Eyüp Çetin

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Hayırlı Olsun

Recommended Posts

Erdem Bozkurt

Konuyu okurken radyoda haberlerde geçti Eğitime en az para harcayan ülkeler arasında dünyada 3.olmuşuz, en çok amerika,kuzey avrupa ülkeleri,Bu değerlendiremeden sonra memleketteki eğitimden bahsedersek olumsuz yansımalarını yıllardır görüyoruz görmeye devam edeceğiz....

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Metin Akbal
Konuyu okurken radyoda haberlerde geçti Eğitime en az para harcayan ülkeler arasında dünyada 3.olmuşuz, en çok amerika,kuzey avrupa ülkeleri,Bu değerlendiremeden sonra memleketteki eğitimden bahsedersek olumsuz yansımalarını yıllardır görüyoruz görmeye devam edeceğiz....
Halbuki her sene kitaplar yenilenir, akilli tahtalari aldik, bissuru imam hatip insaatlari yapildi acaba sifir atik projesinden dolayi mi odenen para azalmis yoksa ogretmen acigini ucretli ogretmenlerle kapanmasiyla mi maliyetler azalmis :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Erdem Bozkurt
Metin Akbal yazdı:

Halbuki her sene kitaplar yenilenir, akilli tahtalari aldik, bissuru imam hatip insaatlari yapildi acaba sifir atik projesinden dolayi mi odenen para azalmis yoksa ogretmen acigini ucretli ogretmenlerle kapanmasiyla mi maliyetler azalmis :)

devlet sağlık, eğitim gibi sırtına binen şuan kehren yaptığı bu hizmetleri bence bıraksın özel sektöre daha iyi olur,ödediğimiz vergilerede muafiyet getirsin, özel sektörede fazla dizginleri elinden de bırakmasın olur bu iş..Eğitim ve sağlık ülkenin gerçek bekasıyken devletin eğitim haricinde ödediği bütün harcamalarda gözüm var,diyanete 10 milyar tl ayırdığı parada da var faize ayırdığı 119 milyar tl'de var suriyelilere ödediği her ne kadarsa onda da var..devlet eğitimden sağlıktan harcamaları  kısarken yavaş yavaş çıkıyor bu işlerden bence...

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Metin Akbal
Erdem Bozkurt yazdı:

özel sektörede fazla dizginleri elinden de bırakmasın olur bu iş.

İşte o iş olmaz.

Mesajı paylaş

Mesajın linki