İçeriğe Yönlendir

D Smart Üyelik İptali

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Hem TV hem internet paketi olarak mevcut. İptal ettirmek istiyorum. 

Yakın zamanda iptal ettiren var mı. 

Müşteri hizmetleri aradım iptal birimine aktardı. Sonra pazarlık ettik yok kabul etmiyorum dedim . O zaman sesli yanıt birimine aktarıyorum dedi dilekçe yazıp yolla vs yaptırıyor. Neyse dilekçeyi elden bayi ye verecem ama sonra cihazı başka bayiye bırakıyorsunuz dedi görüştügum bayi de bırakmış aslında bayiliği.

Taahhüt dün bitti bu ayın faturası kesilmiş. Dilekçe posta ile gönder diyor yada. Bize sonra kol gibi bir fatura çıkarmasınlar full paketti üyelik

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Müşteri hizmetleri aradım iptal birimine aktardı. Sonra pazarlık ettik yok kabul etmiyorum dedim . O zaman sesli yanıt birimine aktarıyorum dedi dilekçe yazıp yolla vs yaptırıyor. Neyse dilekçeyi elden bayi ye verecem ama sonra cihazı başka bayiye bırakıyorsunuz dedi görüştügum bayi de bırakmış aslında bayiliği.

Taahhüt dün bitti bu ayın faturası kesilmiş. Dilekçe posta ile gönder diyor yada. Bize sonra kol gibi bir fatura çıkarmasınlar full paketti üyelik

Superonline için iptal ettirecektim. Dilekçe istiyor mail yoluyla cihazı da kargoyla gönderiyorsunuz dedi. Aynı işleyiş büyük ihtimal bu sebepten bilginiz olsun mail yoluyla mutlaka gönderin veya taahhütlü posta yoluyla gönderin ki elinizde belge olsun teslim aldıklarına dair.

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Iptal faksi cekin, sonrasinda yetkili bir bayi bulup cihazi teslim edin ve makbuz alin; hepsi bu. Ama butun bunlari taahhut sureniz gelmeden 1 hafta once falan yapmaniz lazim; aksi durumda ara fatura cikacaktir. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Dilekçeden emin değilim ama posta ile göndermiştim sanırım. Sonra cihazı bayiye teslim ettim. Eksiksiz istiyorlar ama eksik çıkarsa ne olur bilmiyorum. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Gökhan Tuna yazdı:

Iptal faksi cekin, sonrasinda yetkili bir bayi bulup cihazi teslim edin ve makbuz alin; hepsi bu. Ama butun bunlari taahhut sureniz gelmeden 1 hafta once falan yapmaniz lazim; aksi durumda ara fatura cikacaktir. 

Önce fatura çıkıyor sonra kullanım yapıyorsunuz dedi. Taahhüt dün bitti bu ayın faturası peşin ödenmiş olacak. Ay bitmeden işlem biterse fatura çıkmayacak dedi bakalım :)

Mahmut Yıldız yazdı:

Dilekçeden emin değilim ama posta ile göndermiştim sanırım. Sonra cihazı bayiye teslim ettim. Eksiksiz istiyorlar ama eksik çıkarsa ne olur bilmiyorum. 

Yalan olmasın kutusu bile duruyordu .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Allah kolaylık versin D smart Digitürk bunları iptal ettirmek başlı başına iş , satarken 10 kere ararlar hemen gelip kurarlar ama iptal ettirmek istendiğinde 

sizin gidip bir bayi ye işlemleri yaptırmanızı isterler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
(düzenlendi)
Mustafa Tüfekçi yazdı:

2 hafta önce iptal ettirdim.

telefonla iptal başvurusunu yapıyorsun, ödeyemiyorum çok pahallandı dersen birşey diyemiyolar :) 

Sonra dilekçe yazıp fax çekiyorsun,  mesaj geliyor iptal oldu 7 gün içinde cihazları teslim et diye, enyakın d-smart bayisine cihazları teslim ediyorsun. teslim ettiğine dair bir kağıt veriyolar işlem tamam.

