İçeriğe Yönlendir

Türk Telekom Neden Çekmiyor?

Ümit Türk

Recommended Posts

Fırat Önal

Ben uzun zamandır Türkcell kullanırım. Hatta ev internetini (ttnet) kapatarak türkcell süperbox a geçtim. Türkcell de en düşük paketi alacaksınız. Sürpriz nokta , salla kazan gibi kampanyalardan yeteri kadar konuşma ve internet geliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Metin Uzunoğlu yazdı:

Evimde 4 hat var, 3 vodafone, 1 avea(tt). 3 ay önce hattımı Turkcele taşıdım ve yeni bir hat daha aldım aveayı da vodafone taşıdım. Tt yanımdayken çekiyor görünüyor aradığımda ulaşılamıyor diyordu. En iyi Tukcell çekiyor, sonra vodafone tt hikaye. En iyisi kampanyaların olduğu zaman hattınızı kampanya koşulları ile Turkcell e taşımak o zaman fiyat farkı daha az oluyor.

maliyet benim için ikinci planda her zaman kaliteli hizmet almak isterim sadece telefon hatları için değil diğer işlemler içinde.  sonradan uğraşmaktan nefret ederim. 

Yorum bağlantısı
Özgür Güzen

18 yıldır kullandığım Turkcell hattımı yeni taşındığım evde çekmemesinden dolayı Türk Telekom a geçtim. Turkcell in çekmeyip de Telekomun çektiğine de bu vesileyle şahit oldum. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Yemek fiyatları

5 TL Tavuk döner

10 TL Et döner

15 TL karışık kebap

Şimdi kimse 5 TL'ye tavuk döner alıp bunun tadı niye karışık kebap değil diye sormasın.

Daha başka açıklamaya gerek yok bence :D

Oktay Demirağ yazdı:

Telefondan 4.5 g i kapatıp 3g çalıştırdığınızda çekim problemi çoğu zaman kalmıyor.

Hızlı diye çoğu kişi 4G yi açıyor,  4g verici sayısı 3g den az olduğu için hem verici şişiyor hemde tel çoğu zaman yakında ki 3g istasyonunu bırakıp uzak 4g ye bağlanıyor.

Bu sebepten 3g daha verimli oluyor.

Bir GSM çalışanı olarak telefonlarım %95 oranda 4G ye kapalıdır. 

• Beğen 6
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

evet sonunda turkcelle geçtim oh be dünya varmış. ciddi manada kalite var. lifecell extra paket ile yola devam.. 

bilgileriniz için çok teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Oğuzhan Demir yazdı:

Hızlı diye çoğu kişi 4G yi açıyor,  4g verici sayısı 3g den az olduğu için hem verici şişiyor hemde tel çoğu zaman yakında ki 3g istasyonunu bırakıp uzak 4g ye bağlanıyor.

Bu sebepten 3g daha verimli oluyor.

Tezim doğrulanmış oldu @Servet Aydın

Ben güzel bir teklif aldığım için turkcelle geçtim.. 

Süresi dolunca yine vodafone'a geçebilirim.. Pek şikayetim yoktu.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mehmet Ozyurek yazdı:

Tezim doğrulanmış oldu @Servet Aydın

Ben güzel bir teklif aldığım için turkcelle geçtim.. 

Süresi dolunca yine vodafone'a geçebilirim.. Pek şikayetim yoktu.. 

Geç geç Vodafone iyidir. Her yerde çekmez 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Servet Aydın yazdı:

Geç geç Vodafone iyidir. Her yerde çekmez 

Hımm.. 

Ben henüz bu incelikleri bilmiyorum tabi.. 

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Çok gezelenler daha iyi bilir. Yorumlayabilir. Büyük şehirde bence 4.5 G daha hızlı. Hatta Türk telekomdan ilave paket net alımlarında bazı paketlerde daha yüksek hız alınabiliyor ki defalarca test ettim. boğazın ortasında ,Turkcell in çekmediği yerde bildiğiniz Flash (şu şimşek gibi hızlı olan arkadaş) kadar hızlı olduğunu gördüm. Normal tarifeye ek olarak olan ise istendiği gibi hızlı değil. Şehir dışında ise 3 G evet her firmada iyi çekim gücüne sahip.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Selçuk Keleş

Bugün Istanbul'da bölgesel olarak bazı yerlerde çekmediği söylendi.

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

Gecen sene taahhut bitiminde Turkcell %75 i dayayınca telekoma gecmiştim.

Istanbul  depreminden 1 gun önce de beni arayıp bir indirim daha yapmıslar ve 1 sene uzatmıstık.

Ancak perşembe günü deprem olunca tam 9 saat hic bir hizmeti veremediler.Evdeki wifi sayesinde haberleşebildik.

Cuma günü gittim geri taşıdım.Pazartesi açıldı.

Biraz fazla ödeyeceğiz ama çalışıyor.Şehir dışında olsam evimle irtibatım kopacaktı.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Ben (VF) o gün diğer VF numaraları ile sorunsuz görüşebildim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İbrahim Arslan yazdı:

Gecen sene taahhut bitiminde Turkcell %75 i dayayınca telekoma gecmiştim.

Istanbul  depreminden 1 gun önce de beni arayıp bir indirim daha yapmıslar ve 1 sene uzatmıstık.

Ancak perşembe günü deprem olunca tam 9 saat hic bir hizmeti veremediler.Evdeki wifi sayesinde haberleşebildik.

Cuma günü gittim geri taşıdım.Pazartesi açıldı.

Biraz fazla ödeyeceğiz ama çalışıyor.Şehir dışında olsam evimle irtibatım kopacaktı.

silivride hiçbiri çalışmadı, şişli de herbiri yarım yamalak çalıştı, hepsi aynı yetersizler, sosyal medyada ttkom öne çıktı sadece. müşterisi daha bilnçli olabilir. bilemem de

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

silivride hiçbiri çalışmadı, şişli de herbiri yarım yamalak çalıştı, hepsi aynı yetersizler, sosyal medyada ttkom öne çıktı sadece. müşterisi daha bilnçli olabilir. bilemem de

#turkcell de çalışmadı.. Boşa para vermişiz. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ben hiç bir sıkıntı yaşamadım Turkcell ile eşim tt, gece 11'de hala çekmiyordu. Kayseri'de bunlar. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

#turkcell de çalışmadı.. Boşa para vermişiz. 

zaten marka model önemsiz, marka algısı sosyal medya da yumurta kafa denen hesapların işi. vesile olsun bu da..

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

Depremden sonra 4 saat kadar bahçede oturduk akrabalarla. (istanbul/sarıyer)

Depremin 1 saat kadar sonrasıydı, vodafone -turkcell cayır cayır çalışıyordu. TTelekomda  tık yoktu.

Akşam 9dan sonra acıldı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...