İçeriğe Yönlendir

Play Station

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın

Bilgim yok. Evden talimat geldi alınacak diye. Bende masaya yumruğu vurup, dağıtırım ulen evi dedim çıktım. Hala paspasın önünde yatıyorum. Yardım edin nooolur.  4 isteniyor. 2 kolu olacak, her oyun yüklenebilecek, netflix filan izlenecek vs. Hele anlatın nedir bu ps.

ve satan varsa çıksın ortaya.

• Beğen 7
  • Mutlu 8
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Servet Aydın yazdı:

Bilgim yok. Evden talimat geldi alınacak diye. Bende masaya yumruğu vurup, dağıtırım ulen evi dedim çıktım. Hala paspasın önünde yatıyorum. Yardım edin nooolur.  4 isteniyor. 2 kolu olacak, her oyun yüklenebilecek, netflix filan izlenecek vs. Hele anlatın nedir bu ps.

ve satan varsa çıksın ortaya.

Abi tecrübem pek yok ama bunun chipli falan dedikleri vardı bir ara. Korsan oyunları oynatması için. Yoksa lisanslı oyundan başkasını kabul etmiyordu onlarda 150-200 tllerden basliyordu

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Allah allah ps halen varmı. 

Genelde Gençler pugh oynuyacaz diye Dell 7577 alıyordu. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mehmet Yıldız 1 yazdı:

Abi tecrübem pek yok ama bunun chipli falan dedikleri vardı bir ara. Korsan oyunları oynatması için. Yoksa lisanslı oyundan başkasını kabul etmiyordu onlarda 150-200 tllerden basliyordu

Evet, öyle deniyor. Ancak sağlıklı mı sorun çıkarır mı ,onlar önemli

Ali Darbaz yazdı:

Allah allah ps halen varmı. 

Genelde Gençler pugh oynuyacaz diye Dell 7577 alıyordu. 

Ps5 geliyor

Erdem Bozkurt yazdı:

Abim geçmiş olsun,yandın sen paspaslar falan :)  eyvahh eyvahhhh

Hiç sorma mirim. Bal işi noldu?

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Şimdiki paspalar güzel zaten. Ps 5 geldi mi 4 ucuzlar. Alınabilir düzeye gelir. Ya da kadıköy yazıcıoğluna gidip istediğini alacaksın.  Şimdiden kolay gelsin. 🤣

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Gitti 2 bin kaat daha cepten... gel abime temiz ps3 vereyim ben...

Yorum bağlantısı
Hamit inan
Servet Aydın yazdı:

Biraz okudum bende yazdiktan sonra. Isletim sistemi 5 küsür olanlar yazılımla kirilabiliyor ama nete giremiyor denmiş. Onun yerine ikinci el mini bir kasa toplasan çılgın gibi. Ben mining işi ile uğraşıyorum cok saglam ekran kartları güç kaynakları üçte bir fiyatına kadar düşüyor gruplarda. Evin ücra bir noktasina ufak bir kasa hdmi ve usb uzatmasi ile tv ye kablosuz mause klavye ile. Ben öyle kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Servet Aydın yazdı:

Ps5 geliyor

Hiç sorma mirim. Bal işi noldu?

bal işi yeni sağım olsun dedik noktan koyduk ama işten güçten zamanda ayıramadım ama işler azaldı yakın zamanda kontrolümüz var doktora birebir soracağım..bu arada tekrardan teşekkur ederim balın kovanına girdik resmen,başkan telefon bekliyor balı için :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Abi,

PS5 bekleyin, 4'lerin fiyatı düşecek, sıfır alırsın.

4'lerde de anakart arızaları meşhurdur. Bir çok defa ölüm led'i denen sürekli mavi ışığı yakıp tepki vermemeleri ile meşhurdur.

