İçeriğe Yönlendir

C-Max II - Direksiyon Arızası

Yalçın Dağlıoğlu

Recommended Posts

Yalçın Dağlıoğlu

Arkadaşlar aracim Konya Ereğli de  direksiyon sistem arizasi verdi yolda kaldim. Sorun ne olabilir yardımcı olacak varmı acilll

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

yolda bırakmaz da direksiyon çok ağır döner? geçmiş olsun

Gidebilir miyim böyle yavaş yavaş  ve neden olabilir çağlar abi tavsiyen nedir çoluk çocuk konya eregliye 35 km kala yolda kaldik

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
Yalçın Dağlıoğlu yazdı:

Gidebilir miyim böyle yavaş yavaş  ve neden olabilir çağlar abi tavsiyen nedir çoluk çocuk konya eregliye 35 km kala yolda kaldik

Elektrikli direksiyon ise kutu, servo motor vs. olabilir, ufak şeylerden de olabilir.

Bu halde ufak ufak gidebilirsiniz sanırım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yolda gider, temkinli makas atmadan sert olacak virajda geri toplamaz ama. yolda klamayı bilirim. çok geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu

Sabahı bekleyecez artık ereğli de yaptırıp yola devam 

Çağlar Bayur yazdı:

yolda gider, temkinli makas atmadan sert olacak virajda geri toplamaz ama. yolda klamayı bilirim. çok geçmiş olsun

Abi servo ise yağı bitmiş olabilirmi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Yalçın Dağlıoğlu yazdı:

Arkadaşlar aracim Konya Ereğli de  direksiyon sistem arizasi verdi yolda kaldim. Sorun ne olabilir yardımcı olacak varmı acilll

Öncelikle geçmiş olsun. Umarım sorun hallolmuştur.

Üzerinden 15 saat geçmiş ne olduğunu da merak ettim doğrusu.

Bu arada başlığınız Ford bölümünde uygun yere taşınmıştır.

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu

Araç arizalandigi gece kızım hasta idi geceyi bir şekilde atlattık. Sabah çekici ile Konya Ereğli sanayiye götürdüm hata kodu silindi  arac normale döndü ancak tekrar yapabilir  diye direksiyon değişimi icin Konya da Arı Direksiyon diye bir yeri tavsiye ettiler, islerini profesyonel sekilde yapiyorlar. Önümde 700 km yol var arabada hasta çocuk, bagajda kurban eti,antep işi bozulabilecek kışlık erzak ve uykusuz yorgun bir geceden sonra riske girmeme adina  sıfır garantili şekilde  tabii canimi acitarak 🙁sorun çözüldü.  Cuma akşamı 17 30 da yola çıktım  cumartesi 21 30 da eve geldim şükür atlattık.  

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Tamer Akkan
Yalçın Dağlıoğlu yazdı:

Araç arizalandigi gece kızım hasta idi geceyi bir şekilde atlattık. Sabah çekici ile Konya Ereğli sanayiye götürdüm hata kodu silindi  arac normale döndü ancak tekrar yapabilir  diye direksiyon değişimi icin Konya da Arı Direksiyon diye bir yeri tavsiye ettiler, islerini profesyonel sekilde yapiyorlar. Önümde 700 km yol var arabada hasta çocuk, bagajda kurban eti,antep işi bozulabilecek kışlık erzak ve uykusuz yorgun bir geceden sonra riske girmeme adina  sıfır garantili şekilde  tabii canimi acitarak 🙁sorun çözüldü.  Cuma akşamı 17 30 da yola çıktım  cumartesi 21 30 da eve geldim şükür atlattık.  

Size ve kızınıza çok geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

geçimş olsun. ancak sorun elektronik demektir. direksiyon değişimi derken?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

geçimş olsun. ancak sorun elektronik demektir. direksiyon değişimi derken?

Servo motoru değişimi herhalde 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

kaç para bilion mu o parça

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

kaç para bilion mu o parça

Bir ara bakmıştım. Galiba bol sıfır vardı 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Bir ara bakmıştım. Galiba bol sıfır vardı 

1XXX avro

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu
Servet Aydın yazdı:

servo  değişimi oldu.

Yorum bağlantısı
Ünsal Doğan
Yalçın Dağlıoğlu yazdı:

servo  değişimi oldu.

Bol sıfırlı mı oldu?

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu
Ünsal Doğan yazdı:

Bol sıfırlı mı oldu?

Hareket kabiliyetim kalmamıştı, 2 yol vardı ya yaptırmayıp risk alarak yola devam edecektim ya da yaptırıp devam edecektim,önümde 700 km yol var arabada hasta çocuk, bagajda kurban eti,antep işi bozulabilecek kışlık erzak ve uykusuz yorgun bir geceden sonra riske girmeme adina  kredi kartı limitini servise  teslim ettim ayrıldım.

Yorum bağlantısı
Ünsal Doğan
Yalçın Dağlıoğlu yazdı:

Hareket kabiliyetim kalmamıştı, 2 yol vardı ya yaptırmayıp risk alarak yola devam edecektim ya da yaptırıp devam edecektim,önümde 700 km yol var arabada hasta çocuk, bagajda kurban eti,antep işi bozulabilecek kışlık erzak ve uykusuz yorgun bir geceden sonra riske girmeme adina  kredi kartı limitini servise  teslim ettim ayrıldım.

Geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yalçın Dağlıoğlu yazdı:

Daha zor bir durumda olunamazdı galiba.. 

Geçmiş olsun. 

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu
(düzenlendi)

Sağolun,

Mehmet Ozyurek yazdı:

Daha zor bir durumda olunamazdı galiba.. 

Geçmiş olsun. 

Ünsal Doğan yazdı:

Geçmiş olsun

Sağolun . Kısmet diyelim canımız sağolsun.

tarihinde Yalçın Dağlıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...