İçeriğe Yönlendir

Lidıl Şarok

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Kaç zamandır kışlık bir şey bakıyordum karda çamurda çıtır oynamalik. Niva idi jimmny idi ML di. Ama fiyat performans işi ile hep erteledik. Ali'nin arabayı da bı kaç kez gördüm surmesekte zehri aldık. V6 makina merakımizda var tabi. Baktım Ali bize bu işi denetecek araba satıyor. Biraz gaz ile biraz destekle girdik bir işe. Kışa kadar garajda yatar heralde arada çıkar piyasa yaparız [emoji14]

Ali'nin nevadalı bize Lidıl Şarok olarak nasip oldu. Herkesin gönlüne göre versin bı kış hevesimizi alıp kazasız belasız kullanıp duruma bakacaz inşallah.

2004 model 300 binde kmsine göre aşırı iyi kondisyonda iç ve dış aksam doluluk vs.

Üreticisi Meksikalı futbolcu gibi model ismi vermiş "chrysler jeep cherokee liberty limited 3.7" ben ona Little Cherokee diye sesleniyorum . Bı grand değil sonuçta abisi gibi ama kompakt bişi hem küçük sempatik duruşu var ( ki tonajı boyutları yanına baska araç gelince öyle durmuyor) hem de zamane çakma jipleri gibi değil.

Ali zaten aracı yeterince tanıttı forumda yapılanı olsun aracın yaptıkları olsun. Ben şimdilik bı foto atayım. Maceraları oldukça paylaşırız artık birşeyler800b5b022b2aac0de67e31447217ec48.jpga9738334b30504fb647cf33b5ec05d7d.jpg

• Beğen 31
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Hayırlısı olsun güle güle kullanın sizde kazasız belasız.:nazar:

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Hayırlı olsun. Uzun zamandan beri ilk defa forum arabasının forumda kaldığına şahit oldum. Malum forum araçları ecük mundar 😀

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Mustafa iyi ettin aldın artık kar yağmasını beklemek kaldı.

Bak bakalım hava durumuna yarın kar var mı?

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Hayırlı uğurlu olsun. Forum kardeşliği olmuş. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Hayırlı olsun, çok yakışıklı duruyor .
Kazasız belasız inşallah.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Fatih Keskin yazdı:

Mustafa iyi ettin aldın artık kar yağmasını beklemek kaldı.

Bak bakalım hava durumuna yarın kar var mı?

Yok :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binmek nasip etsin. Askerde komutan koruma araçları bunlarda oluşuyordu. Komutanla yolculuk yaptığımızda aşırı keyif alarak biniyordum. Yol tutuşu mükemmel. 🧿

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Hayırlı olsun Mustafa, kar sana gelmiyorsa sen kara gideceksin artık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

hacmi kadar tatlısı da olur mu bunun

Olmazsa şanına yazık 

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Hayırlı olsun iki tarafa da, bu arada HGS lazım mı Mustafa   :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Hayırlı olsun lidil lidil in todı şarok :) tadına bakmadan bu araçlara yorum yapmak azçok yersiz 1 kere kullanmak nasip oldu ötesine geçmek için araç sahibi olmak lazım,kazasız belasız kullanmak nasip olsun...

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

hocam merhaba yakıt tüketimi nedir aracın çok yakıyormu bu malatyadan yazıyorum  :D 

güle güle kullan.  arazide kullanılacak malzemeler için arka koltuğun altında yer var epeyce . acil olarak çizme yağmurluk fener çeki halatı ızgara kamp sandalyesi arazide giyecek su çamur işlemeyen zengin pantolonlarından alınmalı 💪

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Çağlar Bayur yazdı:

hacmi kadar tatlısı da olur mu bunun

Ağırlığınca tatlı gerek buna...

Hayırlı olsun mustafa...

Ali Gök yazdı:

hocam merhaba yakıt tüketimi nedir aracın çok yakıyormu bu malatyadan yazıyorum  :D 

evet, bir de vergi ne kadar...

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...