Netflix izlemek ve web'de gezinmek mevcut donanımları itibari zaman zaman kasmalar yapabiliyor. Sorunsuz izlenebiliyor ama mesela 45dk'lık dizinin bazen tam ortasında bi durup sonra devam edebiliyor.

İşlemcisi artık yeni uygulamalar için yeterli kalmıyor vs.

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Servet Aydın yazdı:

Hımm. Bunları eve ileteyim 

ilet ilet de ps5 istesinler, 4 5k paracık da havaya uçuversin, bence hiç karıştırma abi, ne istiyorlarsa hop önlerine koy, hadi görüşürüz kendinize iyi bakın de hemen kaç oradan :D

Şaka bir yana lazımsa bizim meslektaş platformundan bi bakıvereyim istersen. Sana yakın yerler de olabilir? 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bak bakalım. 5i bekleyelim dedim şimdi, 5 çıkana kadar okulda maraton başlayacak der abla.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ps1 alıp winning elevenda r.carlosu sağ forvet ronaldoyu sol yapmak istiyorum, çok mu? :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Sani Gerşon yazdı:

Netflix izlemek ve web'de gezinmek mevcut donanımları itibari zaman zaman kasmalar yapabiliyor

ps3 de hiç sıkıntısız donmasız akıcı şekilde izleniyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Çelebi
Servet Aydın yazdı:

Bak bakalım. 5i bekleyelim dedim şimdi, 5 çıkana kadar okulda maraton başlayacak der abla.

PS 5'in çıkması 2020 Aralık ayını bulacak ve fiyatı 3500 den aşağı olmaz gibi

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Servet Aydın yazdı:

Pro mro birşeyler olsun mu ? 4k yani? Yoksa normal mi 😛

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

PS4 kardeşime ikinci el almıştık 6 ay önce. İnternete bağlı değil öncelikle, içinde çokça oyun var. Ama bağlı olanlar için, netflix, youtube uygulamaları kasmadan çalışıyor. Orjinal oyunlar gayet pahalı olur (Güncel oyunlar 300-500 TL arası). İnternete bağlamak için özel üyelik gerektirir mi (Xbox Microsoft Live üyeliği ister mesela) bakılmalı. 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Servet Aydın yazdı:

, dağıtırım ulen evi dedim çıktım. Hala paspasın önünde yatıyorum. Yardım edin nooolur. 

:thank_you2:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

4 yeter, slim kasa daha rahat olur. Kırdırmak isterseniz 3'ler daha rahat kırılır ama 4'ler de kırılıyor tamamen. Kırdırılınca tek dikkat etmeniz gereken internet tarayıcısını ve interneti kullanmayacaksınız.

PSN Plus üyeliği istiyor çoğu şeyde, ama çocukla PES atmanın keyfi başkadır :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Oyun kültürüm yok. 80lerin levyeli oyun konsolları harici sevmem. İnternet olacakmış, vaziyete göre oem ürün gerekiyor. Kırılmamış. Kızsın sen kendine gel diyorum, gta diyor, pes diyor fifa diyor. Nerede vurdulu kırdılı oyun var ona bakıyor. 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Armut dibine düşer abi :) Benim ufaklığa soruyoum sanayiye gidecen mi benle diye, hemen tamam diyor. Büyük zaten meraklı 😛

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Servet Aydın yazdı:

... gta diyor, pes diyor fifa diyor...

Bu üçü HB 'de an itibariyle düz hesap 500 TL

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hakan bir arkadaşını irtibata geçirdi benimle. 

Oem ürün güncelleme alan olmalı, netfilx ve Sony sitesinden uyguna oyun indirme vs anlattı. Hali hazırda ürün mevcut elinde. Sıfır ayarında. Oyunları filanda varmış. Akşam kurula sunacağım. 

Ha birde araba yarışı var, onunda direksiyon koltuk filan istedi. Dedim vereyim passatı kapansın konu. Makul dedi. Nereden öğrendi ise o cümleyi artık 

• Beğen 3
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...