İçeriğe Yönlendir

Lidıl Şarok

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Hakan Tarım

Hayırlı olsun Mıstıfam, v6 kervanına hoşgeldin. Başka şeyden tad alamayacaksın baştan söyleyeyim :) Ne kadar lidıl da olsa evriting on dı midıl yani. 

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Hayırlı olsun güzel araç aynısından bir kez kullandım çok güzeldi ...

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Parcasi cok pahali, binemezsin cok yakar, ustasini bulamassin. Basina dert almissin.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Sami Demirpaz yazdı:

Parcasi cok pahali, binemezsin cok yakar, ustasini bulamassin. Basina dert almissin.

bu lafları diyenin kullandığı araç çok manidar geldi bana

artık ne kadar duymuşsa bu sözleri bir çırpıda yazı vermiş :) 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

hayırlı olsun.farlar müthiş artık kimin el emeği göz nuru ise...

elimde orijinal CD changerların çoklu magazini var. eksik ise cüzi bir fiyattan takdim edebilirim. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Sami Demirpaz yazdı:

pecero al pecero parçası pahalı bunların :D  

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Hayırlı olsun Mustafa kazasız cezasız iyi günlerde kullan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ayrıca 42rle şanzımanın giriş çıkış hız sensörleri var sıfır. birde 80 bin km de orijinal MAP sensörü var. sağlam. :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Selim Bilgin yazdı:

Boya var mı 

Boya yok :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ben ölçmüştüm bagaj kapağında avuç içi kadar vardı,sonra kapak değişti. Başka boya yok.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Hayırlı olsun iki tarafa da, bu arada HGS lazım mı Mustafa   [emoji3] 
Yan yollardan gideriz gibi otobanlik bişi yok . Belki bı şnorkel ile boğazı da geçer mi geçer
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
hocam merhaba yakıt tüketimi nedir aracın çok yakıyormu bu malatyadan yazıyorum  [emoji3] 

güle güle kullan.  arazide kullanılacak malzemeler için arka koltuğun altında yer var epeyce . acil olarak çizme yağmurluk fener çeki halatı ızgara kamp sandalyesi arazide giyecek su çamur işlemeyen zengin pantolonlarından alınmalı [emoji123]
Gaz pedalini göstermemisin ki. Tapa gaz gidiyormuş ucuna basiyom sözde meğer pedala ayağı koyunca gaz veriyormus bizde ucunda basacaz diye kokluyormusuz. Diyom bunun gaz tepkisi biraz sert mi ne.

Valla yakıta gelince belalı İtalyan yanında kedi yavrusu sanki. Bi urktu zaten yan yana gelince. Ama katalog değeri kadar yakıyor. Hatta İzmit'te ben 10 litre altına düşerim gezerken biraz alisayim. Ama olayı yakıt değil beklenti kar kış daki performans amatör olarak bı yerde kalmadıkca yaksin ne yakarsa.

Malzeme işini ayarlicaz. İş tulumu güzel botlar sandalye felan ayarlıyor ekip.

dcdbbf46a9d6dfd2967c37fc039c05bf.jpg
Araç gri? 
Demir sonuçta [emoji14]
Ben ölçmüştüm bagaj kapağında avuç içi kadar vardı,sonra kapak değişti. Başka boya yok.
Tamam işte yok boya :) parça değişmiş boyalı sayılmaz ki o
  • Beğen 4
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

hemen 16" jeep ZJ grand cherokee jantı bulup takıyorsunuz lastikler çamurluğun içini biraz daha dolduruyor. 1 cm kadar dışarı çıkartır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...