(Örnek dilekçe ileteceğim.)

tarih

internet hizmeti almakta olduğum xxxxxx numaralı internet - tv aboneliğimin iptalini rica ederim.

isimsoyisim

telefon

imza

tarihinde Fatih Evcin tarafından düzenlendi
dilekçe
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Mustafa hiç uğraşma, fax çek. Fax'ı hemen değerlendirmeye alıyorlar.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Ben d smart tv abonesiydim. Servisine gidip iptal ettireceğimi söyledim. Bir dilekçe doldurdum, 1 hafta sonra onayı geldi. 2 gün sonra cihazları teslim edin mesajı geldi, ettim. Bu arada pazarlık için arandım, hepsini red ettim. 1 hafta erken kapattığım için 0.63₺ fark aldılar ve ilişkim bitti. 

Yorum bağlantısı
Tahir Ak

4 sene oluyor dijitürk iptal ettirmek için hayatım boyunca kullandığım sin kaflı kelimelerin yaklaşık 3te birini bu süreçte sarfettim.Yalancılık umursamamazlık şer..lik diz boyuydu.
Allah önce sabır sonra da sabır ve en son sabır versin.
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Gökhan Albayrak yazdı:

Ben d smart tv abonesiydim. Servisine gidip iptal ettireceğimi söyledim. Bir dilekçe doldurdum, 1 hafta sonra onayı geldi. 2 gün sonra cihazları teslim edin mesajı geldi, ettim. Bu arada pazarlık için arandım, hepsini red ettim. 1 hafta erken kapattığım için 0.63₺ fark aldılar ve ilişkim bitti. 

6 yıldır müşterisi imisim her sene taahhüt bitimine 6 ay kala arayıp taahhüt bitmeden yenileme yapmaya hemde zamlı tarifeden teklif ediyorlar. Son ay kapatacam diyorum bı önceki senenin altında fiyat veriyor. Bu sene son 3 ay kala 65 lira olan fatura 72 mi ne oldu aradım hayırdır dedim sizden biz modem parası almıyorduk onu yansıttık dedi.  Bende hani sabit fiyatti dedim işte sistem alamamış da şimdi tahsil etmeye başlamış mış. Yenileme tarifesi 80 kusur dedi yine . Yok dedim süre dolsun kapatacam. İptal için aradım sebep diyor fiyat tarifeniz dedim ikna etmeye çalışıyor yok dedim işte maliyetler felan. Bende daha uyguna başka yere geçecem maliyetse bana da maliyet sonuçta dedim. Siz bilirsiniz indirim kaybedersiniz diyor. Valla kayıp benim değil d smartin olur dedim peki dedi ben iptal edemiyorum sesli yanıtı dinleyin o tarif edecek. Kapattı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

alfayı satması, dsmart iptalinden kolay o derece. vesile ile dsmart ichazı ile birllkite bir mavi hdmi  kablosu gelmişti, onu da iade et yoksa 100 TL fatura geliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Fax çekmelisin.. Aksi durumda ingiltereye vatandaşlık talebi daha kolay.. 

Bak bana.. hala iptal ettiremedim :)

• Mutlu 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Tüfekçi

Fax max olmadı taahhütlu posta ile hallettim. Cihaz iadesi yapıldı alacağım var :)6089e549a5ac1ea01bab5a4fc94512c6.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Ben her defasında Fax ile halletmiştim.
6 senelik üyeliğimde 3-4 defa iptal girişiminde bulundum [emoji1787]

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Alacağım niye çıktı fazla pil ki iade ettim ne. Duracelller gitti galiba

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Alacağım niye çıktı fazla pil ki iade ettim ne. Duracelller gitti galiba

Doğrudur tanesine 5 lira yazıyorlar.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...