İçeriğe Yönlendir

Salı Günü Başıma Gelenler..

Özkan Gülenç

Recommended Posts

Ümit Türk

ben her zaman haksız kazanç sağlayanlara Allaha havale ediyorum. zaten belleri hiçbir zaman doğrulmuyor. beter olsunlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Okay Kaygusuz yazdı:

serkan abiye'de izmirde cektirmişlerdi ya şimdi hemen o aklıma geldi

demekki izmirin sanayisi bu sekilde hep

izmire mahsus degil okan yolda kalıp çekicinin tavsiye ettigi Yuzde 50 lik sistem bu şekilde işliyor oyüzden dikkat etsin arkadaşlar 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Erkan Işık yazdı:

izmire mahsus degil okan yolda kalıp çekicinin tavsiye ettigi Yuzde 50 lik sistem bu şekilde işliyor oyüzden dikkat etsin arkadaşlar 

buda olabilir bende cekiciye fazla para vermiştim bir defasında bayramda yolda kalmıstım. 22-25 km yola 200 tl almıstı cekici ne zoruma gitmişti sonra niğdeden mersine taksiyle gitmek zorunda kaldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Okay Kaygusuz yazdı:

serkan abiye'de izmirde cektirmişlerdi ya şimdi hemen o aklıma geldi

demekki izmirin sanayisi bu sekilde hep

Hepsi değildir ama İzmir in iyi ustası  rastlamadı bana 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Özkan Gülenç

Bugün sabah aracımı Ankara'da bulunan sanayiye getirdim. Baskı balata, volant ve aksta bulunan bilye değişti. Ayrıca sağ ön amortisör patlaktı. O da değişti. Hepsi 4.000 TL'ye mal oldu. Şuan hala özel servisteyim. Sanzuman'a alıştırma işlemi yapılıyor. Yaklaşık 1 saat sonra arabanın son durumunu göreceğiz...

6850dbacebe057ee0ab3d49ba66969f2.jpg

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Özkan Gülenç yazdı:

Bugün sabah aracımı Ankara'da bulunan sanayiye getirdim. Baskı balata, volant ve aksta bulunan bilye değişti. Ayrıca sağ ön amortisör patlaktı. O da değişti. Hepsi 4.000 TL'ye mal oldu. Şuan hala özel servisteyim. Sanzuman'a alıştırma işlemi yapılıyor. Yaklaşık 1 saat sonra arabanın son durumunu göreceğiz...

alıştırma ne oluyor kim yapıyor bunu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Özkan Gülenç yazdı:

Alıştırma mı yapılıyor? Yolda benim aracımda baskı Balata, sol ön aks, sağ arka rulman ve bakımı yapıldı direkt indirdiler liftden tamam dediler ilk defa duydum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özkan Gülenç

Bilgisayarı bağlayıp vites kalibrasyon yapılıyor. Bende ilk defa gördüm. Yalnız şansızlık benim şuan sağlıklı olmadı. Suan ilk viteste sorun yok ama 2 ve üst viteslerde yığılma yapıyor.

Tekrar kalibrasyon işlemi yapılacak. Onun haricinde diğer işlemler güzel oldu (işçilik ve amortisör olayi vb)

Özel servisi begendim. Kalibrasyon haricinde..

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

Alıştırma denilen; MCP şanzımanlarda baskı balata değişimi sonrası robotlara kavrama noktasının öğretilmesidir.

Özkan Gülenç yazdı:

Bilgisayarı bağlayıp vites kalibrasyon yapılıyor. Bende ilk defa gördüm. Yalnız şansızlık benim şuan sağlıklı olmadı. Suan ilk viteste sorun yok ama 2 ve üst viteslerde yığılma yapıyor.

Tekrar kalibrasyon işlemi yapılacak. Onun haricinde diğer işlemler güzel oldu (işçilik ve amortisör olayi vb)

Özel servisi begendim. Kalibrasyon haricinde..

Yetkili serviste 100₺ civarıydı kalibrasyon.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...