İçeriğe Yönlendir

Play Station

Servet Aydın

Recommended Posts

Arif Aykın
Servet Aydın yazdı:

20 19

Allah bağışlasın abi.

Selçuk Bakış yazdı:

Geçmiş olsun, şu zamanda hastaneye gitmek zor iş.

Gitmiyoruz şu anda doktoruyla görüştük ateş hala devam ederse o zaman getirin dedi. Dün akşamdan beri iyiyiz çok şükür.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Emre Şimşek yazdı:

Eminim yaşı büyüdükçe derdi de büyüyordur. Arif Hocam bizim canavar da (4) aynı. Oyun oynarken 2 saniye duraklarsan hemen sitem ediyor. Yemek masasında da baş köşeyi kaptı vermiyor asla. Şu hayatta 4 yaşındaki çocuk kadar duruşum olsa yetermiş bana.. 

Valla doğru diyorsun. Bizimki de aynı masanın baş köşesi onda yanında annesi oturacak onun yanında ben. Beyefendinin karşısı boş olacakmış öyle seviyormuş. Dediğini yapmazsan kıyamet kopuyor normalde disiplini sağlarım ama şu zamanda çok karışmak istemiyorum üzmek de istemiyorum ama şu anki biraz izin verdiğim konular bu içinde bulunduğumuz zor zaman geçince sıkıntıya sokacak onu da biliyorum. Ben apartmanın en üst katında oturuyorum ve evimin önünde çocuk parkı var. Millet çoluk çocuk hala parka geliyor bizimki camdan bakıp biz niye çıkmıyoruz diyor ve ağlıyor. Şimdi diyoruz ya yaşlılar İçin zor bizler için biraz daha kolay dışarı çıkmamak ama çocuklar İçin çok daha zor dışarı çıkıp oyun oynayamamaları toprağa dokunamamak sallanamamak. Allahım tez zamanda kurtulmamızı nasip etsin inşallah şu illetten.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...