İçeriğe Yönlendir

100.000 Lira Civarında Araç Önerileriniz

Murat Öngür

Recommended Posts

Arif Aykın
Talha Burak Ertem yazdı:

Teşekkürler Arif bey Renault düşünmüyorum. Umarım aracınız en kısa sürede satılır, hayırlı satışlar... 

Ben teşekkür ederim istediğiniz aracı en kısa zamanda bulursunuz sizlerde inşallah

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

LPG'li Civic de düşünün derim. Japon sevmem ama fiyat performans iyi şuan

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
Çok mantıklı bir seçenek. Hatta bütçe bir tık artırılabilirse 0 km bile alınabilir.
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

çok zor bence boyasız araç bulmak,sıfır almanızı tavsiye ederim, 119 bine civic kampanyalı başlangıç fiyatlısını satıyor sanırım, fab.lpg lisine paranız yeterse alın derim tadından yenmez hemde sıfır araç almış olursunuz ama dikkat edin sıfır araçlarda bile boya çıkıyor malum türkiye burası.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Burak Ertem
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Aslında aklımdan geçmiyor değil ancak Civic olması değil LPG'li olması beni düşündürüyor. Her ne kadar hemşehrim Gökhan Albayrak bey kullanıyor ve memnun olsa da ve tavsiye de etse de henüz o cesareti gösteremedim. Teşekkür ederim tavsiyeniz için, biraz düşünme lazım bu konuyu 👍

Hacı Şenyurt yazdı:
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Çok mantıklı bir seçenek. Hatta bütçe bir tık artırılabilirse 0 km bile alınabilir.

Sıfır için, sanıyorum ki fabrika çıkışlı için bütçem yeterli gelmeyecektir.  

Görkem Karakaş yazdı:

Aradığınız tüm kriterlere uygun bi araç var elimizde hemde paranız cebinizde kalsın emoji1.png
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-hatasiz-boyasiz-28.000-de-astra-727467322/detay

Teşekkür ederim Görkem bey maşallah aracınız gayet güzel, ancak Opel için yalnızca şu an için mümkün gözükmeyen b8 insignia düşünürüm. Hayırlı satışlar...

Mesut Eyibil yazdı:

çok zor bence boyasız araç bulmak,sıfır almanızı tavsiye ederim, 119 bine civic kampanyalı başlangıç fiyatlısını satıyor sanırım, fab.lpg lisine paranız yeterse alın derim tadından yenmez hemde sıfır araç almış olursunuz ama dikkat edin sıfır araçlarda bile boya çıkıyor malum türkiye burası.

👍

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Talha Burak Ertem yazdı:

Aslında aklımdan geçmiyor değil ancak Civic olması değil LPG'li olması beni düşündürüyor. Her ne kadar hemşehrim Gökhan Albayrak bey kullanıyor ve memnun olsa da ve tavsiye de etse de henüz o cesareti gösteremedim. Teşekkür ederim tavsiyeniz için, biraz düşünme lazım bu konuyu 👍

Hocam bende Bmw var. Civic 'leri sattım. Tavsiye ederim, hatta Rs olanını şiddetle tavsiye ederim ama kriterlerde dizel yazılmış. Bütçe ve imkan varsa, kriterlerde esneme de yapılabilirse, tatmin eder.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

@Erkan Işık  Bahsettiğiniz araçla ilgili mesajınız şikayet üzerine gizlenmiş olup gerekli kriterleri  taşıdığı sürece

"Satılık Araçlar " yada "Tavsiye ettiğiniz araç ilanları " başlığına resimli detaylı mesaj yazabilirsiniz.

Bilginize...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Zübeyr Fatih Kaya

Bilmiyorum elinde ya da etrafında olan var mı ama hızlı bir şekilde 40 bin lirayı geçmeyen, boyası olsa da, mühim noktalarda oynaması olmayan, otomatik bir araç lazım.

Aklımda getz ve türevleri var aslında, lakin hep sağı solu kurcalanmış arabalar. Piyasa malum...

Bende 2006 elantra var, eşime bakacağım. O yüzden de küççük bir şey lazım.

Eşimin okulunu yıkma kararı aldılar, zaten bir sene sonra gideceğiz buralardan diye evi taşımakla uğraşmadan araba ile halletmek istiyorum.

Eşinde dostunda olan varsa, sorun çıkartmayacak bir araç lazım kısaca.

Ustalara güveniyorum, şimdiden sağ olun.

İyi çalışmalar.

Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Düşük km 206-207 tam otomatik tavsiye ederim. Bakımlısı sorun çıkarmaz. 2 buçuk yıl kullandım sadece rutin bakım yaptırdım. Kolay sattım.

Yorum bağlantısı
Serkan Gezici

Punto diyebilirim yağ yakmıyorsa bayan için on numara araç eşim sadece onu kullanabildi sürüşü çok rahat bayan için ama yolunuz zor ve meşakkatli kolay gelsin...

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Yakın bir arkadaşım eşine 207 aldı 2010 model triptonik vites 107.000 km de.

Biraz daha düşük modellerde Mitsubishi Colt- Nissan micra - Honda Jazz  Düşünebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Yarım otomatikleri alırken baskı balata ne durumda iyi analiz etmek gerekiyor. Kısa süre sonunda değişim gerekebilir biraz maliyetli oluyor.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Selamlar abiler, dostlar,

Yeni evlenen yeğenim ve eşi için 25-30 bin tl bandında, az yakan masraf açsa da ucuza halledilebilecek araç bakıyorum. Dayı olarak ihale bana kaldı. İlk araçları olacak, manuel olabilir. Marka model takıntısı yok ama parça bakım fiyatları bakımından piyasa araçlarından olursa iyi olur. Yakın çevre ve bilindik ilanlardan da faydanalabiliriz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Mert Gulkokan yazdı:
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:
alinin araba olmaz ise fiyatı yükselt gel yanıma 

Abi senin fiyat nedir

43 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Abi 35 bile çıkmıyor maalesef. Hani 30 altına alınırsa 1-2 bin de bakımına sigortasına kalsın hesabı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Köksal Yılmaz yazdı:

Abi 35 bile çıkmıyor maalesef. Hani 30 altına alınırsa 1-2 bin de bakımına sigortasına kalsın hesabı.

anladım

bankacı dayısı yok mu yeğenlerin :) yardım etsin tutsun gençlerin elinden 

şaka bir yana umarım güzel bir araç bulursunuz 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Sat artık, sat sat sat gitsin :) 4x4 dünyasına bekliyoruz. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...