İçeriğe Yönlendir

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Hayırlı Olsun

Eyüp Çetin

Recommended Posts

Eyüp Çetin
(düzenlendi)

Yeni bir eğitim öğretim yılı yarın itibariyle başlıyor. Aslında geçtiğimiz perşembe günü ilk defa okula başlayanlar ile bir üst kademeye yeni geçenler için başladı ama çoğunluk yarın başlıyor. Bütün meslektaşlarıma, öğrencilere ve velilere hayırlı uğurlu olsun diyorum. Umarım büyük önder Atatürk'ün izinde gidebilecek olan ahlaklı, dürüst ve başarılı nesiller yetişmesinde çabalarımız boşa gitmez. 🇹🇷

Bu sene birinci sınıf okutacağım. Sizlerle daha önce yaşadığım komik bir anımı paylaşmak istedim. 😊

Z5pNJZ.jpg

tarihinde Eyüp Çetin tarafından düzenlendi
  • Beğen 12
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Hayırlı uğurlu olsun herkese. Bir hatırlatma yapayım bende. Sıfır atık projesi kapsamında bu sene kitap dağıtımları poşetsiz olarak yapılacak. O yüzden çocuklarımızı çantası ile veya bez bir çanta ile beraber okullarımıza yollayalım. İyi bir eğitim öğretim yılı geçirmek dileğiyle. 

• Beğen 5
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Okula ring seferleri başlıyor. Bir günde okula 4 defa gidip geliyorum.

Hayırlı olsun herkese.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Hayırlı uğurlu olsun. Başlayalım bakalım bu sene neler bekliyor bizi :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Bu sene 3. Sınıf a geçtik ailecek [emoji3]
2019/2020 Eğitim öğretim yılı hayırlı olsun

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Yeni Eğitim ve Öğretim yılı herkese hayırlı olur inşallah Büyük oğlan yeni bir okula Lise 1 e başlıyor Küçük oğlan Orta 1 e başlıyor bakalım neler olacak [emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Benim ufaklığı(2015 doğumlu) 2 yıl ana okuluna verelim dedik ablası gibi, pide kuyruğu gibi sıra varmış, 2014 lüler bile yer bulamamış devlet ana okullarında. Son zamanlarda nüfus patlaması oldu da haberim mi olmadı acaba, ablasında herhangi bir sıkıntı çıkmamıştı.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Şimdilik okulların açıldığını trafik yoğunluğu ile anlıyorum.

Çok değil, 3 - 4 yıla biz de bu serüvenin içinde oluruz inşallah :) 

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Büyük bu yıl hukuk a başlayacak. Küçük orta2 de.
Eğitimde gelinen durum hiç iç acıcı değil.
Allah yardımcımız, yeni eğitim yılı hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Otomatik küçük arabaların prim yaptığı aylara geldik. Ev okula 600 metre hanım başladı yavaştan araba talebine 5.2 alsam yeridir 4 defa gidip gelse yakacağı 5 lira falan olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Biraz önce okuldan geldim kızım 2.sınıfa başladı yıllardan sonra bu güzel heyecanı yaşamak çok güzel,çocuklar en manevi varlıklarımız Allah zihin açıklığı versin, hepsi çok şekerler maşallah :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Lütfen ödevlerimizi zamanında ve eksiksiz yapalım.:D

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
(düzenlendi)

Bir öğretmen olarak, urfada 5 senedir her eğitim öğretim başında umutla başladığım lakin süreç sonunda umudumun kırıldığı durumlar :) inşallah bu sene daha güzel ve hayırlı geçer. 

tarihinde Çağatay Kılınç tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Lütfen ödevlerimizi zamanında ve eksiksiz yapalım.[emoji3]
Onunda yolunu bulmuşlar.
Etüte yazdırıyorsun öğretmen okulda ödevleri yaptırıyor.

Defter kitap zaten okulda çocuklar okula işe gider gibi çıkıp gidiyorlar. Ellerinde beslenme çantası ile.

Biz ağır çantanın altında ezilirdik [emoji2957]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

9. sınıf meb in ingilizce kitabını gördüm bugün, incecik şaka gibi bir şey, acaba her hafta bir kitap mı gelecek diye düşündüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Erdoğan Temur yazdı:

Onunda yolunu bulmuşlar.
Etüte yazdırıyorsun öğretmen okulda ödevleri yaptırıyor.

Defter kitap zaten okulda çocuklar okula işe gider gibi çıkıp gidiyorlar. Ellerinde beslenme çantası ile.

Biz ağır çantanın altında ezilirdik emoji2957.png

Hakkaten neydi o siyah önlükler, bir çuval dolusu kitaplar... Hayır kullanılsa bide canı yanmaz insanın....taşır dururduk :good1: eğitimin bir parçasıydı herhalde....

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Serdar Göktaş yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun herkese. Bir hatırlatma yapayım bende. Sıfır atık projesi kapsamında bu sene kitap dağıtımları poşetsiz olarak yapılacak. O yüzden çocuklarımızı çantası ile veya bez bir çanta ile beraber okullarımıza yollayalım. İyi bir eğitim öğretim yılı geçirmek dileğiyle. 

Erdoğan Temur yazdı:

Okula ring seferleri başlıyor. Bir günde okula 4 defa gidip geliyorum.

Hayırlı olsun herkese.

Tezatlık burada başlıyor zaten, 3 ders için öğle arası yapılıyor ve servisler dünyanın yakıtını yakıyor boşuna, çocukların öğle arası 1 saat 15 dakika evde yemek için kaldıkları süre 15 dakika koştura koştura.

Hayırlı olsun yeni yılımız. 2 senedir idari işlerdeyim, çocuk oyuncağı olmuş iyice. Dün kayıda gelip pansiyon için de başvuran, bütün işlemleri yapılıp kaydı tamamlanan örgenci bugün bakıyoruz başka okula nakil istemiş e-Devletten...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ben bütün dualarınıza amin diyeyim :)

Anaokulu açılışını yaptık. 500 lirayı bayıldık malzeme kıyafet vs. Arkası gelecek :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
25 kurus versekte mi olmuyor :)
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
Metin Akbal yazdı:

25 kurus versekte mi olmuyor :)

Kurtarmıyor hocam 😀😀

Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Tezatlık burada başlıyor zaten, 3 ders için öğle arası yapılıyor ve servisler dünyanın yakıtını yakıyor boşuna, çocukların öğle arası 1 saat 15 dakika evde yemek için kaldıkları süre 15 dakika koştura koştura.

Hayırlı olsun yeni yılımız. 2 senedir idari işlerdeyim, çocuk oyuncağı olmuş iyice. Dün kayıda gelip pansiyon için de başvuran, bütün işlemleri yapılıp kaydı tamamlanan örgenci bugün bakıyoruz başka okula nakil istemiş e-Devletten...

Ahmet hocam bende idarede 3 yılım. Muhtemel de son yılım olacak. O kadar çok olay yaşadım ki bu sene bırakmaya karar verdim. 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Benim branş yaşadığım ilçede dolu, görevlendirme geldim mecbur idareci olarak. Bu hafta da tercih yapıp idareci olarak atanacağım muhtemelen ama seve isteye değil, mecbur olduğum için, yoksa yapılacak iş değil...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...