İçeriğe Yönlendir

Mondeo II - Arıza Tespit

Sühan Bozdağ

Recommended Posts

Sühan Bozdağ
(düzenlendi)

Herkese selamlar. Conta yakma vukuatımdan sonra aracı yaptırıp teslim aldım fakat bu seferde vites geçişlerinde kararsızlık ve gaz yememe, hızlanmama ve rölantide hem gaz hem de benzinde dalgalanmalar olmaya başladı. Özellikle rampalarda vites düşürmüyor ve bariz çekişte düşüş var. Aracı bilgisayara bağlatıp arıza tespiti yaptırmak istiyorum ama sorduğum yerlerde mk2 ye uygun tespit cihazı bulamadım. Acaba uygun cihazı olan bir yer tavsiye edebilir misiniz?

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Istanbuldaysaniz no name osman usta maslak sanayi forumda övgü ile bahsedilen bir şahsiyet onu götürün derim . Not tavsiyen sadece forum kaynaklı edirnede ikame ediyorum hiç dükkanına gitmedim

Yorum bağlantısı
Coşku Mert

sente ayari duzgun yapilmamis gibi duruyor. pc de baglatsanizda sorunla alakali bi tespit olacagini sanmıyorum

Yorum bağlantısı
Sühan Bozdağ
Coşku Mert yazdı:

sente ayari duzgun yapilmamis gibi duruyor. pc de baglatsanizda sorunla alakali bi tespit olacagini sanmıyorum

Triger kayışı değişmedi. değişmeden sente ayarı bozulur mu? 

Levent Güzelkalp yazdı:

Istanbuldaysaniz no name osman usta maslak sanayi forumda övgü ile bahsedilen bir şahsiyet onu götürün derim . Not tavsiyen sadece forum kaynaklı edirnede ikame ediyorum hiç dükkanına gitmedim

Sağ olun tanıyorum Osman Ustayı...

Yorum bağlantısı
Coşku Mert

kayis degismesine gerek yok. üst kapak acildigi icin her halükarda kayis sökülür

Yorum bağlantısı
Sühan Bozdağ
Coşku Mert yazdı:

kayis degismesine gerek yok. üst kapak acildigi icin her halükarda kayis sökülür

👍

Yorum bağlantısı
Fuat GÜVEN

aynı sorun bende de var. yaklaşık iki yıldır sentesi kaçık kullanmışız. şimdi galiba üst kapak tekrar sökülecek.vakit kaybetmeden uzman bir ustaya git.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...