İçeriğe Yönlendir

Yeni Nissan Juke

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Yeni Nissan Juke

117 hp, 3 silindir, benzinli turbo motor

Manuel ve çift kavrama vites kutusu

Daha büyük; Uzunluğu 75 mm artmış, 4210 mm olmuş. Bagaj büyümüş, 422 litre olmuş. Arka diz mesafesi 58 mm, baş mesafesi 11 mm artmış.

b3d7d542261b0d3e0daf14fcda70ee6c.jpg

cbadbf6a635ac910897b3a582c93a2f2.jpg

399a4077df4a96ecc940f7e4f273a55b.jpg

61548cc2f4b40301a8eb3101972cae59.jpg

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Nissanın makyajladığı her aracı çok beğeniyorum. Misal bu. İlk tipi çok hoşuma gitmemişti. Ama bu başka bu boyuta taşınmış. Yine qaşqai da öyle. İlk çıkan versiyonu değil de makyajlanan kasası harika oluyor. 

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Eskisinden güzel olmuş bencede...

Eskisini hiç sevemedim. Bu biraz daha güzel duruyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

Eskisini de sevmezdim bunu da sevmedim. Güccük gaşgay oluvermiş. Belki başka bir özgün tasarım yapsalardı daha iyi olabilirdi. Anlaşılan japonlarda da stilist sıkıntısı var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Qq gibi olmuş, bagaj boyutu iyi gibi duruyor. Bagajı kullanışlı ise daha çok tercih edilir. En önemlisi arka kısımda darlanma hissi yoksa daha çok rağbet görecektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Eskiside yeniside tasarım olarak bana göre güzel değil. 1.5dci motor olanı vardı bir akrabamda ve çok memnundu.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
(düzenlendi)

Çok güzel olmuş bir önceki kasaya bakmıştım farlar çok tipsiz gelmişti.

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

beğenmeyenler için azçok kedi ciğer ilşkisi,ben eskisinide sevmezdim şimdiki ehh idare eder :D  bi hanıma sorayım almak için...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru

Cappon çizgi filmlerdeki ağlayan veya gulen yüzü gözü yamulmus çocuklar gibi olmuş. Eskisi çok daha iyiydi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2018 model sıfır km fiyatı 135.000 den başlıyor, bu kaça gelir acaba?

Sani Gerşon yazdı:

Ne kadar daha çirkinleştirebilir?

Chr gibi mi?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Juke gibi tipsiz arabalar bana hiç çekici gelmiyor. Babası da tipsizdi zaten. Nissan laurelaltima nin estetiği ve zarafeti  hiç bir nissanda yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

2018 model sıfır km fiyatı 135.000 den başlıyor, bu kaça gelir acaba?

Chr gibi 

Karşımda Nissan bayi var. Kocaman afiş de 93900 den başlayan fiyatlar yazıyor. İnternette de bu şekil .Fiyatı görece iyi gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Cavit Çırakoğlu yazdı:

Karşımda Nissan bayi var. Kocaman afiş de 93900 den başlayan fiyatlar yazıyor. İnternette de bu şekil .Fiyatı görece iyi gibi.

bayiler bazen nakite dönmek için neler yapmaz ki. Tofaş, epsiburada da 20 bin TL indiirmle araba satıyordu

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

ön ve arka cam ölçüleri büyümüş galiba.isabet olmuş.Juka binince bana darlık basıyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Erdem Bozkurt yazdı:

beğenmeyenler için azçok kedi ciğer ilşkisi,ben eskisinide sevmezdim şimdiki ehh idare eder :D  bi hanıma sorayım almak için...

bu araba içinmi kedi ciğer :D bari 2020 E220 cdi falan olsa tamam diyim ki ondada ciğer olayına girecek adam yok bu forumda :tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

şu nissan kendini artık aşsın ya. x trail araçlarında başka araçlarını beğenmiyorum. tabi zevkler ve renkler tartışılmaz işin ayrı boyutu. 

Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Aykırı tasarımlar hoşuma gidiyor. Bunu sevdim. Yollarda görmek isterim. Ha para verip alır mıyım? Hayır. :f1:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Alın size :) fiesta nın az şişiği, yorumları alalım...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...