İçeriğe Yönlendir

Huawei P30 mu Samsung S9 mu?

Ümit Türk

Recommended Posts

Servet Aydın
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

katılıyorum ve artıtıyorum, diyafram açıklığı daha düşük olan , MP den daha makbul gözümde

huvay daki en büyük hayal kırıkılığım OIS olmaması. olmayabilceğini hiç düşünmemiştim ama hangi devirdeyiz

M8 ve sonrası ois, malum markanın. 

Sony k790i 3.2mp. Kartpostal gibi çekiyordu imansız 

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

P20 Lite kullanıyorum. Eski bir Samsung kullanıcısı olarak "P30" derim. Kendi telefonum tam bir fiyat performans cihazı çıktı. Ayrıca daha dün Google Play den 2 uygulama indirdim. Bu desteği kesme hikayesi varsa, hangi durumlarda desteklemiyor anlamadım.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bülent Tarakçı yazdı:

P20 Lite kullanıyorum. Eski bir Samsung kullanıcısı olarak "P30" derim. Kendi telefonum tam bir fiyat performans cihazı çıktı. Ayrıca daha dün Google Play den 2 uygulama indirdim. Bu desteği kesme hikayesi varsa, hangi durumlarda desteklemiyor anlamadım.

Bülent, yavaş çekim kaç fps? 

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
Bülent Tarakçı yazdı:

Üretilen cihazlar için sorun yok. Verilmiş en yüksek yazılıma kadar güncellenir ama bundan sonra güncelleme almaz. Ama bu çok sıkıntı değil, çoğu cihaz Android 8+ yazılımla çalışıyor zaten. 

Sorun yeni çıkacak cihazlarda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Mi Mix 4 alın, çıksında....

In addition to the 108MP camera, the phone is expected to come with a 16MP ultra-wide lens and 12MP periscope camera, probably capable of 5x optical zoom.

108 MP ISOCELL Bright HMX

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Hocam Huawei yeni gelen p30 larda Google sürümleri olmayacak. Bu açıklandı. eskilerde sorun yok zaten. ben de mate 20 lite alma arifesindeydim ama sonra vazgeçtim. redmi note 7 nin kamera performansını beğenmedim sanki pastel boya ile boyanmış gibi çıkıyor. Araştırmaların neticesinde A9 - A50 - A70 arasında kaldım. Uygun denk getirirsem A70 düşünüyorum. Bu tercihimde ram 6 hafıza 128 olması etkili oldu ama A50 ile arasındaki tek fark hafıza. Bu sebepten A50 de mantıklı bir tercih olabilir..

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
Servet Aydın yazdı:

Bülent, yavaş çekim kaç fps? 

Ağır çekim 120 fps yazıyor.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bülent Tarakçı yazdı:

Ağır çekim 120 fps yazıyor.

Fps yazan yere tıklayınca değişimi oluyor mu baksana hele bi

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

MP'lere takılmayın, baskı yapıp apartmanın yanına kaplama yaptırtmayacaksınız. Gerçekte 6 mp bile yeter artar kişisel kullanım için. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
Servet Aydın yazdı:

Fps yazan yere tıklayınca değişimi oluyor mu baksana hele bi

Aynen şöyle yazıyor;

4x (120fps). Ağır çekim ekranından ayarlara girdiğimde çözünürlük(4:3)480p yazıyor. Ve değişmiyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...