanı yapabilsin ama biraz alt yapı lazım. Şöyle ki, 
Gündüz fren lambaları çok güçlü olacak, gece arkadan gelen olduğu zaman fren lambaları daha düşük ama etkili olacak gibi. 

Henüz bu sistemi olan araç imal edilmedi ve sonradan da yapan yok. 
Far açık iken, frenler daha az güçle çalıştırılır.
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Orijinali en iyisi boraya yapılmış aldık güzel görünüyor lakin arabayı basitleştirdi.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mustafa Arıkan yazdı:

Benim de fikrim geldi. Akşam uzun yakıp gelenlere otomatik arka sisleri yakacak. 😂

Geri vites svici iptal edilip xenon bağlamak gibisi yok 

Muhittin Kaplan yazdı:
Servet Aydın yazdı:
Parlak olsun dert etme. Kimsede olmayanı yapabilsin ama biraz alt yapı lazım. Şöyle ki, 
Gündüz fren lambaları çok güçlü olacak, gece arkadan gelen olduğu zaman fren lambaları daha düşük ama etkili olacak gibi. 

Henüz bu sistemi olan araç imal edilmedi ve sonradan da yapan yok. 

Far açık iken, frenler daha az güçle çalıştırılır.

Sisli yağışlı havada güçlü olmalı 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Servet Aydın yazdı:

Geri vites svici iptal edilip xenon bağlamak gibisi yok 

Sisli yağışlı havada güçlü olmalı 

Tribün projektörü daha iyi olmazmıydı, arka sis lambası tek bi farda var, solda var sadece. İki tarafa da yapmak istiyorum, bi gözü kör gibi duruyor, ayrı ampülü yok park ampülleri sis açınca ampüllerin biri daha fazla yanıyor sadece. Onu nasıl ayarlayabiliriz diğer taraftaki ledler de yansa 

Furkan Bakırel yazdı:

Orijinali en iyisi boraya yapılmış aldık güzel görünüyor lakin arabayı basitleştirdi.

Orjinal hem çok pahalı hemde imkanlar dahilinde yapabileceğim şeyleri elimin emeği ile yapmak istiyorum. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay
Ebrar Tüfek yazdı:

Çok ucuz fiyatı, istediğiniz ölçüyü yazıyorsunuz kargo ile gönderiyorlar 2 mm hemde, istenilen kalınlıkta yapıyorlar inceliğinied1347642f4b43cd044759a9830c6d5b.jpge7dee53527a7cfae4c9c8e1d073dc4de.jpg

Link örnek verilmiştir diye düşünüyorum ancak bilgi olarak ekleyeyim, linkteki satıcıyı tavsiye etmem.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ahmet Ertugay yazdı:

Link örnek verilmiştir diye düşünüyorum ancak bilgi olarak ekleyeyim, linkteki satıcıyı tavsiye etmem.

Örnek verdim, satıcıyı tanımıyorum

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Stopların içindeki krom parçalar simsiyah olmuştu, bi çok yerde çizik vardı, aracın boya kodundan bastırdığım sprey boya ile farın içini 4 kat boyadım sonrasında 3 kat vernik attım. İçindeki krom yerler araç ile tamamen aynı renk oldu, şeffaf kapak koyulduğunda ledlerin arka planı aracın rengi ile bütünleşsin tek parça gibi dursun diye bu şekilde yaptım.

Tapatalktan fotoğraf yükleyemiyorum aylık fotoğraf sınırını doldurdunuz, tapatalk vip satın alın yazıyor fotoğraf gönderemiyorum foruma. :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tapatalktan fotoğraf yükleyemiyorum aylık fotoğraf sınırını doldurdunuz, tapatalk vip satın alın yazıyor fotoğraf gönderemiyorum foruma.

Sitelerin birine yükleyip link koy.

Daha ayın ikisi ya

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Servet Aydın yazdı:

Sağda olan yer müsait ise soldan sağa paralel hat alınır 

Senin linkini attığın ledler bugün geldi abi, 1.5 amper 10.8 v şarjlı matkabın bataryası ile yaktım ışığına bakmak için, 10 15 saniye ışık açık kaldı ledler aşırı ısındı. Dirençsiz direk kablo uçlarını tuttum bataryaya, direnç takmadığım için mi ısındı. Gözlerim hala mor görüyo öyle bi ışık var. Şerit üzerinde bazı yerlerdeki 3lüler yanmıyor şeriti bükünce yanıyor. 1 metre sipariş ettim bükülünce yanmasının sebebi ne olabilir. Aralarda ama tam ortadaki 3 tane 3 lü parça yanmıyor diğer heryer yanıyor

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ledler ısınır normal, zaten tam güçte yanmayacaklar. Üçerli yanmayanların ledler veya ara dirençlerin ayaklarında lehimleri kötüdür. Tazelemek gerekir. Ledleri 7809 ile süreceksin. 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Servet Aydın yazdı:

Ledler ısınır normal, zaten tam güçte yanmayacaklar. Üçerli yanmayanların ledler veya ara dirençlerin ayaklarında lehimleri kötüdür. Tazelemek gerekir. Ledleri 7809 ile süreceksin. 

Ronotsepeti.com da baktım voltaj regulatörüne, soğutucu ile kullanmak gerekir yazdı. Soğutucu dedikleri o ayrık parçalı metal mi oluyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...